Skocz do zawartości

Uniwersum 7 - 1 czerwca godzina 20:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jak co roku otwieramy nowe uniwersum, w tym przypadku nic się nie zmienia,

uniwersum 7 zostanie oficjalnie otworzone dla graczy 1 czerwca o godzinie 20:00 !

 

Szybkość oraz wydobycie pozostaną bez zmian, natomiast floty być może zwolnimy o połowę lub więcej (2,3 minuty w układzie zamiast minuty - jeszcze to przedyskutujemy).

Sklep będzie bez zakładek surowce/flota/obrona (chyba, że ilość graczy nie będzie wystarczająca).

 

Wystartują reklamy na kilkunastu serwisach (technika dniowe / dwudniowe reklamy na jak największej ilości serwisów).

 

Będzie konkurs z reflinkami i nagrodami - szczegóły już na dniach, mniej więcej na tej samej zasadzie co rok temu. Była to najskuteczniejsza reklama, która do dzisiaj przynosi użytkowników, dlatego każdy użytkownik może mieć wkład w jak najlepszy start nowego uniwersum.

 

Na siódemce będzie również nowa wersja plikowa, tj. wszelkie obecne wersje beta skryptów zostaną dokończone, sprawdzone oraz pojawią się zapowiadane wcześniej nowości.

 

Serdecznie zapraszamy na start nowego uniwersum (będzie się działo) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

W sumie to prywatny serw, więc proponuję rewolucyjną zmianę regulaminu w związku z odpalniem u7, a mianowicie:

Gracz może posiadać nieograniczoną liczbę kont.

 

I tak tego nie jesteście w stanie wyłapać, skoro ktoś pozakłada 5 kont z różnych IP, więc dlaczego mają być poszkodowani ci, którzy nie zabezpieczą się w 5 różnych IP?

Zmieńcie jako team regulamin, na dowolną ilość kont. Przynajmniej 70% graczy będzie zadowolona a i dochody wzrosną, bo sam wykup choćby geologa na 5 różnych to koszt przynajmniej 5 sms w miesiącu, wzrośnie ilość graczy, flot etc.

 

Może tędy droga?

 

//warn za spam

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkość oraz wydobycie pozostaną bez zmian, natomiast floty być może zwolnimy o połowę lub więcej (2,3 minuty w układzie zamiast minuty - jeszcze to przedyskutujemy).

Sklep będzie bez zakładek surowce/flota/obrona (chyba, że ilość graczy nie będzie wystarczająca).

 

Zmiany na lepsze, ale lot 1.5min/uk. powinien być dobry. 

 

Do zobaczenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tego nie jesteście w stanie wyłapać, skoro ktoś pozakłada 5 kont z różnych IP, więc dlaczego mają być poszkodowani ci, którzy nie zabezpieczą się w 5 różnych IP?

 

Powiem Ci, że nie jest trudem wyłapać osoby które nagminnie często atakują, transportują lub dokonują jakichkolwiek działań na "swoje" konta, nawet jeśli nie są powiązane one IP, da się wyczuć intencje gracza. A po za tym czy na tym ma polegać zabawa? Żeby omijać regulamin? Liczy się zabawa. Każde próby ominięcia zasad zostaną potraktowane w sposób jaki przewiduje TK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Callel, widać że jesteś na forum rzadkim gościem, zapoznaj się z całym forum a przede wszystkim z wątkami dotyczącymi łamania regulaminu i multikont  i dopiero wtedy zabieraj głos.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

 

Powiem Ci, że nie jest trudem wyłapać osoby które nagminnie często atakują, transportują lub dokonują jakichkolwiek działań na "swoje" konta, nawet jeśli nie są powiązane one IP, da się wyczuć intencje gracza

 

Wobec braku powiązań, brak jest podstaw do bana. Natomiast słowo 'intencja' nie występuje w regulaminie.

 

Dziwią mnie natomiast intencje teamu, odnośnie "twojego" nicka. Dziwnym trafem wzbudzasz zainteresowanie teamu, pomimo posiadania zaledwie 3 postów, w tym dostępny tylko ten jeden dzisiejszy, rejestracja 1,5 roku temu i nagle czołówka team OGam wbija na twój profil 3 maja

 

Wracając do intencji, to właśnie takie intencje sa śmierdzące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym obniżył nawet do 4 minut w układzie ale.. coś mi się zdaje, że nie mam nawet co próbować tego zaproponować xP

Mogę sobie gadać i tłumaczyć, a i tak zaleją mnie tekstami "to jest priv, idź na oryginał" zupełnie jak u matek "nie pyskuj!" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to liczę że nasz nowy krzyżowiec rozpocznie swoją krucjatę i skutecznie będzie rozprawiał się z niewiernymi łamiąc ich kołem i paląc ogniem ;) Piętnuj łamiących regulamin. Polecam porady w tematu http://forum.ogam.online/topic/15111-wielokrotne-multi-i-co-z-tego-gram-dalej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel a nie uważasz, że mała liczba osób jest właśnie przyczyną tego że za mało serwerów wychodzi ? Zauważ, ja jako user, chcący zagrać na ogam postanowiłem zrobić konto, co mnie od razu odstraszyło, ze mam miliardy strat do topki i miliardy strat wojska do topki już skreślony byłem na starcie, ale mówię, nie poddam się, grałem grałem myślałem że nastukałem spoko offa, ale jedna nieuwaga i agresor mnie pojechał ze stratami 0. Myślę że temu nie ma nowych graczy a starzy nudzą się pustkami, wychodzenie nowych i łączenie starych to dobry pomysł...

 

Jeszcze będzie reklama serwera 7 to przybędzie sporo graczy rywalizujących o władanie we wszechświecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

Callel pisałem ci, że za słabo ogarniasz jeszcze OGam. Twoje wypowiedzi same sobie przeczą

 

Neriel a nie uważasz, że mała liczba osób jest właśnie przyczyną tego że za mało serwerów wychodzi ? Zauważ, ja jako user, chcący zagrać na ogam postanowiłem zrobić konto, co mnie od razu odstraszyło, ze mam miliardy strat do topki i miliardy strat wojska do topki już skreślony byłem na starcie, ale mówię, nie poddam się, grałem grałem myślałem że nastukałem spoko offa, ale jedna nieuwaga i agresor mnie pojechał ze stratami 0

.

Stary gracz zawsze będzia miał przewagę nad nowym graczem

 

A te kolosalne mylenie nieba z piekłem, to ta wypowiedź:

 

 

Myślę że temu nie ma nowych graczy a starzy nudzą się pustkami, wychodzenie nowych i łączenie starych to dobry pomysł...

 

Teraz wróć jak to przeczytasz do pierwszego cytatu. Tam się dziwiłeś i rozczarowałeś, że stary wyga pocisnął cię do zera.

I teraz chwilke pomyśl, co może po takim łączeniu zrobić gracz ze starszego uni dołaczonego do młodszego.

 

Myśl....

 

Masakrę zrobi.

Gracze z u2 wyśmienicie bawią się na u3. A wygląda to mniej więcej tak, jakby chodzić po ZOO i strzelać. Ot cała filozofia polowania (!)

 

Za rok dołaczy do tego u4. Kolejne ofiary. W sumie popierałem pomysł łączenia unii, a teraz wiem, że był to najgorszy z pomysłów

 

To tylko dostarczanie doładowanym kontom nowych celów, bo u siebie już wszystkie powybijali.

 

Myślę, że łaczenie unii, to krok w stronę zagłady OGam. Radziłbym zaniechać tego pomysłu.

 

 

1 czerwiec powstaje nowe uni.

Moje pytanie brzmi - W jakim celu się rejestrować i topić choćby 1 sms, jak za 2-3 lata wkroczą na to unii mega wypasione floty począwszy od u2? 

 

 

edit:

chyba, że opierać się na niewiedzy graczy, bo w sumie niewielu czyta forum. Wtedy może jakiś sens w tym łączeniu będzie.

Ja jednak juz podziękuję i wysiadam z tej lokomotywy, bo nie widzę sensu gry.

Tak jak wielu już wcześniej wspominało, brakuje ograniczenia ilości zakupu Astat.

 

Deusx pamiętaj, że z kury która znosi złote jaja, nie robi się rosołu (!)

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gracze z u2 wyśmienicie bawią się na u3. A wygląda to mniej więcej tak, jakby chodzić po ZOO i strzelać. Ot cała filozofia polowania (!)

Za rok dołaczy do tego u4. Kolejne ofiary. W sumie popierałem pomysł łączenia unii, a teraz wiem, że był to najgorszy z pomysłów

To tylko dostarczanie doładowanym kontom nowych celów, bo u siebie już wszystkie powybijali.

Myślę, że łaczenie unii, to krok w stronę zagłady OGam. Radziłbym zaniechać tego pomysłu.

 

 

Chyba pisałem dokładnie o tym wcześniej, ale jakoś chyba nikt nie przeczytał :)

 

Poniżej kilka moich wypowiedzi :) można sobie sprawdzić :)

Przede wszystkim;

http://forum.ogam.online/topic/13970-%C5%82%C4%85czenie-uniwers%C3%B3w-propozycja/page-7?do=findComment&comment=103833

oraz

http://forum.ogam.online/topic/13970-%C5%82%C4%85czenie-uniwers%C3%B3w-propozycja/page-7?do=findComment&comment=103864

 

Ale również

http://forum.ogam.online/topic/13450-polaczenie-u2-z-u3/page-2?do=findComment&comment=99280

i

http://forum.ogam.online/topic/13450-polaczenie-u2-z-u3/page-2?do=findComment&comment=99289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomniałem sobie i nie wiem czy już o tym pisałem, więc wspomnę o falandze.

Mamy w cholerę więcej planet, a co za tym idzie moonów. Zasięg falangą jest tak duży, że 1 gracz ma oczy na całym uniwersum. No w 1 gali do połowy..

 

Więc sugeruję oczywiście ograniczenie zasięgu falangi, jak również prędkości jej budowania. Lotka w wybrany układ i postawienie moona to chwila kosztująca "nic", a pozwala na wyliczenie dowolnego celu.

Ale prędkość flot przede wszystkim jest problemem, bo jeśli nie mogę w spokoju popisać na SB zapominając o flocie na 5 min to nic mnie nie skłoni do jej postawienia. Wiem, że nie upilnuję dłużej jak parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogam.online - Prywatny serwer typu OGame x200 !

 

Proponuję zmianę na:

 

ogam.online - Prywatny serwer typu OGame x1 !

 

 

Chyba tylko taka opcja was zadowoli. 

 

 

 

 

Skończmy z ironią, po raz kolejny powiem to samo - ogam.online przyciąga graczy przez prędkość gry. Gdyby ktoś chciał wolniej czy szybciej poszedł by na inną ugamellę czy też wrócił na Ogame. Gram tutaj bo jest szybko, nie mam na tyle czasu aby czekać po 4 minuty lecąc na cel. Mówicie wszyscy pod kątem flociarzy, nowych graczy, a co z eko-farmerami? Myślicie że będą czekać aż dolecą im UT bo lot się wydłuży x5 np. ? Farming stanie się mniej opłacalny, surowce będą się dłużej wydobywać (idąc w myśl że wszystko zwalniamy nie tylko floty). Rozgrywka stanie się również mniej ciekawa. 

 

Proponuję abyś dał Deusx informację, która wyskakiwała by przed pierwszym postawieniem floty, informującą o przydatnych poradnikach które znajdują się na forum. Płaczecie że nowy gracz nie może utrzymać floty, no tak, w końcu to nasza (flociarzy) wina że postawi flotę za wszystko co ma i leci na transportuj czy zbieraj. 

 

Sam się na złomach nauczyłem grać, dostałem kilka na Ogame, zacząłem czytać co to jest ten cały FS (dobre kilka lat temu). Przyszedłem tutaj, dostałem 2 konkret złomy od TTJ oraz Paciorka które nauczyły mnie jak pilnować floty przy tak szybkiej prędkości gry. 

 

Nie zwalajcie winy na prędkość gry, jeżeli ktoś się tutaj rejestruje, zgadza się na tą prędkość i akceptuje regulamin - proste i logiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prędkość przyciąga jak promocje w TESCO... uwagę zwróci i na tym się jej funkcja kończy.

 

Grasz tutaj, bo jest szybko, 10 innych też a 1000 pozostałych co?

Niech spadają na inne serwy, dokładnie. I spadają jakbyś nie zauważył -.-

 

Gdyby ktoś chciał szybciej to ma inne uni do dyspozycji droga wolna, rejestracja otwarta.

Sam se pykaj na zdechłym uni i lataj na martwe farmy jak na komputerowych graczy w grze SP. Po co nowe uni i 2000 graczy w to wciągać?

Pełno idlaków do tego całego farmienia, a starzy doświadczeni gracze pewnie zapewniają rozgrywkę na poziomie. Istny raj!

Już nawet były pomysły by stworzyć sztuczne konta z flotami, bo nie macie na co latać!

 

 

Prosta decyzja - garstka graczy dostosowanych do tej prędkości chcąca pograć w przerwie obiadowej w robocie czy 1000 przeciętnych graczy grających choćby pół dnia.

 

 

PS: I żebyś wiedział, że prędkość x1 by mi pasowała ;]

Jeśli uważasz, że prędkość trzyma tu ludzi to zastanów się kto by został po usunięciu demontowni, banku, ekspedycji, zadań, darmowego handlarza, itp itd., a ilu by zostało zmniejszając prędkość.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel, jest sporo racji w tym co mówisz. Nowych graczy przyciąga informacja serwer x 200, niestety wielu z nich pomyśli "Ale będzie wydobycie" a już mało który "Przy takiej szybkości flot nie zdążę się odlać" to prawda, sam to przerobiłem ale z czasem opanowałem i nie zrezygnowałem z gry chyba wyłącznie z powodu "zabawy za free" bo gdybym pozbył się kasy z prepaida (jak zapewne większość dzieciaków które tu gra) na astaty i dostał złoma w 10 minut to by mi się odechciało a ojciec czy matka kolejny raz konta nie doładują.

 

Rzecz jednak w tym że dla wielu właśnie ta szybkość jest magnesem nie tylko przyciągającym ale również zatrzymującym na ogam.online i z ich opiniami również należy się liczyć.

 

Nie znam ani Deusx'a ani warunków w jakich pracuje ani czasu jaki poświęca na utrzymanie tej gry też trudno mi przewidzieć jego reakcję gdy zaproponować uruchomienie nie jednego nowego UNI ale 2 o różnych prędkościach tak aby znalazło się coś dla każdego. Może jeśli znajdzie się więcej głosów zachęconych taką perspektywą to Deusx rozważy taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to otwierac te uni nowe

 

No ja bym powiedział, że po to by rejestrujący się gracz mógł sobie wybrać z jaką prędkością chce się zmagać.

 

Jestem świadomy że komuś tam taka prędkość odpowiada ale ta prędkość nie służy rozwojowi flot, bo pada więcej niż powstaje.

Już mamy kilka szybkich uni i żadne nie wygląda na specjalnie żywe. Jaki cel w robieniu kolejnego? Może tym razem nie zdechnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy...ma powstac nie ma powstac>>>>jesli ktos chce grac bedzie gral bez wzgledu na to jak sytulacja wyglada na danym uni:) To zalezy tylko od odpowiedniego podejscia i checi. Wiadomo ze na kazdym uni sa dzieci zamoznych rodzicow wydajace na asty wiecej pieniedzy niz ja na wlasne potrzeby...xd...taka jest prawda a wy tu gadacie jakies pierdoly...i tak po 3 miechach z nowego uni zostanie ta sama ilosc graczy co na wczesniejszych U. Takie sa uroki priv gier. Ja osobiscie czekam na nowe uni:) Powodzenia w grze pozdro

 

A co do predkosci to obojetnie jaka bedzie jedni beda zadowoleni a inni nie:) wiec nie marudzic tylko grac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep będzie bez zakładek surowce/flota/obrona (chyba, że ilość graczy nie będzie wystarczająca).

Rok czekałem właśnie na takie uni. Teraz tylko trzeba zrobić dobrą reklamę.

 

natomiast floty być może zwolnimy o połowę lub więcej (2,3 minuty w układzie zamiast minuty - jeszcze to przedyskutujemy)

 

Byłbym za 3-4 minutami.

 

Kolejne uniwersum i znów pustki na starszych. |Bezsens|

 

Poniekąd masz racje, powstaje błędne koło przez te kolejne uni jednak właśnie w tym celu stare uni są łączone. Poza tym stare uni na pewno nie były tak dopracowane jak te obecne:

 

Na siódemce będzie również nowa wersja plikowa, tj. wszelkie obecne wersje beta skryptów zostaną dokończone

 

To samo dotyczy się zmian które na 7 będą od początku a na starych uni były wprowadzane po jakimś czasie (np. kwestia 14 pozycji planet). 

 

@Down: Jak nie rozumiesz to chyba coś jest z Tobą nie tak. 

Edytowane przez ZaiThu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.