Skocz do zawartości

Uniwersum 7 - 1 czerwca godzina 20:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

konieczne będzie usunięcie możliwości tworzenia moona samemu sobie

 

Tu się zdecydowanie zgodzę, z racji długiego niszczenia obrońca mógłby sekundę później mieć nowego moona, a niszczenie by trwało sporo dłużej.

Ja bym to rozwiązał moim starym pomysłem - czas formowania księżyca. Nie wiem jaki. Godzina / dzień. Można by i zatrudnić do czasu formowania technologie grawitonów.

 

Zmiana statystyk bombowców to już co innego. Jeśli obrona która ma nas bronić przed atakami będzie bezsilna to jaki sens w ogóle obrony? Właśnie tak ma być by obrona zniechęcała do ataku.

 

Na pewno coś trzeba by pozmieniać i może byłoby tego sporo.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel nie zgodze sie z wami, moona postawionego w kilka sekund przez siebie samego równie łatwo można z reguły zdjąć z tego względu że to są moony 3k.

 

Trudności rozwalenia moona w stosunku do jego powstania są bardzo rozbieżne. Zrobienie moona powinno być x2 droższe według mnie. Czyli np chcemy moona 5k to nie 500kkk LM musimy posłać a 1kkkk . Rozwalenie takiego moona potem jest dość ciężkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jego stworzenia i jego zniszczenia są równe, a nie rozbieżne.

Gdyby utrata GŚ miała jakiś min x% to niech sobie kosztują fortunę.

 

I my mówimy o czasie a nie koszcie - ja sobie zrobię nowego 3k w chwilę a agresor znowuż musi lecieć np. godzinę. Mało tego, ja mogę sobie ich robić i robić, a agresora ogranicza limit dzienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Prawdopodobieństwo utraty floty

Utrata floty jest bardziej prawdopodobna jeśli czas lotu jest szybszy, a właśnie z brakiem flot się zmagamy.

Logiczne jest zatem dążenie do zmniejszenia szansy na utratę floty z tak śmiesznego powodu jak "zapomniałem". Im mniejsza szansa na utratę floty tym większa szansa, że uni się zapełni flotami.

Normalny nieuzależniony człowiek nie będzie odchodził od stołu przy niedzielnym obiedzie mówiąc "muszę odebrać FSa" bo przecież za 2 minuty już może floty nie mieć.

 

Amen.

 

Jestem tego żywym przykładem. Jeśli prędkość lotu floty w układzie jest równa lub mniejsza od czasu "pójścia na siku", większości graczy z pewnością nie wybierze stylu bycia flociarzem.

Poza tym, jeśli ktoś sprawnie potrafi używać floty, to nie zrobi dla niego różnicy, czy czas lotu trwa 40 sek. czy 4 minuty.

Nie sztuką jest zezłomować kogoś przy obecnej prędkości - sztuką zrobić to przy mniejszej prędkości.

Edytowane przez Gwiezdny Kloszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

zróbcie pozostałe uni o połowe wolniejsze i tyle

a u7 normalne

 

Tym samym tokiem argumentowania powiem: zostawcie pozostale uni normalne a u7 wolniejsze o polowe ;)

 

Ps. Przydalby sie jakis temat w newsach o otwarciu, jakie bedzie uni, co do parametrow itd jak to zawsze bywa na ogame.pl

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tok rozumowania właściwy, poniżej ci przedstawię czemu

rozumowanie jest dość proste, robiliście reklamy, uni x200 i takie powinno być !

 

w realu nie reklamuje się 2 litrowego soku pomarańczowego, a potem w sklepie nie mówi się że " a wie pan zdecydowaliśmy że jednak w tej cenie to damy 1 litrowy" tak się nie robi i już, no i po co ciągnąć dalej ten temat?

 

spam jest wtedy jak ktoś na dzień przed wycofuje się z obietnic i na każdy możliwy sposób próbuje przekonać do tego innych

 

w 2012-2013 roku wałkowałem z wami tego typu tematy oraz inne ciekawe pomysły zmian w grze i zostałem uznany za spamera, dlatego powtórzę za bloodem, że takie dyskusje powinny być prowadzone 3 mc wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie napisane, jesli chcecie zmian poczekajcie az gracze np po 14 dniach gry podejma decyzje a nie 4 osoby a kilka dni przed....żal mi normalnie...to az kipi amatorstwem

 

 

edit: z 13 moich znajomych zostalo 2...jak zobaczyli ten temat i lacinskiego boga dyktatora powiedzili ze to dziecinada i podpierdolka

 

//warn za obrazę administracji

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie napisane, jesli chcecie zmian poczekajcie az gracze np po 14 dniach gry podejma decyzje a nie 4 osoby a kilka dni przed....żal mi normalnie...to az kipi amatorstwem

 

 

edit: z 13 moich znajomych zostalo 2...jak zobaczyli ten temat i lacinskiego boga dyktatora powiedzili ze to dziecinada i podpierdolka

 

Każdy aktywny gracz zajrzy na forum jeżeli interesują go parametry gry. Zatem jeżeli ankieta powstanie ok. godziny 18:00 to do 18:00 zostanie podjęta decyzja. 24 godziny to wystarczająco dużo czasu, aby ustalić parametr prędkości floty (temat jej zmiany był już poruszany dawno temu, więc wystarczy proste głosowanie). Nie musisz nas straszyć utratą kolegów, bo to tylko świadczy z twojej stronie o "dziecinadzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uni było reklamowane x200 i jest x200.

Nikt nigdy nic nie napisał, że prędkość flot będzie taka czy taka.

 

A co do twojego zabawnego porównania, po prostu kupisz ten sok 2x... drugi później otworzysz i się ten drugi litr nie zepsuje :)

 

Jedynie z terminem ankiety się zgodzę ale marudzenie na to nic nie zmieni.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to ta predkosc flot jest stanowczo za duza.Gdyby była o połowe to bym zagrał na U 7 a tak dalej sobie bede gornikiem - ekspedaczem :D.

Gdyby byla mniejsza o połowe grał bym na 2 uniach.

Pewnie zaraz ktoś dorzuci ze jak mi sie nie podoba to grać nie musze.Taka stara śpiewka od wieków :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Nariel komuna się skończyła, minęły czasy kiedy była słuszna jedynie jedna partia, niestety... choć zależy dla kogo.....................

sok kupie gdzie indziej....
oby ktoś to w końcu.. zrozumiał z Was! że konkurencja nie śpi!!
kto tu wykładał, że są inne gry ze speedem x200? nie doczekałem się odp........
blood ma rację i tyle, SS-man ale ma racje, w końcu kiedy to pojmiecie że pewne rzeczy robi się ponad podziałami? a nie wg klucza partyjnego..... "adminowskiego"? ;)

krisu a ile ty tu grasz? że tak zapytam? chyba nie trafiłeś na właściwy sojusz, lub właściwych ludzi nie pozanłeś (co by ci świadomość potrafili zmienić we właściwy sposób) że minuta to strasznie długo.... strasznie...

 

 

a i ta wasza hipokryzja,.. mony ma robić inna osoba? a co jego statki są w jakiś sposób inne? gdzie tu logika? żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Nariel komuna się skończyła, minęły czasy kiedy była słuszna jedynie jedna partia, niestety... choć zależy dla kogo.....................

 

sok kupie gdzie indziej....

oby ktoś to w końcu.. zrozumiał z Was! że konkurencja nie śpi!!

kto tu wykładał, że są inne gry ze speedem x200? nie doczekałem się odp........

blood ma rację i tyle, SS-man ale ma racje, w końcu kiedy to pojmiecie że pewne rzeczy robi się ponad podziałami? a nie wg klucza partyjnego..... "adminowskiego"? ;)

 

krisu a ile ty tu grasz? że tak zapytam? chyba nie trafiłeś na właściwy sojusz, lub właściwych ludzi nie pozanłeś (co by ci świadomość potrafili zmienić we właściwy sposób) że minuta to strasznie długo.... strasznie...

 

 

a i ta wasza hipokryzja,.. mony ma robić inna osoba? a co jego statki są w jakiś sposób inne? gdzie tu logika? żadna

 

Twoje posty to czysty regulaminowy spam. Została przeprowadzona ankieta, wg. której (przynajmniej na razie) znaczna większość jest za spowolnieniem flot.

Zdanie o konkurencji jest trochę absurdalne, bo nikt proponuje przedstawionych w ankiecie konfiguracji szybkości floty do standardowych ogamowych prędkości pozostałych rzeczy czy dodatków.

 

A z tą hipokryzją to chyba nie znasz znaczenia tego słowa, nie chcę być nieuprzejmy, ale to właśnie u Ciebie nie ma żadnej logiki i demokracji (MA BYĆ TAK JAK JA CHCE, BO JAK MI ZMIENICIE TO JESTEŚCIE HIPOKRYTAMI, OSZUSTAMI I JA TU NIE GRAM).

 

Po 3. Jaki sens ma porównywanie pojęć komuna, demokracja do gry internetowej ? Gry, w której 95% rzeczy zostało zrobione na prośbę lub pomysł graczy.

Kolejne tego typu posty będę po prostu traktował jako spam, bo nie mają one żadnego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx napisałem minuta ale wiesz dobrze ze to nie jest minuta bo w układzie leci się np OW 27 sekund wiec nie uwazam ze to jest strasznie długo, dla mnie to jest strasznie szybko ale oczywiscie to jest moje zdanie.

Ja jestem ze spowolnieniem flot maksymalnie tak jak w załaczonej ankiecie.To jest moja tylko i wylacznie osobista uwaga.Moje zdanie

Edytowane przez Krisu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem pozostawił bym wszystko po staremu.Dlatego tu gram bo jest szybko i nie chce mi się czekać po kilkadziesiąt dni zanim mi się kopalnia  postawi jak na zwykłym ogame.Co do szybkości flot też jest wszystko OK.Jak jesteś czasowy to będziesz grał flotą lub ją postawisz jak będzie taka potrzeba.A górnicy i tak będą grali tak samo jak wcześniej i nie zmieni tego fakt że floty będą wolniej latać.Jedynie co można zmienić to minimalny czas lotu w układzie i tyle.No może jeszcze przyspieszyć trochę GS (można by w tym celu wykorzystać grawitony np.1lvl to dodatkowe 5% do prędkości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak ruszyć z serwerem o 18-19 ?

 

A dlaczego?

 

Kowalski kończy pracę o 17, ale jeszcze postanawia zrobić prezent żonce i zabiera ją na zakupy. Wraca punktualnie na 20, żeby zacząć równo a tu... zonk.

 

Oczywiście, że jestem na nie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego?

 

Kowalski kończy pracę o 17, ale jeszcze postanawia zrobić prezent żonce i zabiera ją na zakupy. Wraca punktualnie na 20, żeby zacząć równo a tu... zonk.

 

Oczywiście, że jestem na nie ;D

 

 

A jakby iść tym tokiem rozumowania, Kowalski ma dziś nockę, chce trochę pograć, serwer rusza o 18 i może do 21 pograć, po czym udaję się do pracy a żona farmi dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby iść tym tokiem rozumowania, Kowalski ma dziś nockę, chce trochę pograć, serwer rusza o 18 i może do 21 pograć, po czym udaję się do pracy a żona farmi dalej ?

 

Kolego napisałem Ci wyżej dlaczego nie będzie przesunięta godzina otwarcia uni7, lecz Ty dalej spamujesz i nabijasz posty. Forum nie jest od pisania byle czego żeby tylko było. Jeżeli to nie wnosi nic do tematu jest to uznawane za spam. Nawet mój post jest teraz spamem. :D

Edytowane przez Vander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.