Skocz do zawartości

Wielokrotne multi i co z tego ??? Gram dalej....


NOVATOREK

Bany za multikonto  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zwiększeniem kary "multi-konta"

    • Tak
      11
    • Tak, maksymalny wymiar kary
      19
    • Nie
      5
    • Nie, zdecydowanie za długa kara (obecnie)
      0
    • Nie wiem
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Zadaje sobie właśnie pytanie?

 

 

Dlaczego gracze którzy wielokrotnie łamią regulamin pkt. multikonta mają jeszcze możliwość wyboru konta które dostaje bana 30 dni a które perm, dlaczego gracze którzy raz drugi trzeci dostali bana za multikonta mają dalszą możliwość gry, czy ktoś tu jest naprawdę tak naiwny,że takie osoby nagle się zmienia i nie będą już łamały pod tym wzg. regulaminu, to jest dla mnie bynajmniej niezrozumiałe dal takich osób powinna być najcięższa kara czyli PERM i ban IP na wszystkie powiązane konta. Multikonta ze względu na to ze najbardziej dają się we znaki uczciwej stronie społeczeństwa ogam są jak dla mnie najcięższym przewinieniem w grze, i to na nich powinny być egzekwowane najcięższe z możliwych kar.

Bo co to jest za przyjemność z grania skoro wiemy ze ten i ten gracz to "oszust" odsiedzi swoje i wraca z powrotem do gry, moim zdaniem sami sobie przyzwalamy na akceptowanie multikont bo tylko gadamy,narzekamy a nic z tym nie robimy. Trza nam rewolucji w tym kierunku.

Regulamin:

To druga kwestia która mnie nurtuje, powinien być pod tym wzg. drastycznie zmieniony, 0 litości 0 przebacz,surowe kary i bardzo długie bany co to jest 30 dni dla konta które np. przez pół roku napychało się z innych kont. Miesiąc sobie zrobi przerwy "lub co gorsza założy w tym czasie kolejne konto"  i  tak wyjdzie na tym przedsięwzięciu na plus.

Ja widzę tylko jedno barbarzyńskie ale skuteczne rozwiązanie

 

Oszukiwałeś!!- grałeś na wiele kont!  Nie masz dalszej możliwości gry twoja przygoda skończona.

Edytowane przez NOVATOREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisany regulamin, 30 dni wykluczenia z gry to dość spora kara i nauczka z szansą na powrót (bo transfer surowców między kontami i tak nie jest możliwy, więc gracz nie zyskuje za dużo). Można oczywiście przeprowadzić ankietę i omówić inną karę dla multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jest napisany regulamin, 30 dni wykluczenia z gry to dość spora kara i nauczka z szansą na powrót (bo transfer surowców między kontami i tak nie jest możliwy, więc gracz nie zyskuje za dużo). Można oczywiście przeprowadzić ankietę i omówić inną karę dla multi.

 

zysk z dobrego eko to 7bln deuter dziennie. Zysk z dobrego multi - praktycznie nieograniczony.

Od zawsze pisałem, że jedyną słuszną karą za multi, jest kasacja "silniejszego konta". A u nas jest odwrotnie.

Oczywiście multikonto udowodnione ponad wszelką wątpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Deusx, muszę tu przyznać rację Novatorkowi i Dropowi, sam też jestem tego zdania o czym pisałem już wielokrotnie, kara musi być, perm ban za multi na oba konta.

 

Z ankiety będzie bardzo klarownie widać kto miał i/lub ma i/lub planuje multi, tacy zawsze będą na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gracze którzy raz drugi trzeci dostali bana za multikonta mają dalszą możliwość gry

 

Co to multi konto w porównaniu do bugowania? Fakt faktem, multi jest chamskie, ale 30 dni jak na prywatny serwer... to dużo.

 

to jest dla mnie bynajmniej niezrozumiałe dal takich osób powinna być najcięższa kara czyli PERM i ban IP na wszystkie powiązane konta.

 

No jasne, że tak. Później płaczmy że uni wymarłe ;] Serwer nie może upaść z braku graczy, wręcz przeciwnie - powinien być reklamowany i wzrost graczy powinien być większy. To nie jest polski ogame, gdzie graczy jest od groma, i wykluczenie jednego-dwóch-trzech to groszowe sprawy, wręcz niezauważalne. Tu musi być kilkudziesięciu graczy, aby serwer działał, utrzymywał się, nie było nudów i aby były floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to multi konto w porównaniu do bugowania? Fakt faktem, multi jest chamskie, ale 30 dni jak na prywatny serwer... to dużo.

 

 

No jasne, że tak. Później płaczmy że uni wymarłe ;] Serwer nie może upaść z braku graczy, wręcz przeciwnie - powinien być reklamowany i wzrost graczy powinien być większy. To nie jest polski ogame, gdzie graczy jest od groma, i wykluczenie jednego-dwóch-trzech to groszowe sprawy, wręcz niezauważalne. Tu musi być kilkudziesięciu graczy, aby serwer działał, utrzymywał się, nie było nudów i aby były floty.

 

Może wyjaśnisz do jakich kwestii się ustosunkowałeś bo z Twojej wypowiedzi można jedynie wywnioskować że niska frekwencja na serwerze legitymizuje oszustwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on bagatelizuje wykroczenie multi i sugeruje, że lepiej grać na serwie z 500 oszustami niż w 50 graczy ale uczciwie.

Świadczy o tym ten wpis.

 

 

 

Co to multi konto w porównaniu do bugowania? Fakt faktem, multi jest chamskie, ale 30 dni jak na prywatny serwer... to dużo.

 

a to jego odpowiedź na perma za multi:

 

No jasne, że tak. Później płaczmy że uni wymarłe

 

Bravo (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o to, że skoro flota tu lata (dane z kosmosu) 500 razy szybciej, to 500 razy szybciej powinien też schodzić ban. Takie jest moje zdanie.

 

Drop: no coś w tym stylu, ale wolałbym grać z 10'ma oszustami, niż z 1 uczciwym graczem, bo taka gra by nie miała sensu.

 

Jest to PRYWATNY serwer, nic tutaj nie powinno być aż tak rygorystycznego, bo każdy gracz się liczy, każdy. Porównałem do polskiego globalnego serwera, gdzie jeden gracz w te czy we wte nie robi różnicy - natomiast tutaj to bardzo dużo i każdy gracz buduje społeczność, chociażby w najmniejszym stopniu.

 

Oczywiście jestem ZA karą, 30 dni na prywatnym serwerze to dużo, natomiast wykluczanie kogoś z udziału w zabawie... jest bez sensu, bo każdy coś ma za uszami - niedługo serwer przestanie istnieć przez ciągłe bany na IP (dodam, że na jednym IP może grać nie tylko jedna osoba). Nie zrozumieliśmy się nieco, polecam jeszcze raz przestudiowanie tego postu i odnalezieniu w nim ukrytych treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to PRYWATNY serwer, nic tutaj nie powinno być aż tak rygorystycznego, bo każdy gracz się liczy, każdy. Porównałem do polskiego globalnego serwera, gdzie jeden gracz w te czy we wte nie robi różnicy - natomiast tutaj to bardzo dużo i każdy gracz buduje społeczność, chociażby w najmniejszym stopniu.

 

Tak masz rację ale chyba społecznośc oszustów, nieuczciwości i braku wymiaru sprawiedliwości nie wazne że na tym serweze gra nas np. 1000 a na pl 10 000 000 nie zmienia to wogóle faktu ani nie usprawiedliwia przewinienia, nadal podtrzymuje swoja wersję a twoje porównanie w 0 stopniu odnosi sie do rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o to, że skoro flota tu lata (dane z kosmosu) 500 razy szybciej, to 500 razy szybciej powinien też schodzić ban. Takie jest moje zdanie.

 

Drop: no coś w tym stylu, ale wolałbym grać z 10'ma oszustami, niż z 1 uczciwym graczem, bo taka gra by nie miała sensu.

 

Jest to PRYWATNY serwer, nic tutaj nie powinno być aż tak rygorystycznego, bo każdy gracz się liczy, każdy. Porównałem do polskiego globalnego serwera, gdzie jeden gracz w te czy we wte nie robi różnicy - natomiast tutaj to bardzo dużo i każdy gracz buduje społeczność, chociażby w najmniejszym stopniu.

 

Oczywiście jestem ZA karą, 30 dni na prywatnym serwerze to dużo, natomiast wykluczanie kogoś z udziału w zabawie... jest bez sensu, bo każdy coś ma za uszami - niedługo serwer przestanie istnieć przez ciągłe bany na IP (dodam, że na jednym IP może grać nie tylko jedna osoba). Nie zrozumieliśmy się nieco, polecam jeszcze raz przestudiowanie tego postu i odnalezieniu w nim ukrytych treści.

 

 

Ty chyba jesteś z innej bajki. Jak można usprawiedliwiać oszustwa? Jak można w ogóle mówić o zabawie która opiera się na oszustwie? Jak komuś naprawdę zależy tylko na zabawie to gra uczciwie. Człowieku zastanów się nad sobą, przemyśl to co napisałeś. Brak mi słów. To jest skrajna ŻENADA. Przy takiej argumentacji z Twojej strony to w ogóle nie ma o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do powyższej dyskusji dodaje ankiete zobaczymy kto jest za a kto przeciw zaostrzeniu kar za multi.

Dla mnie są 2 opcje albo drstycznie zwiększamy kary za multi do maxa albo niebanujemy multi wogóle a dlaczego? bo po co jak odsiedzi 30 dni na banie, wróci i dalej będzie cisnął multi, błędne koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drop: no coś w tym stylu, ale wolałbym grać z 10'ma oszustami, niż z 1 uczciwym graczem, bo taka gra by nie miała sensu.

 

To ciekawe jakby Ci oszuści co drugi dzień twoją flotę niszczyli, ale miałbyś ubaw. Lepiej grać z jeden uczciwym niż z dwoma czy 10 oszustami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, co z tymi graczami, którzy mają przypadkowe multi? Kiedyś z kumplem się tu zarejestrowałem, graliśmy od początku w domach, wyszliśmy pogadać, miałem telefon z Internetem, zalogowałem się z niego najpierw ja, a potem on żeby porównać konta i do głowy mi nie przyszło że popełniamy multi. Odwołanie zostało odrzucone, nie pomagało tłumaczenie, SGO musiała pokazać swoją wyższość, mało tego drugi SGO mnie szantażował, bo multi nie mógł znaleźć, a wywnioskował to z rozmów na pw, niestety prawdopodobnie sprawuje swoją funkcję do dziś, bo byłem głupi i tego nie zgłosiłem. 30 dni za taką pierdołę, a wy jeszcze na perma chcecie zwiększyć? No bez przesady, do SGO należy obowiązek określić w jakim stopniu regulamin został złamany. Jeśli Multi konto jest stworzone typowo dla nielegalnego zysku, to owszem zgadzam się, pierwszy ban na 30 dni, drugi jako recydywa perm. SGO zapominają też o recydywach, co w pręgierzach widać, a to jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny, nie chodzi o grę 2 czy nawet więcej osób z jednego IP ale o pushowanie jednego konta przez drugie, ustawki aby zyskać surowce etc, chodzi o bezwzględne karanie tych co nagminnie łamią regulamin poprzez tworzenie multikont.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny zacytuje Tobie czego dotyczy temat:  wielokrotnego multi nie przypadkowego jak np. ty opisałes

 

 

 

 

Zadaje sobie właśnie pytanie?

 

 

 

 

 

Dlaczego gracze którzy wielokrotnie łamią regulamin pkt. multikonta mają jeszcze możliwość wyboru konta które dostaje bana 30 dni a które perm, dlaczego gracze którzy raz drugi trzeci dostali bana za multikonta mają dalszą możliwość gry,

 

 

Edytowane przez NOVATOREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do jednego jak i drugiego multi. Kary są dobre, a nawet za wysokie jak na przypadkowe Multi. Tyle że recydywa jest zapominana lub w ogóle nie uwzględniana przez SGO i administrację. Pierwszy ban za multi-kara 30 dni, drugi tego samego gracza-recydywa-perm i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niejednym przypadku dałbym od razu perma......

 

Ogólnie dobry temat (kOtello masz 2 + w temacie ode mnie)

 

Trzeba było by na wstępie odróżnić multi-przypadek czyli ten sam hot-spot itp, a multi które miało tylko i wyłącznie na celu nieuczciwą grę ,której skutkiem jest celowe "naładowanie" jednego konta przez drugie... W tym drugim przypadku jestem za całkowitą blokadą wszystkich kont powiązanych...dodam permanentną...bo jaki jest sens grania z oszustami?!

 

Wole grać/ganiać/być ganianym przez jednego uczciwego gracza niż grac z 10 nieuczciwymi ..jak to wcześniej ktoś napisał... ponieważ jestem tu już od X lat i bardzo wiele widziałem...i niestety sam w tym brałem udział (czego bardzo żałuje)...

 

reasumując...jestem za banem permanentnym dla graczy którzy celowo złamali regulamin(multi) w celu osiągnięcia własnych korzyści....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,  jestem mile zszokowany prowadzoną dyskusją w tym temacie co założyłem,  która dąży w kierunku który uwarunkowałem na wstępie,.

Czas najwyższy żeby ostateczny werdykt zapadł po stronie administracji. Myślę ze już ze sprawy zaszły wystarczająco daleko aby temat definitywnie rozstrzygnąć.
Dziękuje bardzo wszystkim którzy wypowiedzieli się w tym temacie i tym którzy mają zamiar jeszcze to zrobić.

 

Walczmy razem z oszustami, pokażmy im że nie jesteśmy obojętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może już na koniec, też coś dodam - dopiero przed chwilą zauważyłem ten temat,

zgadzam się z Novatorkiem, plusa bym dał ale nie mogę(dzięki deuxs)

 

ogólnie jestem za tym aby za multi perm banem byli karani gracze którzy kolejny raz łamią regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to za multi likwidacja wszystkich kont i tyle-regulamin jest raz mozna jakiegos errora zrobic jak sie nie zna regulaminu, a szczerze mowiac komu chce sie to czytac, ale multi jest totalnym kur.stwem i takie konta powinny byc likwidowane-przynajmniej miejsca na kolonizacje duzych planet sie pojawia dla poczatkujacych do 1 zadania z polami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.