Skocz do zawartości

Uniwersum 7 - 1 czerwca godzina 20:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Ekos, nie zgodzę się, że takie są privy. Privy są takie jak administratorzy o nie dbają.

Można zrobić serwa lepszego niż oryginał, bo zdarza się, że twórcy zrobią coś co spierdzieli całkowicie grę jak ten skin na OGame.

Tu mamy przewagę, bo mamy stary lubiany tylko lekko zmodyfikowany. Tak samo we wszystkim innym możemy mieć przewagę, poza może reklamą i ilością uni.

 

A co do powyższej wypowiedzi to on tylko wyraził swoje zdanie, nie każdy musi koniecznie coś nowego wnieść do tematu xP

Jakoś sobie posty trzeba nabijać nie? ;D

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jest przemyslane, czego dowodem sa statystyki z ubieglych lat.

Nie musze dodawac, ze nowy serwer wprowadzi powiew swiezosci oraz, co najwazniejsze, nowych graczy - w tym tych, ktorzy wczesniej nie mieli stycznosci z ogam.online.

Poza tym nikt nikogo nie zmusza do zaprzestania gry na starych universach.

 

Moment otworzenia nowego serwera to przede wszystkim wielka szansa dla calego projektu - kluczem jest dobra promocja/reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jest przemyslane, czego dowodem sa statystyki z ubieglych lat.

Nie musze dodawac, ze nowy serwer wprowadzi powiew swiezosci oraz, co najwazniejsze, nowych graczy - w tym tych, ktorzy wczesniej nie mieli stycznosci z ogam.online.

Poza tym nikt nikogo nie zmusza do zaprzestania gry na starych universach.

 

Moment otworzenia nowego serwera to przede wszystkim wielka szansa dla calego projektu - kluczem jest dobra promocja/reklama.

 

 

 

Powinieneś startować w następnych wyborach parlamentarnych, masz nawet pełne predyspozycje na stanowisko ministerialne lub przynajmniej rzecznika rządu :)

 

Oto przykład lania wody. Powinieneś jeszcze tylko dodać "Głęboko wierzę..."

 

//a ty przestać spamować kilka postów temtu. Pozatym u nas jest zakazany tzw. "hejting:

http://forum.ogam.online/topic/2995-zerotoleracjitrollom/

//warn

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem tej gry to probelm zakupu surowców jesli nie można tego zmienić, ok zgadzam się na to! ale
-  ale trzeba coś zrobić z tym aby był dodatkowy jeden surowiec który byłby pozyskiwany i miał realny wpływ na budowę najpoteżniejszych statków bojowych, wtedy ten co by chicał latać i mial kase niech sobie lata ale np lmami a nie pc i aurorami

pozyskiwanie surowca mogłoby być uzależnione od ilości spędzanego czasu w grze, od ilości rozdanych reflinków, od farmingu od zadań- wtedy byli by gracze którzy siedzą a nie tylko wpadają, być może ilość flot by spadła ale wtedy problem zabicia surką kont zgasł

- kwestie prędkości da się rozwiązać inaczej: to nie problem - niszczarki, pc, ow, aurory, kr prędkość 2 razy mniejsza i po sprawie, reszta po staremu, napadną was, ale czym?

Neriel sztuczne konta to pikuś, popularne są ostatnio konta które mają takie floty jak my sami i sami na nas napadają to dopiero miazga! no i fakt faktem bez banku to by tu życia nie było...
 

 nowe uni to fajna sprawa, zawsze to nowe miejsce, nowi ludzie, stara bieda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestie prędkości da się rozwiązać inaczej: to nie problem - niszczarki, pc, ow, aurory, kr prędkość 2 razy mniejsza i po sprawie, reszta po staremu, napadną was, ale czym?

 

LMami, CMami itp itd. Słabsze ale co za problem wysłać 2x, a i czemu by nie 10x więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z niecierpliwośćią czekam na otwarcie nowego unie:D Niestety moje konto na u6 oddałem i to był bład z chacia wróce do gry na u 7:)

A co do predkosci mysle ze jest odpowiednia nie powinna ulec zmianie:) mimo ze byłem nowicjuszem to radziłem sb z ta predkosci i to dosyc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe uni 1 czerwca to juz tradycja wiec niech i tym razem powstanie :P

Tylko nic nie zmieniajcie, zadnych predkosci niech bedzie tak jak jest

 

Co do astow to i tak beda , nic sie nie zmieni : )

jedynie moglibyscie wprowadzic jakis limit zakupu surowcow za nie, ze by nie było takich skokow w statach bo to bezsens..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypisywal bym sie do tego aby zmniejszyc predkosc lotow  

fak faktem liczby za"x" przyciagaja ale to tylko na miesiac do pierwszego wiekszego zloma  mnie tu przyciagnal wolny czas  znajomy i stary wyglad gry  i mysle ze w polsce znajduje sie wielu bylych badz nawet obecnych graczy ktorzy zakonczyli gre np przerz zmiane silnika gry na ten nowy beznadziejny co do assatow wiadomo  jak ktos zaczyna robic jakas akcje w necie i poswieca na to swoj czas chce na tym zarobic bo otwozyc serwej nie jest trudno ale sciagnac ludzi na niego i ich zatrzymac juz trudniej 

dlatego mysle ze kluczem jest zmniejszenie predkosci fak faktem teraz jakos sie utrzymuje z flota ale jednka przeloty w ukladzie 30s to nawet nieraz nie sa zauwazalne wiec jak tu sie bronic a nie chodzi o to zeby po powrocie floty klikac caly czas podglad 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę parę szczegółów dot. strony technicznej startu u7.

Od paru dni widzieliśmy prace konserwacyjne na forum, przenieśliśmy forum i stronę główną (logowania) na inny serwer, jest słabszy - jednak obecnie nie widzimy problemów (ew. jest możliwość przejścia na mocniejszy).
Dokupiliśmy dodatkowy serwer VPS, który na razie stoi pusty, planujemy przenieść tam uniwersa 2 do 5 lub samą szóstkę, tak, aby nasz najmocniejszy dedykowany serwer był możliwie minimalnie obciążony przy starcie uniwersum 7 a i ogólnie przydałoby się gre przysieszyć, dlatego też dołączyliśmy do naszej gamy w/w vps'a.

 

W przyszłości zastanowię się na rezygnacją z serwera dedykowanego na rzecz vps'ów pod każde osobne unwiersum na dyskach ssd, ponieważ używamy mało miejsca, a dysk ssd jest o niebo szybszy a też w razie awari pada jeden serwer (uniwersum) a nie cała gra, ceny vps'ów są tak zróżnicowane, że kosztowo wyjdzie prawie tak samo lub minimalnie drożej, a na pewno dużo lepiej. Ale o tym pomyślimy na wakacje.

Ktoś się zapyta po co kilka vpsów zamiast jeden serwer dedykowany i jego podzielić na vps'y - odpowiedź jest prosta, dostawca ma już oprogromowanie - to raz, dwa wychodzi taniej niż serwer dedykowany, bo vps'y opłaca się robić na wiele małych serwerów (z potężnego serwera dedykowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx jak zwykle naobiecuje żę nie będzie surki za hajs i jak zwykle wejdzie ;) Ale z braku nowych uni na jakiś porządniejszych platformach nawet ja Axen zacznę tutaj grę i wezme sobie kilku starych weteranów ze sobą jak się zgodzą i zobaczymy czy tym razem zyskasz nasz szacunek nie wprowadzając surki za sms czy będzie jak zwykle ;) 

 

 

Pozdrowienia i do zobaczenia w Topce Axen ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o chodzi o surowce i flote za sms ... Nie każdy ma kasę na astaty, ale każdy chce rywalizować o topkę :) Jestem nowym graczem na ogam.online, ale na nowym universum chcę powalczyć uczciwie, a nie za 2 miesiące gość kupi flotę za 1000 zł i będzie nie do rozwalenia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to ma do tematu? Ważne, że się da.

Nie każdy musi być mną ale każdy może nie marudzić i trzymać się planu czy chociaż wskazówek jakie dają inni. A to panika, bo 3 dziury wyłapał i już nie będzie na ekspy latał.

BTW ja dzisiaj wyłapałem 4 klony w 1 serii :D

 

 

Deus, co z prędkością? Mieliśmy to tu przedyskutować, jednak póki co nic nie wskazuje by miały nastąpić jakiekolwiek zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to ma do tematu? Ważne, że się da.

Nie każdy musi być mną ale każdy może nie marudzić i trzymać się planu czy chociaż wskazówek jakie dają inni. A to panika, bo 3 dziury wyłapał i już nie będzie na ekspy latał.

BTW ja dzisiaj wyłapałem 4 klony w 1 serii :D

 

 

Deus, co z prędkością? Mieliśmy to tu przedyskutować, jednak póki co nic nie wskazuje by miały nastąpić jakiekolwiek zmiany.

 

Prędkość flot zostanie opóźniona  2,5 raza, tj. z minuty lotu do 2,5 minuty lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W układzie wyjdzie minuta 15s lotu zamiast 30s

 

Jeśli mówimy o wydłużeniu czasu o sekundy to raczej nie ma sensu nic zmieniać - mało komu to pomoże.

 

Ja sugeruję jak wcześniej 4 min w układzie. Jeśli ktoś potrzebuje gierkę na 3 minuty Microsoft oferuje sapera / pasjansa czy co tam kto chce.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.