Skocz do zawartości

Łączenie uniwersów - propozycja


deusx

Połączenie uniwersów   

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem uniwersum 2 z uniwersum 3



Rekomendowane odpowiedzi

Uniwersum 2: 78,52 na tak, 21,48 na nie.

Uniwersum 3: 74,57 na tak, 25,43 na nie.

 

Suma z obu uni: 77.40 na tak, 22,6 na nie (wynik nie jest proporcjonalny, bo z u2 było więcej głosów).

 

 

77% to znaczna większość, dlatego dojdzie do przeniesienia graczy z u2 na u3. Szczegóły niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to bardzo proste, całą procedurę przeprowadzimy sami.

 

Pojawi się komunikat w grze, podobny do tego z ankiety. W nim będzie pełny opis co musimy spełnić, aby przycisk "Dalej" zadziałał (do przeniesienia konta).

Żadna flota nie może być w locie w momencie przeniesienia konta i konto musi być na urlopie.

 

Klikniemy dalej, system pokaże nam nasze przyszłe kordy i dane (w tym również nick, bo może być zajęty), zaakceptujemy procedurę, regulamin przeniesienia konta i system przeniesie nasze konto na uniwersum 3, wylogowując nas. Zalogujemy się na nasze konto już na uniwersum 3 i będziemy mogli wyłączyć urlop - to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. jak włącze urlop to anuluje mi się badanie i kolejka budynków

2. załóżmy że mam kolonie na 2:2:2 i na u3 te kordy będa zajęte to przeniesie mnie na 2:2:1/3/4/5/6/7/8/itp ?

 


Ad 1. Nie, nic nam urlop nie anuluje (będzie on przerobiony na czas przenosin).

Ad 2. Tak, skrypt będzie szukał najbliższej wolnej pozycji w dól lub w górę, przy czym parametry planety zostaną identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to gitara ;) Revenge wielki flociarz ura bura zapowiedział ze po złączeniu universum robi demont :D floty :D

 

 

04-08 21:42:44 +0200 RevenGe [x:xxx:x] Brak Tematu http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif - Jak połączą Uni demonta robie wiec baw sie ;) i nie strasz mnie bo sie nie boje a Ty trzesiesz sie jak galaretka bo wiesz ze moony masz lepsze ;) a moje to zadna rewelacja tydzien budowy ;] Edytowane przez JAMAJKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATI,

 

Ci, którzy nie przeniosą konta będą mogli nadal logować się na uniwersum 2, jednak rejestracja i możliwość zakupu astatów zostaną wyłączone, a konta przeniesione na u3 usunięte z u2

Czy tak naprawdę trudno przeczytać? Uniwersum 2 dalej będzie istnieć.

Zanim ktoś się jeszcze o coś zapyta, niech przeczyta wszystkie poprzednie posty albo chociaż od zacytowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

Napisano dziś, 00:20

 

 

 

 

Racja, rejestrujcie się na UNI2 skoro jeszcze można, nie będzie astatów to i pograć będzie można a floty będą bardzie wyrównane.

 

Po roku od wyłączenia usługi 'ASTAT' Deus wam zamknie u2. Więc nie radzę się zachwycać. Wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem

 

edit:

Musi je zamknąć, ponieważ reszta graczy nie wyrazi zgody na finansowanie u2, które nie przynosi dochodu

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musi je zamknąć, ponieważ reszta graczy nie wyrazi zgody na finansowanie u2, które nie przynosi dochodu

 

Jakoś nie słyszałem jeszcze o tym żeby którykolwiek administrator jakiegokolwiek serwisu pytał graczy o rady a gracze demokratycznie decydowali o sposobie finansowania :) no może tu jest inaczej, być może nawet utrzymywanie subdomen jest bardzo kosztowne z uwagi na konieczność zaprzężenia do pracy kolejnych serwerów. Poza tym właśnie 6 kwietnia minął rok od kiedy zarejestrowałem się na U2 i jeśli jeszcze rok będzie działało to dla mnie w zupełności wystarczy taka rozrywka a jeśli będę miał ochotę to założę sobie konto na U3 i będę się dalej bawił :) Przecież chodzi o ten FUN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.