Skocz do zawartości

Łączenie uniwersów - propozycja


deusx

Połączenie uniwersów   

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem uniwersum 2 z uniwersum 3



Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowynowy

Żadnych takich bonusów nie będzie.. deus pisał to już w poprzednim temacie.

 

Czyli Ci co grają na kilku uni i tracą czas a nierzadko i pieniądze mogą się mówiąc potocznie pałować ??? Moim zdaniem to spowoduje tylko krótkie ożywienie na może miesiąc na połączonym uni a potem to tylko szybki spadek w dół bo nie po to gram i się staram tyle czasu na obu uni żeby teraz to po prostu do śmieci wyrzucić. Chore !!!! Ankieta też jest chora bo wiadomo że kto gra tylko na jednym uni zagłosuje na połączenie a takich co grają na akurat 2 i 3 jest bardzo mało więc przegramy.

 

 

 

TOTALNE DNO !!!

Edytowane przez nowynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma określonego czasu głosowania, dzisiaj pójdzie jeszcze mass pw, na razie 90% jest na tak, czyli szanse na wprowadzenie tego pomysłu są bardzo wysokie, na obecną chwilę przesądzone.

 

Tak (43 głosów [87.76%] - Zobacz)

 

43 głosy to wedlug ciebie przesądzone? Na uniach sa tysiące graczy. Niech sie wypowie chociaż 3/4 społeczności w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Napisano dziś, 17:16

 

Wyświetl postUżytkownik deusx dnia 12 styczeń 2013 - 12:16 napisał

Nie ma określonego czasu głosowania, dzisiaj pójdzie jeszcze mass pw, na razie 90% jest na tak, czyli szanse na wprowadzenie tego pomysłu są bardzo wysokie, na obecną chwilę przesądzone.

 

Tak (43 głosów [87.76%] - Zobacz)

 

43 głosy to wedlug ciebie przesądzone? Na uniach sa tysiące graczy. Niech sie wypowie chociaż 3/4 społeczności w ankiecie.

 

Ja myślę że to było już przesądzone przed założeniem tego tematu bo o łączeniu uni już taki temat był. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ci co grają na kilku uni i tracą czas a nierzadko i pieniądze mogą się mówiąc potocznie pałować ??? Moim zdaniem to spowoduje tylko krótkie ożywienie na może miesiąc na połączonym uni a potem to tylko szybki spadek w dół bo nie po to gram i się staram tyle czasu na obu uni żeby teraz to po prostu do śmieci wyrzucić. Chore !!!! Ankieta też jest chora bo wiadomo że kto gra tylko na jednym uni zagłosuje na połączenie a takich co grają na akurat 2 i 3 jest bardzo mało więc przegramy.

 

Przecież jest wyjście

 

W tym przypadku opcją byłoby przeniesienie się z u3 na u4. Jak powstanie u7 to u4 dołączy do u2 i u3, a z u4 będzie można skoczyć na piątkę. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ankieta jest najbardziej sprawiedliwa :)

 

to że ty masz konto na obydwu uni i nie chcesz łączenia , to nie znaczy że inni mają się pod ciebie podporządfkować ;/

reszta jak widać w ankiecie , chce łączenia jest już 46 osób jest na TAK a na nie jest tylko 5 osób , więc to że 5 osób nie chce łączenia to ma do niego nie zajść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Przecież jest wyjście

 

Cytat

W tym przypadku opcją byłoby przeniesienie się z u3 na u4. Jak powstanie u7 to u4 dołączy do u2 i u3, a z u4 będzie można skoczyć na piątkę. Co wy na to ?

 

 

To nie rozwiązanie bo ja gram np na uni 2 3 4 5 6 i co teraz ??

 

moim zdaniem ankieta jest najbardziej sprawiedliwa :)

 

to że ty masz konto na obydwu uni i nie chcesz łączenia , to nie znaczy że inni mają się pod ciebie podporządfkować ;/

reszta jak widać w ankiecie , chce łączenia jest już 46 osób jest na TAK a na nie jest tylko 5 osób , więc to że 5 osób nie chce łączenia to ma do niego nie zajść ?

 

 

Ja nie twierdze że ktoś się ma podporządkować, raczej chciałbym uzyskać jakieś rozwiązanie które zadowoli każdego. Poza tym z tym podporządkować to też nie tak do końca bo jak zaczynałem grę to nikt o niczym takim nie mówił więc dlaczego teraz Ci co mają 2 konta mają być pokrzywdzeni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym uzyskać jakieś rozwiązanie które zadowoli każdego

Ja bym dorzucił jeszcze pokój na świecie. Frytek nie trzeba - mam :P

 

 

Rozwiązania tego problemu od nas nie uzyskasz, chyba że ktoś zna i jeszcze się nie podzielił tą informacją.

Możesz je sam wymyślić i nam zaproponować.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem na wstępie że jestem za połączeniem ale trzeba to zrobić stopniowo i tak żeby nikt nie był poszkodowany.

 

ja mam taką propozycję co do łączenia uni żeby gracze którzy grają na na dwóch łączonych uni i trochę się namęczyli żeby zrobić dwa konta mieli do wyboru:

 

albo chcą zachować dwa konta żeby w razie "w" użyć drugiego ale na zasadach że tylko jedno konto jest aktywne a drugie ma urlop a co do karania takiego gracza to tylko w przypadku gdy na obu kontach są jakieś operacje wykonywane, (rozumiem że posiadanie dwóch kont na jednym uni jest zakazane ale na pewno jest jakaś możliwość sprawdzenia czy ktoś nie gra na dwóch kontach naraz w ten sposób żeby wspierały się na wzajemnie np. deklaracja które konto jest aktywne a jeśli ktoś wykona jakąś operacje na tym drugim to można by zastosować karę oraz monitorowania tego że ktoś co chwilę zmienia konta załączając urlop żeby móc korzystać z dwóch)

 

albo jeśli by ktoś zrezygnował z jakiegoś konta to powinien na tym nie stracić mówicie że nie będzie bonusów zgoda surowce czy inne bonusy były by nie wskazane jak np połączenie flot z obydwóch ale uważam że powinien taki gracz dostać tyle astatów ile zakupił w drugim koncie ktoś wydał pieniądze więc powinien je zachować w ten sposób już wystarczy że stracił czas i nerwy :]

 

osobiście mam jedno konto na uni2 i fakt że jakiś gracz dostanie te astaty nie jest pocieszające ale przynajmniej uczciwe nawet dla mnie

 

no i jeszcze zostaje problem z nieaktywnymi graczami powiedziałbym że powinno się część z nich usunąć żeby zwolnić jak najwięcej kordów planet ale znowu nie ma co robić tak żeby usuwać ludziom wszystkie farmy jednym z najlepszych rozwiązań było by po prostu poinformowanie graczy aby każdy kto jest aktywny się zdeklarował że gra i dać im np z 1 miesiąc na to a milczących panów bym pousuwał lecz trzeba zostawić furtkę tym graczom którzy nie zdeklarują się a są aktywni więc dobrze by było na przykład zrobić tak że wszyscy nie zdeklarowani gracze którzy wchodzili na swoje konta w przeciągu 2 ostatnich miesięcy bym zostawił a resztę do kasacji lub jeśli to możliwe to zrobić bank z tych kont w razie jakiś reklamacji żeby można było oddać konta właścicielom gdy np wyjechali na 3 miesiące do Anglii i nie mieli czasu grać więc ale chcieli wrócić do gry gdy wrócą a tu się okazało że konto usunięte.... lub zachować tylko te konta gdzie były wykupywane astaty a są nieaktywności dłuższe niż 2 miesiące oraz bym nie usuwał kont z pierwszej dwusetki w rankingu

 

i na koniec prosiłbym o dokładne wytłumaczenie jak to będzie z kordami bo wiele się pokryje na pewno i kto będzie miał w takim razie pierwszeństwo i jak to miało by się odbyć (chciałem jeszcze zauważyć że z tego co zrozumiałem odnośnie kordów planet to dobrym jest pomysłem np. jeśli jacyś gracze mają kordy planet w tym samym miejscu to trzeba je jakoś upchać ale np jeśli ktoś ma kordy a one są zajęte i z tego powodu miałby np wylądować kilka układów dalej bo wszystko było by pozajmowane w tych układach to nie za bardzo już lepiej by wyglądało żeby planety o tych samych planety lądowały w sąsiedztwie tego kordu czyli jak trzy osoby mają kordy 9:190:5 to by zajęły jeszcze kordy sąsiadujące a czyli 9:190:4 i 9:190:6 a planety z tych kordów by też spadły o jedno w dół lub z drugiej strony w górę i tak wszystkie planety jakie trafią się po kolei no chyba że dojdzie się do wolnych kordów to wtedy spadek się zakończy) to samo z loginami niektórzy mają swoje stałe od wielu lat na wielu platformach i również nie będą chcieli ich zmieniać tak że prosił bym to na tyle powaśnić żeby dało się zrozumieć i nie było żadnych nie porozumień później

 

Pozdrawiam wszystkich Współgraczy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jestem za polaczeniem ale:

 

1. skoro mam konto na u2 i na u3 dlaczego musze sie pozbyc jednego lub oddac je? jest wielu jak domniemywam graczy ktorzy posiadaja konta na obu tych uniwersach i jest to strata dla nich jak i dla mnie, byc moze wydali pieniadze i na u2 i na u3 a koszty nie zostana zwrocone jak mniemam prawda?

 

wg mnie skoro chcecie polaczy u2 z u3 to polaczcie konta ludzi ktorzy tego chca np:

na u2 mam konto pod eko prawie 6bln pkt i ladny bank

na u3 mam konto flotowe 4bln pkt z czego ponad 3bln pkt to punkty za flote i rowniez cos mam w banku

 

wiec polaczcie to np do konta z u2 zostanie dorzucona flota z u3 + bank jak i rekompensata straty w moim przypadku 700kkk pkt za eko z u3 w postaci surowca i bedzie sprawiedliwe

 

jesli chodzi o zadania na % rw czy ataki czy misje szperaczy -> zsumowac obydwa konta (oczywiscie jesli ktosc tego chce)

przez polaczeniem niech kazdy ktory posiada napisze czy chce miec tak polaczone czy nie

 

to moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moim zdaniem jest bez sensu ;/

 

liczmu że ktoś ma konto 20bln pkt na tym i na tym kącie , no to co ma mieć teraz konto 40bln pkt ?bez sensu

 

to jest nie sprawiedliwe dla tych co grają tylko na 1 uni , bo tak to ja bym nie oddał swojego konta na uni3 a też tam miałem sowity bank , tylko bym je zostawił zeby surka mi przeszła na drugie konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z resztą desux napisał jasno , że dla tych co grają na obu nie nie będzie żadnej rekompensaty ani nic , po prostu 1 konto albo oddają albo coś a na drugim grają :)

I po to jest ta ankieta czy sie na to zgadzacie czy nie , nikt wam nie karze głosować na TAK

 

Więc nie wiem po co ten nie potrzebny spam co chwila od osób które grają na obu uni , jak desux postawił już sprawe jasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jest jeszcze jedna kwestia.

Możliwe, że to ja źle interpretuję regulamin. Niemniej jestem za połączeniem uni, lecz moim zdaniem Deusx, regulamin zabrania Ci zmuszania graczy do wyboru konta.

§ 4 Warunki zawierania i rozwiązywania umów

 

1. Zawarcie umowy ogólnej o świadczenie dostępu do serwisu ogam.online następuje po zarejestrowaniu bezpłatnego konta.

2. Zawarcie umowy opcjonalnej o świadczenie usługi „waluta Astat” jest odpłatne każdorazowo przy nabyciu wybranej przez użytkownika ilości Astatu. Zawarcie umowy następuje poprzez dodanie przez Właściciela zakupionej przez użytkownika ilości Astatu.

3. Aktywność użytkownika minimum raz na 50 dni, po tym czasie Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy i usunięcia bądź przekazania zarejestrowanego bezpłatnie konta w serwisie.

4. Czas świadczenia usługi Astat: do 365 dni (przestrzegając punkt 3 §4), po tym czasie Właściciel nie ma obowiązku dalej świadczyć usługę dla użytkownika.

5. Z każdej usługi wymienionej w §2 można w dowolnej chwili zrezygnować powiadamiając o tym Właściciela drogą elektroniczną na adres ogamtest@gmail.com. Na wniosek Użytkownika, Właściciel zakończy świadczenie zgłoszonych usług po przez usunięcie danych Użytkownika z serwisu lub ich ograniczenie, wynikające ze świadczenia usług.

 

Gdyby sami chcieli zrezygnować, to owszem. Jednak masz obowiązek świadczyć te usługi przez rok od ostatniej daty zakupu

Zwykła ludzka uczciwość powinna skłonić cię do dania tym ludziom jakiejś rekompensaty (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczyć usługę na danym koncie mogę, nie ma problemu, ale regulaminowo ty nie możesz na tym koncie grać - bo się dublują. Jak już wcześniej pisałem, nikt nikomu na szkodę nie działa, możesz zostać nawet sam na uniwersum 3 poprzez np. wygrany proces sądowy, tylko po co Ci to będzie ? Masz konto na u2 i u3 ? Przenieś się z u3 na u4. Jeżeli masz konto na u2,u3 i u4 no to siłą rzeczy z jednego będziesz musiał zrezygnować lub oddać. Paradoksalnie da się zachować dwa konta, jedno oddajesz i możesz liczyć, że ta osoba Ci to konto jeszcze kiedyś ponownie odda jak dostaniesz złom na docelowym (zachowując oczywiście wszystkie odstępy regulaminowe). Pozostaje pytanie, czy ta osoba na pewno konto Ci odda, bo takiego obowiązku już na nią nie możesz narzucić. Jak ktoś rozwijał konto tu i tu i ma zaufaną osobę, to jest dla niego rekompensata, w razie czego może wrócić na inne. Wszelakie, nawet jednorazowe wykrycie multi skończy się blokadą na oba konta, więc tutaj nie można nic kombinować. Nie będziemy również przyjmować wniosków o zgłoszoną grę z jednego IP, gdzie na drugim koncie gra to samo IP (brat, siostra itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli proste na Uniach które maja być łączone niech deusx na rok zamknie sklep na tych uniwersach, po to żeby nikt sobie nie przedłużył i za rok otworzy po połączeniu uni

Lecz nie do końca bo Administrator w każdej chwili może sobie zmienić regulamin np. ze tydzień przed planowanym połączeniu zmieni wpis w regulaminie z 365 dni na 7 dni i po sprawie, i nikt nic nie zrobi to Jego "cyrk" ze tak zacytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy również przyjmować wniosków o zgłoszoną grę z jednego IP, gdzie na drugim koncie gra to samo IP (brat, siostra itd).

 

za ten fragment masz duuuuży (+)

Mam nadzieję, że w końcu takie manewry ukrócisz. Multi teoretycznie nie do udowodnienia.

 

Żeby zaś obejść ten pkt, z reg. musiałbyś przez rop przynajmniej utrzymywać likwidowane uni przy zyciu i jak wspomniał ktoś wyżej - wyłączyć sklep.

O rodzajach kombinacji z kontami raczej sie wypowiadać nie będę, bo nie chcę się denerwować ;)

pozdrawiam i życzę powodzenia w łączeniu. Zaczekam sobie aż u6 się doczeka fuzjii z resztą unii ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Więc nie wiem po co ten nie potrzebny spam co chwila od osób które grają na obu uni , jak desux postawił już sprawe jasno

 

To nie jest SPAM tylko opinia a jak nie rozróżniasz to idź zapoznaj się ze słownikiem bo chyba się z nim pokłóciłeś

Dodajmy, że możesz konto z u3 przenieść sobie na u4, ponieważ u3 będzie zlikwidowane. 90% graczy przeniesie się z u3 na u2, nawet nie usuwając u3, to po takim transferze jaki sens jest posiadanie tam konta ?

 

A co jak mam konto także na 4 uni ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.