Skocz do zawartości

Łączenie uniwersów - propozycja


deusx

Połączenie uniwersów   

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem uniwersum 2 z uniwersum 3



Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Od jakiegoś czasu gracze jak i administracja zastanawia się na połączeniem uniwersów. Na sam początek byłoby to połączenie u2 z u3.

Oczywiście mogą być duplikaty nazw itd, dlatego przyjęliśmy następujące rozwiązania:

 

Zajęte kordy planety - nasza planeta zostanie przeniesiona losowo do najbliższej wolnej pozycji (z zachowaniem swoich parametrów)

Zajęty nick - musisz wymyślić inny, lub jeżeli nieaktywny to usuwany nieaktywnego (to samo sojusz)

Masz konta na obu uniwersach - musisz albo jedno oddać albo wybrać jedno do usunięcia, oczywiście możesz zażądać sobie przeniesienia obu kont, ale wtedy zgodnie z regulaminem będziesz dostawać regularne bany za posiadanie więcej niż jednego konta, chyba, że nigdy się na te konto nie zalogujesz, wtedy administracyjnie dane (hasło + email) zostaną na tym koncie zmienione (bo i tak nie możesz się zalogować na drugie konto).

Ewentualnością jest przeniesienie się z u3 na u4 jeżeli na u2 mamy już konto.

 

 

Na obecną chwilę nie przewidujemy więcej komplikacji, z czasem dołączyło by uniwersum 4.

 

 

Pytanie brzmi, czy jesteś za połączeniem obu uniwersum czy nie, ankieta publiczna. Pozytywny wynik ankiety nie przesądzi o połączeniu światów, chętnie wysłuchamy sprzeciwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak lecz tak na chłopski rozum nie przyczyni się to do powstania NOWYCH flot , będzie tylko silniejsza czołówka .

 

Natomiast na nie jestem z tym oddaniem jednego konta , proponował bym tu jednak jakies bonusy w postaci surowców (jakis % kosztow konta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy techniczne priorytetowo. Na pewno nic nikomu nie zniknie, bo nie będziemy przenosić tylko kopiować, a zamkniemy u3. Baza jednak zostanie gdzieś tam, oczywiście bez możliwości już powrotu do życia.

 

Ale trzeba naprawde to dopracowac , no i mowie jesli ktos ma 2 konta i oba w czołówce to ja bym nie oddał zadnego bez rekompensaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekompensaty żadnej nie będzie. Trzeba przyjąć pewne warunki, nikomu nie chcemy działać na szkodę - przeciwnie, chcemy zapewnić Ci jak najdłuższy i najlepszy tutaj byt, po co Ci konto na pustym uniwersum ? Nie tylko w życiu trzeba iść na kompromisy. A skrypt trudny z punktu widzenia programistycznego nie będzie, więc napisanie go zajmie chwilę, dopracowanie też chwilę. Będzie to etapowy proces przenoszenia, sprawdzimy pierw wszystko, nie będzie to chaotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko z dublującymi się kordami planet:

kto będzie miał pierwszeństwo do zajęcia danych kordów np 1:1:1 ma graczz uni 2 i uni 3 to kto przejmie te kordy i jakie będą wyznaczniki że ten gracz a nie inny??

 

ja mam konta na uni 4 i uni 2 i oba mam na podobnym poziomie do obu poświęciłem dużo czasu żeby wypracować więc nie chce od tak rezygnować z któregoś z nich, połączenie nie zmieni niczego bo to zazwyczaj te same osoby mają floty na różnych uniwersach.

Edytowane przez Brodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za połączeniem uniwersów. Jak ktoś ma dwa konta jedno zostawia, drugie oddaje przyjacielowi i znów +1 gracz na uniwersum.

Ja nie widzę tu problemu, jak dojdzie do połączenia u2 z u4 bez wahania oddam swoje drugie konto drugiej osobie ;-)

 

 

#edit

Deusx, a jak to będzie rozwiązywane jeżeli będzie taki sam nick ? Dostaniemy emaile z linkami do aktywacji kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekompensaty żadnej nie będzie.

 

w takim razie osoby grające na dwóch uni i ładujące czas oraz pieniądze w konto od kilku lat mogą poczuć się delikatnie mówiąc poirytowane

no cóż a dla reszty to będzie większa zabawa więc pewnie przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zrobić tak jak na ogame? Tam gracze z zamykanych uni mogli wybrać serwer na jaki chcą trafić.

Tutaj z racji mniejszej ilości uni można by było zrobić tak, że powstają dwa nowe uni a zamykane są 2,3,4,5, wtedy jak ktoś ma dwa konta, to po prostu wybiera sobie, że przenosi je na dwa różne uni. Uni6 można by wtedy przenieść 1 czerca wraz z powstaniem u7, a za rok ta sama śpiewka z u7. Taki ukłon w stronę tych, co mają dwa konta na starszych uniach.

 

Nie mniej jednak głosowałem na tak, choć na U3 gram tylko rekreacyjnie :)

Co do tego jak ktoś ma dwa konta - ja bym pozwolił zachować dane do konta (bo może za tydzień, miesiac znajdzie się ktoś, komu właściciel chciałby je oddać), z zaznaczeniem, że ja ksam się zaloguje (i zdejmie urlop) to ma bana za multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to mozna laczyc... mialem nadzieje ze generalnie u 2i3 sie zlacza i 5z 6 .... no ale wszystko malymi kroczkami moze sie ogarnie..... a ktos pytal o koordy planet. itd to deusx napisal ze planety beda mialy swoje wlasciwosci czyli koordy tak istotne nie sa bo deuter bedzie sie tak samo wydobywal chyba ze zle cos zrozumialem

Edytowane przez kaboom1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejmujecie się drugim kontem? jakiż problem zmienić meila na koncie i nazwe na koncie i włączyć urlop, po przeniesieniu będzie się można zastanowić na którym się gra, albo jak się jedno przez przypadek zezłomuje wejść w drugie, zresztą komu ja tu podpowiadam :troll:

 

jak widzisz deu są też inne możliwości, nie bądź taki kategoryczny :P

 

jestem za połączeniem, mam nadzieje że się uda, z czasem mam nadzieje że do grona tych przeniesionych dołączy u5

a za rok czy dwa również u6 itd..

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oremi ja wole na 1 koncie grac niz sie bawic w takie opcje oczywiscie napewno sobie zostawie otwarta furtke, ale w multi bawic siee nie zamierzam

 

Przecież oremi nie sugerował gry na multi. Na jednym koncie się gra, drugie oddaje się koledze który raz czy dwa się loguje a po +30 dniach oddaje spowrotem a my przestajemy się logować na pierwsze konto.

Opcja w pełni zgodna z regulaminem, a i moralnie nie widze tutaj niczego nie fair. Żadnych korzyści się nie czepie z tego, a tylko widzi jak konto o które sięzdało robi za idlera z urlopem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w multi bawic siee nie zamierzam

 

to się tu nie nazywa multi, lecz gra na wspólnym IP.

 

Wystarczy zgłosić, że gramy z trzema bracholami i dwiema siorami i możemy mieć nawet 6 kont.

Problem z dwoma robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie w kwestii Promoci w Sklepie.

 

Na UNI2 można kupić 3.000.000.000.000 metalu, kryształu i deuteru za 5 astatów oraz 60.000.000.000.000 metalu, kryształu i deuteru za 100 astatów.

 

Jak wygląda to w przypadku UNI3 oraz jak bedzie wyglądać po połączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kOtello, identycznie. Jeżeli chodzi o wybór uniwersum na jakie chce się trafić - jest to też jakaś myśl, jednak mamy tych uni za mało. W tym przypadku opcją byłoby przeniesienie się z u3 na u4. Jak powstanie u7 to u4 dołączy do u2 i u3, a z u4 będzie można skoczyć na piątkę. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie genialny pomysł.

Dodałbym jeszcze jedno. A mianowicie.....

 

Odpalasz u7, gracze sobie grają, itp itc. Dodaj w opcjach albo poprzez zgłoszenie chęć przejścia z takiego nowego uni na dowolnie wybrane. Juz połaczone

 

Zrób to za opłatą (przed czasem)

 

..............

edit:

 

a w sumie jakby tak dodać możliwość migracji konta z uni na uni za powiedzmy 1.000 astat?

coś w rodzaju teleportu. Tu mi nie pasuje, to spadam w inne miejsce.

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.