Skocz do zawartości

Łączenie uniwersów - propozycja


deusx

Połączenie uniwersów   

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem uniwersum 2 z uniwersum 3



Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowynowy

Napisano dziś, 14:05

 

Wyświetl postUżytkownik nowynowy dnia 13 styczeń 2013 - 13:38 napisał

A co jak mam konto także na 4 uni ??.

 

proste jak dyszel

Deus utrzyma przy życiu dołączane uni, wyłączy sklep i rejestrację. Będziecie przez rok grali we 2-5 osób na pustym unii ;D

 

 

Gdzie jest administracja ??? DropShot spamuje i nic więcej. :szok:

 

Poza tym dlaczego w tym temacie wypowiadają się ludzie których to nie dotyczy tak jak DropShot on nie gra ani na uni 2 ani na uni3 i takjest z większością głosujących, można to porównać do tego że Niemcy wybieraliby nam prezydenta i rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

A czy ktoś pomyślał o tym że skoro takie połączenia mają trwać czyli 2 z 3 potem 2i3 z 4 itd to osoby grające na kilku uni zaraz po połączeniu uni 2 i 3 po prostu przestaną grać nawet na innych uni niż tylko 2 i 3 bo niby po co żeby za rok mu skasowano konto. Ja zostawię najlepsze konto np a pozostałe skasuje bo po co pilnować tracić czas żeby potem wszystko stracić ?? Podsumowując liczba aktywnych kont i tak spadnie i tak jak pisałem wcześniej będzie to tylko krótkie ożywienie może na miesiąc a potem spadek w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie kilku wybrańców ma mieć prawo głosu, bo sobie 5 kont porobili? Nie mam 2 kont to już nie mogę nic powiedzieć ani w ankiecie głosować? o.O

Jeśli administracja nic nie komentuje to najwyraźniej taki Drop powiedział wszystko co było trzeba.

 

Może i guzik te połączenie da ale 90% graczy + admin są na "tak", wiec jakieś korzyści muszą z tego być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Jedynie kilku wybrańców ma mieć prawo głosu, bo sobie 5 kont porobili? Nie mam 2 kont to już nie mogę nic powiedzieć ani w ankiecie głosować?

 

Na razie to mowa o tych którzy mają 2 konta a nie 5 a poza tym ja nikomu nie mówię że nie ma się wypowiadać a raczej bronie się przed tym że chcą mnie uciszyć bo jestem w znacznej mniejszości bo to próbował zrobić Drop jak byś wyżej przeczytał.

 

Zupełnie nie rozumiem dlaczego gracze co się starali na 2 uniwersach nie mogą dostać spłaty chociażby 70% wartości jednego z kont ?? Itak będziemy w plecy ale przynajmniej nie cały poświęcony czas, poza tym sami mówicie że jesteśmy mniejszością więc w czym problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowynowy jak byście dostali po 70% z 2 konto , to to by było nie fal dla innych graczy ;/

 

np mnie bo ja mialem również silne konta na uni4,5 tylko je oddałem , ale jak bym wiedział że dostane za nie 70% to bym ich nie oddawał tylko bym wolał dostać to 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mowa o tych którzy mają 2 konta a nie 5
A co jak mam konto także na 4 uni ??

....?

 

ja nikomu nie mówię że nie ma się wypowiadać
dlaczego w tym temacie wypowiadają się ludzie których to nie dotyczy

............?

 

Czytam czytam czytam i mógłbym tak czytać bez końca, w moich oczach nie widać tu żadnego uciszania.

 

Patrząc tylko na siebie niby jesteś w plecy, ale względem innych masz 70% z 2 konta czego inni nie mają.

W takiej sytuacji albo dodajemy coś większości albo odbieramy coś kilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Patrząc tylko na siebie niby jesteś w plecy, ale względem innych masz 70% z 2 konta czego inni nie mają.

W takiej sytuacji albo dodajemy coś większości albo odbieramy coś kilu.

 

No po części masz rację ale postaw się w mojej sytuacji bo ja was rozumiem tylko wy nie chcecie mnie zrozumieć

 

 

nowynowy jak byście dostali po 70% z 2 konto , to to by było nie fal dla innych graczy ;/

 

np mnie bo ja mialem również silne konta na uni4,5 tylko je oddałem , ale jak bym wiedział że dostane za nie 70% to bym ich nie oddawał tylko bym wolał dostać to 70%

 

Tylko konto oddałeś nie wiedząc o tym że będzie połączenie, bo jeżeli oddałeś po tym jak się dowiedziałeś to masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumieć rozumiemy, ale nie oczekuj, że się ktoś przejmie. Większość tego problemu nie ma i nie będzie cudzych problemów rozwiązywać stąd takie a nie inne odpowiedzi.

 

Jak ja bym tak ekspy robił to bym się głowił "a jak ktoś wylata 100x dziennie? a jak ktoś wylata 120x dziennie?" itd. Trzeba by obniżyć zyski i byś z ekspów zwoził po 1 bln deu dziennie.

To są wyjątki i nic nie poradzisz. Chyba, że masz jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Chyba, że masz jakieś propozycje?

 

No moją propozycje już znacie ale ona wam nie pasuje a co można innego zaproponować jak zwrot chyba nic. A z tymi ekspedycjami to mało trafne porównanie, bo jak zaczynasz ekspy to wiesz co i jak ale ja nie wiedziałem jak zaczynałem grę na uni 2 i 3 że potem będę musiał wybrać. Może wypowiecie się na temat który poruszyłem już 2 razy że to będzie ożywienie na miesiąc a potem ta sama sytuacja co teraz ??? Co w tym takiego wspaniałego że topowi gracze pozłomują wszystko w kilka dni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie ożywienie na miesiąc

 

skąd ta pewność ? Dopóki nie spróbujemy to się nie dowiemy.

Zreszta w czołówkach u2 i u3 nie widzę laików zbyt wielu, za niektórymi idzie się ganiać i miesiącami.

Robią FSy takie jak się powinno robić i obierają je na czas.

Większość siedzi teraz na urlopach bo nie opłaca się płacić na fsy bo nie ma co złomować.

Inni z chęcią by zbudowali flotę ale nie ma na kogo latać...

 

Takie pisanie co by było gdyby jest bez sensu ;]

Przetestujmy to na żywo, zobaczymy czy się sprawdzi, jak tak będzie można myśleć nad łaczeniem kolejnych uni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Większość siedzi teraz na urlopach bo nie opłaca się płacić na fsy bo nie ma co złomować.

 

I będą jak na moje siedzieć dalej bo i tak nie będzie na co. Ile jest flot na tych uni w sumie to na obu niewiele. Moim zdaniem trzeba szukać innego rozwiązania na umierające stare uni, tylko mi nie piszczcie że mam wam powiedzieć jakie bo nie wiem ale z tego co czytałem to było trochę propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązanie do ekspedycji nie miało nic wspólnego z tym problemem. To miało uświadomić, że nie można się przejmować wyjątkami, bo taki jeden czy drugi jest inny niż reszta.

 

Ja żadnego ożywienia bym się nie spodziewał, bo czemu? Mam tu na myśli całe uni, a nie 3 uśpionych flociarzy czekających aż coś się wydarzy. Kilku może sobie polata, bo zawsze ktoś nowy będzie ale dla całej reszty (np. nowych graczy) absolutnie nic się nie zmieni. Jakby nowemu nie powiedzieć, że uni były łączone to pewno by tego nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Pomysł odgrzewany i po prostu trafiony jak przysłowiowa kula w płot!

 

Połączyć 2 i 3 uni, a po co? Flot od tego nie przybędzie.

 

Nie chce mi się przytaczać argumentów, które przedstawiłem w podobnym temacie - już zresztą zamkniętym bo mija się to z poczuciem logiki.

 

Do administracji - zamiast łączyć 2 i 3 uni po prostu je zamknąć a na forum utworzyć Aleję Zasłużonych wraz z punktacją ilością zwycięskich walk itp różnymi statystykami - będzie sprawiedliwie dla wszystkich.

 

W miejsce zamkniętych 2 uni niech powstanie nowe uni, gdzie wszyscy ruszą na tych samych prawach z zerowym dorobkiem - czy kto kupi astaty czy nie jego sprawa i już!

 

BTW. W ankiecie powinny być liczone głosy graczy z u2 i u3 a nie wszystkie jak leci bo to fałszuje obraz sytuacji (aha zaraz się dorejestrują cfaniacy albo do 2 albo do 3) hihi

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

A co gorszego może się stać po połączeniu uniwersów ?

 

Na przykład to że jeszcze więcej osób przestanie grać, jedni tak jak ja uznają że po co się męczyć żeby potem mu skasowano konto bo jestem w mniejszości co ma więcej aktywnych kont, drudzy tacy którzy mają floty niezbyt potężne ale zawsze jakieś bo teraz muszą się zmagać z jednostkami które nie opuszczają komputera ani na moment po połączeniu będzie ich więcej, po trzecie osoby które zainwestowały w grę pieniądze a nie będą za pomysłem zapewne następny raz się zastanowią zanim wydadzą złotówkę na coś niepewnego bo w końcu jak zakładali konta i wydawali kasę nie było mowy o żadnych połączeniach. Wygląda to trochę tak jakbyś Deusie mógł zrobić wszystko w końcu w regulaminie jest napisane że to ty jesteś właścicielem wszystkiego a to chyba nie na tym polega bo my jesteśmy dla Ciebie a Ty dla nas. I nie argumentujcie że jest was więcej bo nie tak wygląda demokracja. Według większości forum to odpowiedz graczy a prawda jest inna sprawdźcie sobie ile jest kont aktywnych a ile głosów w ankiecie. To tak jakby zapytać 1000 osób np na zlocie młodzieżówki PiS kto wygra następne wybory. Czy to że głosowało 1000 osób oddaje prawdę chyba nie. Ja nie odbieram nikomu głosu jak mnie już o to posądzano tylko kto mi wyjaśni na czym polegają głosy ludzi których to nie dotyczy czyli graczy z innych uni niż 2 i 3. Ta ankieta to totalne dno i bezsens. A pomysł jak każdy dla jednych dobry dla innych nie, zapytaj tylko siebie czy fer jest zmienianie zasad gry w trakcie gdy są przeciwnicy tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

ludzi jacy wy jesteście marudni ;/

 

choć by wam ktoś dał milion zł to i tak byście narzekali że za mało

 

SPAM w najczystszej postaci !!! Pisz wtedy gdy masz coś do powiedzenia w danej sprawie a nie jakieś szczeniackie opinie.

 

Jak mi dasz milion to uwierz że nie będę chciał więcej, ale chyba mi nie dasz bo sam szukałeś grosza chcąc sprzedać konto na uni 5 za co dostałeś bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za. Nowy, marudzisz jak dziecko. Ja też mam konta na u2 i u3 i mi wszystko pasuje. Wolę mieć jedno z tych kont na uni, na którym będzie więcej graczy, niż grać na dwóch pustych i klikać eko. Padł pomysł że można jedno z tych kont przenieść na u4 i jeszcze Ci mało? To jest jedyna opcja która może doprowadzić do zwiększenia graczy a tym samym rywalizacji. No chyba że masz lepszy pomysł? Bo mi się nie chce siedzieć więcej na pustym uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

to nie twój zasrany interes i g***o co do tego

 

i to za co dostaje bany też nie jest w twoim interesie , więc lepiej zamknij sie

 

No widzisz wolny kraj więc mogę mówić co zechcę, a co wstydzisz się oszustwa ??

 

Ja też mam konta na u2 i u3 i mi wszystko pasuje. Wolę mieć jedno z tych kont na uni, na którym będzie więcej graczy, niż grać na dwóch pustych i klikać eko. Padł pomysł że można jedno z tych kont przenieść na u4 i jeszcze Ci mało?

 

 

Ty masz konto na uni 2 i 3 a ja jeszcze na 4 a twoje jedno konto nie będzie skasowane a więc nie jesteś w tej samej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.