Skocz do zawartości

Łączenie uniwersów - propozycja


deusx

Połączenie uniwersów   

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem uniwersum 2 z uniwersum 3



Rekomendowane odpowiedzi

To co on zrobi jak dostanie milion to też nie twoja sprawa -.- Nie dość że spamer to jeszcze hipokryta...

 

 

nowy, podałeś przykład z jakąś młodzieżówką PiS ale żeby on pasował cały kraj musiał by być taką młodzieżówką, bo tutaj nie pytamy jakieś wybranej grupy graczy tylko wszystkich. Tu nie jest tak, że jak jestem z u6 to głosuję na tak, oni też mogą głosować przeciwko.

Też uważam, że kierowanie się taką ankietą jest bezsensowne ale strzelam, że jakby zapytać graczy tylko z u2 i u3 to wynik by się nie zmienił i co wtedy? Peszek..

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na u4 też mam konto więc jestem w tej samej sytuacji. Konta nie trzeba usuwać, można je komuś oddać i tym samym przyczynić się do zwiększenia liczby graczy. Chętnie oddałbym nawet 2 z 4 moich kont, gdyby 3 uniwersa były łączone. Jak wydałeś kasę na każde z tych kont, to zawsze możesz dogadać się z deusem. Na pewno wymyśli jakieś sprawiedliwe rozwiązanie Twojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Napisano dziś, 17:34

możesz mówć co zechcesz , ale nie na mój temat

 

bo ja cie nie obgaduje , ani nie wyzywam

 

 

Na twój temat również bo jest wolność słowa a jeżeli czujesz się urażony to oddaj sprawę do sądu :)

 

I ja Cię nie obgaduję bo mówię to wszystko na forum to po pierwsze a po drugie to czysta prawda ja sobie tego nie wymyśliłem każdy może sprawdzić to że masz bana za próbę sprzedaży konta na uni 5. , i jeszcze tylko mi powiedz kiedy Cię wyzwałem ??? Ale myślę że to już na PW chyba że rzeczywiście to na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do właściciela deusx pana Gliwińskiego, sam doprowadziłeś do upadku u3 - wystarczy przeczytać wątek z poniższego linku.

 

http://forum.ogam.online/topic/8430-zmiana-ilosci-dodatkow-u2-u3/page__hl__oficerowie

 

Swego czasu zadałem ci pytanie czy u3 będzie utrzymane - odpowiedziałeś że tak, że nie będzie likwidacji tego uni.

 

Teraz wycofujesz się z tej deklaracji. Jesteś po prostu niewiarygodny.

 

Zrozumiałbym, że przyczyny czysto ekonomiczne - koszt utrzymania u2 i u3 nie jest rekompensowany przez wpływy z zakupionych przez graczy astatów.

 

Jednak nie jesteś w stanie podać konkretnej informacji tylko niepotrzebnie podgrzewasz atmosferę.

 

Kiedyś po kolejnym wrzuceniu astatów na nowe uni napisałem, że nie obejrzysz ode mnie złamanego grosza bo twoja chciwość przekroczyła granicę zdrowego rozsądku i jestem przekonany, że wpływy z prowadzonego przez ciebie serwera znacząco się zmniejszą poprzez takie działania jakie obecnie masz zamiar przeprowadzić.

 

Powodzenia! Z czystej ciekawości zajrzę tutaj za jakiś czas, żeby jedynie upewnić się, że miałem rację a twoje pomysły doprowadzą do upadku tego serwera.

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brasilass wydaje mi sie,ze nie masz wystarczajacych argumentow i wymyslasz rzeczy w ogole nie zwiazane z gra. . Po drugie nikt nikogo tutaj nie obrazil (jedynie Ty ale nie w tym temacie) jezeli wymagasz od innych to wymagaj takze od Siebie. . Nowynowy ma tutaj absolutna racje w ripostowaniu Brasilass-a a takze w tym temacie. . Osoby ktore beda musialy odstapic chociazby jedno konto beda stratne i pokrzywdzone. . (to jak brak tolerancji dla innych wyznan oraz orientacji ) Jezeli ktos wydal pieniadze na tworzenie postac to dlaczego mialby je teraz stracic? To tak samo jak kradziez. . Gracz ma konto ,ktore pielegnowal i w ktore inwestowal,a ma miec to zabrane od TAK! Absurd!

Jezeli Uni swieca pustkami to moze lepiej wprowadzic jakies nowosci do gry i promocje (jezeli gra nie przynosi dochodow) . Latwiej polaczyc uni co nic nie zmieni ,niz wprowadzic cos nowego co zatrzyma oraz przyciagnie graczy. . Wieje mi tu lenistwem i checia zarobku. . Konto oddane - to konto z mozliwoscia do sprzedania tak jak jest to i teraz jezeli chcemy zaczac grac i przejac nieaktywne konto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie zrobic tak zeby przeniesc surowce z banku u3 na u4 ... (i usunac konto z u3) ?! Jak u3 ma byc usuniete ... Ja juz tam od dluzeszgo czasu nie gram tylko wplacam surwoce do banku ... I co teraz wszystko przepadnie ?! A innych kont nie chce poniewaz wystarczy mi 1 co mam na u4. Mysle, ze nie tylko ja mam taki problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie zrobic tak zeby przeniesc surowce z banku u3 na u4 ... (i usunac konto z u3) ?! Jak u3 ma byc usuniete ... Ja juz tam od dluzeszgo czasu nie gram tylko wplacam surwoce do banku ... I co teraz wszystko przepadnie ?! A innych kont nie chce poniewaz wystarczy mi 1 co mam na u4. Mysle, ze nie tylko ja mam taki problem ...

 

U3 zmienisz na U2, nic poza tym się nie zmieni. Nie wiem w czym tutaj problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład to że jeszcze więcej osób przestanie grać, jedni tak jak ja uznają że po co się męczyć żeby potem mu skasowano konto bo jestem w mniejszości co ma więcej aktywnych kont, drudzy tacy którzy mają floty niezbyt potężne ale zawsze jakieś bo teraz muszą się zmagać z jednostkami które nie opuszczają komputera ani na moment po połączeniu będzie ich więcej, po trzecie osoby które zainwestowały w grę pieniądze a nie będą za pomysłem zapewne następny raz się zastanowią zanim wydadzą złotówkę na coś niepewnego bo w końcu jak zakładali konta i wydawali kasę nie było mowy o żadnych połączeniach. Wygląda to trochę tak jakbyś Deusie mógł zrobić wszystko w końcu w regulaminie jest napisane że to ty jesteś właścicielem wszystkiego a to chyba nie na tym polega bo my jesteśmy dla Ciebie a Ty dla nas. I nie argumentujcie że jest was więcej bo nie tak wygląda demokracja. Według większości forum to odpowiedz graczy a prawda jest inna sprawdźcie sobie ile jest kont aktywnych a ile głosów w ankiecie. To tak jakby zapytać 1000 osób np na zlocie młodzieżówki PiS kto wygra następne wybory. Czy to że głosowało 1000 osób oddaje prawdę chyba nie. Ja nie odbieram nikomu głosu jak mnie już o to posądzano tylko kto mi wyjaśni na czym polegają głosy ludzi których to nie dotyczy czyli graczy z innych uni niż 2 i 3. Ta ankieta to totalne dno i bezsens. A pomysł jak każdy dla jednych dobry dla innych nie, zapytaj tylko siebie czy fer jest zmienianie zasad gry w trakcie gdy są przeciwnicy tego???

 

Mnie to nie dotyczy..ALE..

 

Ankieta powinna być zrobiona w grze na u 2 i 3!, i tez powinny być jakieś ograniczenia, typu że głosują gracze których konta istnieją dłużej niż...ileś tam czasu, Bo założyć konto na innym IP to pestka...i wtedy podjąć solidną decyzje, pod warunkiem że minimum 95%! jest na tak.

 

Bo z tego co widze tutaj na tak jest 60osób...z czego pewnie połowa nawet nie ma nic wspólnego z tymi uniami..

 

A jak na takim czymś maja się opierać decyzje w tej grze..to ja dziękuję i po takiej decyzji usuwam konto na u6.

 

Pomysł ogólnie OK, tylko czemu kosztem innych.

Edytowane przez 2909
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zróbmy tak, że kto chce, pisze podanie o połączenie. (1 rok)

Będzie sprawiedliwie a gracze sami zobaczą (ci najbardziej zaparci) że to dobre rozwiązanie. Takie u3 jest i tak wymarłe, więc gra na jeszcze bardziej wymarłym skłoni w końcu do akceptacji połączenia.

 

Chyba że ktoś jest zatwardziałym twardzielem i będzie sam na unii z idlakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomonowym rozwiązaniem będzie nie łączyć U2 z U3 tylko umożliwienie przeniesienia konta z U2 na U3 tym którzy tego chcą czyli zapewne TOP flot i niech tam się biją, a U2 jak to niektórzy wieszczą niech sobie umiera. Nie byłbym wcale zdziwiony jak po takich przenosinach U2 odżyłoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiG skoro Tobie jako flociarzowi zależy przede wszystkim na złomowaniu to co ci po paru ekowcach, czyż korzystniejsze dla Ciebie nie będzie przenieść się po prostu na U3 i tam złomowanie flot?

Ekowcy sobie poradzą, z czasem pobudują floty i też będą się dobrze bawić :)

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że łaczenie bez rekompensaty to trochę ciulowate jest.

Niby można zabrać, skasować konto ale czy to wypada?

 

Fakt jest taki, że na każdym unii są gracze, którzy od lat ładują w konto astaty, czas itp. Trzeba znaleźć kompromis. Bo zabranie im wszystkiego i dawanie wyboru, to .... (!)

 

Najmniejsza linia oporu, to zabrać, dać konieczność wyboru itp. Ale............

 

Właśnie to ale.

u2 jest starsze niż u3, więc gracze maja tam więcej surków.

Załóżmy, że ktoś zaczynał grę na u2 a później na u3, więc z u3 ma mniej profit

Ale jak ktoś zaczynał na u3 a później na u2, to tam ma mniej. Więc jakby nie patrząc, z połączenia są zadowoleni tylko gracze u2, bo im przybędzie świeże mięso

 

Albo łaczenie z profitami za kasowane konta, albo temat do zamknięcia moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale dlaczego na przykład zyskiwać mają Ci którzy dostali konto po kimś, wogóle pracy nie wkładają i wgl i co, mają dostać rekompensaty - za co ? No proszę Cię.

 

W tym wypadku są chyba tylko dwa wyjścia.

1) Jedno konto do oddania

2) Konto zostaje na pustym uniwersum

 

Chyba że ktoś wymyśli coś lepszego, bo póki co stoimy w miejscu, wszyscy narzekają ale żeby jakiś konkret zapodać to nie bo myśleć się nie chce albo to i tamto.

Posiadam konta na u2/3/4 i 5 SGO i jakoś nie jest dla mnie problemem oddanie jednego z nich jak będzie taka potrzeba. Dlaczego? Zostawie to dla Was.

 

A ze zdzisiem się zgodzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie żadnego ekowca, co zbudowałby flotkę. Więc proszę nie mieszać ze sobą dwóch nacji.

Bo graja eko lub flota

 

Drop, o to zapytaj zdzisia i miga po co im w takim razie ekowcy na połączonym uni. Ja twierdzę że na U2 istnieją gigantyczne dysproporcje we flotach.

TOP flot wygląda tak;

 

Miejsce +/- Gracz Sojusz Punkty

1 * No_Name Napisz wiadomość Demontownia Company 64.130.391.570.500

2 * MiG Napisz wiadomość Demontownia Company 14.696.193.300.400

3 * Mathar Napisz wiadomość Demontownia Company 12.833.219.493.800

4 * hhsnake0 Napisz wiadomość Demontownia Company 10.212.611.427.900

5 * sandrusia1 Napisz wiadomość Demontownia Company 7.635.501.209.850

6 * Babalu Napisz wiadomość Galactic Empire Vorlon 494.095.174.260

7 * BrasilaSS Napisz wiadomość Begining of the end 461.655.356.691

8 * nebu Napisz wiadomość 196.828.161.357

9 * mieziom Napisz wiadomość 92.852.436.149

10 * Neriel Napisz wiadomość 42.772.115.082

 

i kto tu będzie budował floty?

 

Pod koniec listopada ubiegłego roku jak na U2 zagościł obecnie występujący pod nickiem No_Name i w jeden dzień postawił flotę (nie ważne że za astaty). Wieściłem wtedy że w 2 miesiące U2 wymrze. Stało się, co nie było trudne do przewidzenia teraz ta topka nie ma kogo złomować i lata na drobnicę. Jestem pewien że jeśli tą TOPkę przenieść na U3 to U2 zaczęłoby się rozwijać z prostego względu, każdy miałby w miarę równe szansę na rozwój, budowę flot i złomowanie.

 

Wiesz dlaczego najwięksi oponenci pomysłu zaniechania łączenia UNIwesów mówią o ekowcach? Wiesz dlaczego podnosi się kwestie "braku farm" na U3? Dlatego że to właśnie im zależy na zrobieniu sobie farm z tych ekowców którzy utrzymują się na obu uniwersach a których jest znacznie więcej na U2.

 

Nie chce mi się więcej pisać... szkoda słów.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiu, słoneczko, pomyśl zanim coś napiszesz. Przy takiej dysproporcji flot jaka jest na U2 żaden rozsądny ekowiec nie zacznie budowania floty.

 

Ekowcy sobie poradzą, z czasem pobudują floty i też będą się dobrze bawić :)

 

To zaczną czy nie zaczną stawiać flot...bo się pogubiłem...słoneczko..;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj, kto tu marudzi ? To Ty jesteś przeciwko (66 głosów na 11) i ja nie mam nic przeciwko połączeniu tylko Ty więc nie ja tu jestem maruda <_>

 

MiG jak już cytujesz to bądź chociaż precyzyjny i nie wyrywaj sformułowań z kontekstu. Cytat brzmiał;

jak nie będzie na U2 tych co najwięcej marudzą że nie ma kogo złomowąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.