Skocz do zawartości

Łączenie uniwersów - propozycja


deusx

Połączenie uniwersów   

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem uniwersum 2 z uniwersum 3



Rekomendowane odpowiedzi

ale co No_Name wniósł do u2?:> nic ;) zadnych St nie zrobil prócz tylko St na tarnie... a tak na nic nie lata i nic nie robi. Złóż sie z kolegami i go zezłomuj :D zawsze robisz dużo szumu o nic i jesteś przez świat pokrzywdzony....

 

Lepiej nic nie mów złego o koledze z sojuszu bo się obrazi i odejdzie. Jeszcze może zaistnieć w ST jak całe DC zezłomuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektorych to mi sie smiac chce :)

 

Mowicie o rownych szansach jesli "flociarze" pojdą na jedno uni a reszta graczy zostanie na 2 ...

Ale kto nowy zarejestruje sie na starym uni ze tak zapytam ??

 

Może wprowadzic jakies nagrody dla najlepszych Ci co bedą chceli przejsc przejdą na inne uni a Ci co nie bedą chceli a osiagneli cos to zostaną wpisani na liste zwyciezcow i dostaną jais drobny upominek w postaci astatow na innym uniwersum na ktorym by chcieli to otrzymac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o nim nic złego nie powiedziałam ;) ttylko mówie jak jest bo ty masz swoje dziwne wyobrazenia na ten temat^^ uwazaj zebym Ci Twoich budynkow nie zezłomowała! :P

 

Sandra a powiedz może szczerze. Jaka jest dla Ciebie różnica między możliwością przejścia na U3 a połączenie tych dwóch (tzn. U2 i U3) uniwersów? Jeśli żadna i deusx dałby userom możliwość przejścia na U3 przejdziesz czy wolisz zostać na U2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra a powiedz może szczerze. Jaka jest dla Ciebie różnica między możliwością przejścia na U3 a połączenie tych dwóch (tzn. U2 i U3) uniwersów? Jeśli żadna i deusx dałby userom możliwość przejścia na U3 przejdziesz czy wolisz zostać na U2?

 

powiem Ci inaczej, co deus i większość zadecyduje to ja sie dostosuje do innych bo mi to na prawdę bez różnicy, mnie ta gra też już nudzi i gram bo gram ale teraz może będzie coś nowego i może jednak warto połączyć to i pobawić się znowu na nowo a nie tylko klepac eko i zbierać surke ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę kotello że Ty się starasz po prostu nas wykurzyć z uni, chcesz mieć święty spokój bo odechciewa się budować ciągle satelitek, albo się po prostu nas boisz, albo tylko NN. Jak to jest ?

 

U2 jest znacznie aktywniejsze niż U3, jest to próba "reanimacji" obydwóch uni a nie jednego. Flociarze mieliby co tłuc, a ekowcy co farmić.

Nie chce się już denerwować, dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu, chyba że ktoś poda naprawdę konkretny pomysł odnośnie reanimacji OBYDWÓCH UNIWERSÓW, a nie tylko swojej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kazde konto przeniesione z u3 na u2 dostaloby dodatkowo sporo surowcow, tyle zeby wystarczylo na zdobycie 200mld pkt w mieszance surowcowej. mysli ze jak dostana spory zastrzyk zadosc uczynienia nie beda sie az tak opierac, a tym z u2 nic badz polowe z tego ;P flot byloby na pewno wiecej i mysle ze kazdy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiG, ja nie mam się czego bać z kilku względów. Po pierwsze nie dysponuję flotą którą ktokolwiek by się zainteresował aby ją zezłomować. Po drugie, może zabrzmi to zarozumiale ale nie wypadłem sroce spod ogona i trochę grać w TO potrafię, % z RW nie powala ale jest, byłby 2 albo 3 x większy gdyby doliczał się z obronionych starć. Zaliczyłem jedną wpadkę co możesz sprawdzić na forum i to tylko ze względu na błąd powrotu floty nie na moona a na planetę.

 

A dlaczego nie buduję floty, bo nie mam tyle czasu co poniektórzy aby omiatać całe uni w poszukiwaniu celów do złomowania. Jestem daleki od ładowania setek lub tysięcy złotych w astaty aby kupować surówkę i budować flotę.

 

Wreszcie na koniec aby już więcej tematu nie drążyć, nie jest mi absolutnie obojętne czy dojdzie do połączenia uni 2 i 3 ale tylko ze względu na zwyczajną ludzką przyzwoitość, co wielu podnosi w wypowiedziach na forum. Jak do tej pory nikt nie zaproponował takiego rozwiązania które by satysfakcjonowało wszystkich a te proponowane są delikatnie mówiąc do kitu co wyraziłem oddając swój głos w sondzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podał rozwiązania zadowalającego wszystkich, bo nie ma takiego rozwiązania. Zawsze ktoś musi być poszkodowany, bo nigdy sie nie da zadowolić wszystkich, bo każdy ma inne priorytety i spojrzenie na daną sprawę. Co do tego, że obecne rozwiązanie jest do kitu, też zbytnio nie rozumiem, masz konto na u2 i u3, możesz oddać któreś, bądź te z u3, przerzucić na u4. Masz również konto na u4?? Tak ciężko oddać jedno konto, pozostawiając sobie 2?? Sam kiedyś miałem konta na innych uni niż dwójka, ale najzwyczajniej w świecie je pooddwałem, fakt trochę z żalem, ale dziś jakoś mnie to nawet cieszy (tylko fakt robiłem to nie z przymusu a z własnej decyzji). No ale również pojawiła się przecież jeszcze jedna opcja dla tych którzy nie chcą oddawać żadnego konta, że wszyscy co nie zgłosili żadnego sprzeciwu zostaną przeniesieni z u3 na u2, a ci co nie chcieli zostaną tam sami. CZego więcej chcecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek powtórzył to co ja pisałem tydzień temu.. ile trzeba paplać, żeby do wszystkich to dotarło? :P

 

Gdyby deus nie napisał, że nie będzie żadnych zwrotów to bym zaproponował zwrócić kasę temu kto wydał na drugie konto i je usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie sensownego rozwiązania^^?

ZLIKWIDOWAĆ ASATY :) (przynajmniej floty i surowce za asaty)

I wszystko będzie załatwione...

Jest to najsensowniejsze rozwiązanie, niestety nie do zaakceptowania, a takie łatwe :P

 

 

Tylko jeszcze taka mała uwaga co do rekompensaty za władowanie kasy i pieniędzy w grę.

W każdej innej grze MMO, przeglądowej czy Bóg tam wie jakiej, konta według prawa nie należą do użytkownika tylko do administracji czy firmy która zrobiła grę.

 

Gracz korzysta jedyna z konta innymi słowami wypożycza je od producentów gry.

Gracze płacą za grę tak ale na swoją własną odpowiedzialność, Producent udostępnię różne ułatwienia gry za pieniądze, i my płacimy tylko za ułatwienia w grze.

 

Producent/Administrator ma prawo do przejęcia, usunięcia i innych rzeczy związanych z kontem tak samo jak byście wynajęli komuś pokój i nagle byście chcieli go z powrotem.

Prosty przykład:

 

Wynajmujesz pokój = Wynajmujesz konto

Otrzymujesz pieniądze za pokój = brak płacenia za grę + dodatkowe dodatki za pieniadze

Wyrzucasz kogoś z pokoju bez przyczyny = Zabierają Ci konto bez przyczyny

 

Może to marny przykład ale zawsze jakiś,

Tak czy owak, niezależnie czy ładujecie w grę pieniądze czy gracie za darmo nic wam się niestety nie nienależny bo konto nie należy do was.

 

Inny przykład:

Janek wydał 10.000zł na grę po tygodniu wyłączyli server gry bo uznali ze gra się nie opłaca, czy Janek ma prawo do odzyskanie Pieniędzy? Otóż nie ma.

 

 

No ale to winnych grach, tutaj nie wiem jak jest bo to priv server :P

Edytowane przez Luke20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

365 dni swiadczenia uslugi astat, usluga platna nieobowiazkowa do zawarcia, jezeli juz sie ja zawrze to administrator ma zasrany obowiazek swiadczyc te usluge wg regulaminu 365 dni badz 50 dni nieaktywnosci posiadacza konta. luke to co napisales takie proste nie jest, ja tam jestem pelna geba za przeniesieniem na u2 calego u3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

365 dni swiadczenia uslugi astat, usluga platna nieobowiazkowa do zawarcia, jezeli juz sie ja zawrze to administrator ma zasrany obowiazek swiadczyc te usluge wg regulaminu 365 dni badz 50 dni nieaktywnosci posiadacza konta. luke to co napisales takie proste nie jest, ja tam jestem pelna geba za przeniesieniem na u2 calego u3

 

Helweter weź spróbuj porozmawiać z oremi na temat interpretacji tych 365 dni. Jego teoria powali cie na glebę

 

A co do posta powyżej Luke20 to jest tam pewna samowolka niedozwolona prawem. Koles niby ładnie pisze, ale to tylko cytaty z regulaminu, który jak na razie na ogam jest przestrzegany.

A ta samowolka to:

Wyrzucasz kogoś z pokoju bez przyczyny = Zabierają Ci konto bez przyczyny

 

za taki manewr masz sprawa w sądzie przegraną. Poza tym to zdanie nijak nie pasuje do OGam. Tutaj nie ma takich sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropshot może i masz rację z tym.

Wyrzucasz kogoś z pokoju bez przyczyny = Zabierają Ci konto bez przyczyny

 

Sensem mojej wypowiedzi było to że jak przerzucą konta z U3 na U2 to Tym którzy mają konta na obu za zlikwidowanie konta na jednym z UNI w świetle prawa nic się nienależy.

Bo tu nawet gdyby ktoś podał administracje do sądu myślę ze tu nie ma sytłacji takiej że kasują bez powodu, powód jest "Łączenie UNI" a w związku z tym i zgodnie z regulaminem gracz może posiadać tylko jedno konto, Wiec tutaj myslę że administracja ma pełne prawo do zlikwidowania jednego z kont.

Zresztą ja się znam na prawie tyle co na balecie :P To tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helweter weź spróbuj porozmawiać z oremi na temat interpretacji tych 365 dni. Jego teoria powali cie na glebę

 

nie moja wina że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jak pisze jak wół że usługa do 365 dni

"do" czy twoim zdaniem owe "do" oznacza "minimum" czy też "maksimum" jedynym problemem jest wykupienie np geologa na 365 dni, a tak to wcale nie musi być "minimum", zresztą jaki problem zmienić regulamin gry lub też dać rekompensate.. no ale na to drop nie wpadłeś

 

jedynie jątrzysz i jątrzysz jak zawsze zresztą

 

SZO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

A jak na takim czymś maja się opierać decyzje w tej grze..to ja dziękuję i po takiej decyzji usuwam konto na u6.

 

Myślę że to nie będzie jedyna osoba, sam się nad tym zastanawiałem z tym że trochę szkoda bo lubię z wami grać no ale to też dla waszego dobra. Deus zastanów się !!!

 

Pomysł przeniesienia graczy którzy chcą jest jak dla mnie genialny. Po pierwsze flociarze zadowoleni bo się przeniosą do nowego uni gdzie coś jest do złomowania a po drugie ekowcy zostaną i sami może postawią floty jak nie będzie największych maniaków, i to może właśnie pobudzi te uni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie wiadomo, każdy pomysł ma plus i minus. Najrozsądniej byłoby po prostu połączyć oba uniwersa, a Ci, którzy nie chcieliby się przenieść mieli by rok czasu na grę, jeżeli uniwersum nie odzyskałoby ducha (a raczej tak się nie stanie, bo kogo skusi puste uni?), to byłoby zamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Że tak się tylko wtrącę poza ogólnym tematem, zaciekawiły mnie te słowa:

 

 

jeżeli uniwersum nie odzyskałoby ducha (a raczej tak się nie stanie, bo kogo skusi puste uni?), to byłoby zamykane.

 

kiedyś gdzieś przeczytałem Twoje słowa, że nie zamkniesz żadnego uni, dopóki będzie tam grała chociażby jedna osoba :D
nie pamiętam w którym temacie to było i kiedy, a postu nie chce mi się
szukać. Ale gdzieś coś takiego było. Taka tylko mała nieścisłość :)

 

 

Odnośnie połączenia: popieram.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bez powodu nie zamknę nikomu serwera. Nie da zrobić się czegoś na wieczność, w trakcie trzeba zawsze wprowadzać modyfikację. Modyfikacją w tym wypadku jest połączenie uniwersów. Regulamin jasno mówi, że usługa jest świadczona do 365 dni i jeżeli choć jedna osoba sobie tego zażyczy to bezproblemowo będzie mieć tę usługę świadczoną.

 

O ile do połączenia w ogóle dojdzie, będą przeprowadzone jeszcze przynajmniej dwie ankiety. Przypominam, że nikt nie chce nikomu tutaj na złość zrobić, chcemy dla was lepiej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

Opiszę jak ja bym mniej więcej widział to łączenie. Kiedyś byłem zwolennikiem łączenia u3 z u2 itd. Ale w sumie doprowadzi to do konfliktów j/w

 

A co byście powiedzieli, żeby zostawić u2 oraz u3 bez zmian a graczy z u4 i u5 łączyć do tamtych dwóch?

 

W początkowej fazie po połączeniu OGam miałoby trzy unii. u2 oraz u3 i nowe u6. Gracze z 4 i 5 połączeni z tym, że ....

Teraz jest to ważne. Jeśli jest konflikt i trzeba porzucać jakieś konto, to mamy do wyboru do jakiego uni nas połączą.

 

Ogólnie sytuacja wyglądałaby tak, że gracze z u2 i u3 są nietykalni (ich konta na u2i3 są uratowane), natomiast gracze z 4i5 wybierają do jakiego ich wrzucić.

Konflikt powstanie jeśli ktoś ma konto na 2,3,4,5 no ale bez przesady, to mogą być jednostki

 

Takie rozwiązanie eliminuje największy konflikt jaki mamy, bo są pretensje graczy z u2  i u3. Gracze będą mieli pole manewru z wyborem i będą mogli utrzymać swoje mocne konta na przynajmniej dwóch łączonych unii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę jak ja bym mniej więcej widział to łączenie. Kiedyś byłem zwolennikiem łączenia u3 z u2 itd. Ale w sumie doprowadzi to do konfliktów j/w

 

A co byście powiedzieli, żeby zostawić u2 oraz u3 bez zmian a graczy z u4 i u5 łączyć do tamtych dwóch?

 

W początkowej fazie po połączeniu OGam miałoby trzy unii. u2 oraz u3 i nowe u6. Gracze z 4 i 5 połączeni z tym, że ....

Teraz jest to ważne. Jeśli jest konflikt i trzeba porzucać jakieś konto, to mamy do wyboru do jakiego uni nas połączą.

 

Ogólnie sytuacja wyglądałaby tak, że gracze z u2 i u3 są nietykalni (ich konta na u2i3 są uratowane), natomiast gracze z 4i5 wybierają do jakiego ich wrzucić.

Konflikt powstanie jeśli ktoś ma konto na 2,3,4,5 no ale bez przesady, to mogą być jednostki

 

Takie rozwiązanie eliminuje największy konflikt jaki mamy, bo są pretensje graczy z u2  i u3. Gracze będą mieli pole manewru z wyborem i będą mogli utrzymać swoje mocne konta na przynajmniej dwóch łączonych unii

 

Nie ma tutaj żadnego rozwiązania problemu. Graczy z u4 i u5 nie konfliktują się, bo ich to w ogóle nie dotyczy. Już gracz z u3 ma opcję dołączenia do u2 lub opcjonalnie u4, jeżeli ma konto na u2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za, mam konto na u5, może coś zacznie się dziać,

możliwość wyboru fajna sprawa,

prawdopodobnie to i tak deu się znajdzie ktoś kto będzie miał konta i tu i tu, ale mimo wszystko warto, po za tym opcja z przekazaniem konta koledze to też możliwość,

ja miałbym komu przekazać konto, a gram tu rok, dlatego w części nie rozumiem tego płaczu ludzi którzy są tu dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja miałbym komu przekazać konto, a gram tu rok, dlatego w części nie rozumiem tego płaczu ludzi którzy są tu dłużej

Po prostu im szkoda konta, na które pracowali bardzo długi czas ;)

 

Proponuję zrobić ankietę wielokrotnego wyboru, w której umieścisz wszystkie możliwe opcje połączeń uniwersów, użytkownicy będą wybierać te, na które by się zgodzili i po prostu np. po tygodniu głosowania wybierzesz tą opcję, która uzyskała najwięcej głosów i tak zrobisz. Myślę, że najpierw trzeba ustalić jakie uni z jakim połączyć (tą właśnie ankietą), a dopiero później myśleć, jak to zrobić. Bo gdyby myśleć dla każdej możliwej opcji osobno, to by to zajęło pół roku a i tak by się nic nie wymyśliło, bo każdy chce inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.