Skocz do zawartości

Nowe Uni


Axen

Rekomendowane odpowiedzi

rowniez chetnie bym zaczal grac na nowym uni bo nie ma co ukrywac na poprzednich uniach nie da sie dogonic top 100 czy top 200... zdecydowanie nie powinno byc na nowym uni kupowanie surowcow/statkow/obrony czy tez nawet badan (limit 1 zakup surki na tydzien jest smieszny...), powinny zostac dodatki w stylu wieksza kolejka, geolog i tego typu dodatki ktore ulatwiaja gre a nie rozwijaja konto za nas

 

jakie sa szanse na zmniejszenie ilosci planet ? np z 21 do 15 ? rozwijanie 20 planet na starcie jest bardzo zniechecajace ... speed jest taki ze flota leci 2-3 min do celu oddalonego o setki ukladow, wiec rozstaw planet by miec wszedzie blisko jest zbedny

 

 

ile dni wczesniej zacznie sie kampania reklamowa przed otwarciem uni ? oraz czy czy termin otwarcia uniwersum jest liczona w dniach, tygodniach ?

 

kolejna moja propozycja by shoutbox dodac bezposrednio do gry, osobny link

 

oraz nie wiem czy warto czy tez nie oraz jak z technicznego punktu to wyglada ale przenoszenie planet by sie przydalo, moze byc za dodatki, moze byc jakis limit, moze byc za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z technicznego punktu to wyglada ale przenoszenie planet by sie przydalo, moze byc za dodatki, moze byc jakis limit, moze byc za free

Ten pomysł nie jest taki zły, mi się nawet podoba...

Tyle że byłby wtedy problem z flociarzami, gdyż przenieśli by sobie planete obok cb, 10sec i buuum! ^^

Czyli wychodzi na nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiG, niekoniecznie ten pomysl jest spalony gdyz przeniesienie planety wiazaly by sie np z zamrozeniem planety na jakis czas 1-2-3 godziny(kwestia ustalenia), zadnego budowania, zadnych ruchow floty na tej planecie oraz dodatkowy limit 1 przeniesienie na 3-4dni(kwestia ustalenia), mozna dodac przeniesiona planeta nie moze zostac ponownie przeniesiona przez X czasu

 

kwestia jak z technicznego punktu to bedzie wygladac oraz czy to mozliwe... najlepiej dac to za free lecz jesli na nowym uni ma nie byc kupowania surowcow/floty/obrony to wypadalo by cos dac w zamian

 

i jesli id matki jest scisle polaczona z koordami to bedzie mozna przenosic tylko kolonie lub kolonie ktore min 2 tygodnie sa juz skolonizowane

 

jest duzo opcji i pomyslow jak to rozwiazac i ulepszyc lecz lepiej czekac na odp admina czy jest sens nad tym myslec i dopracowywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedyne co mi się nie podoba to bezpośrednie kupowanie surki/floty za pieniądze. Dopalacze typu geolog itd. są świetnym pomysłem, zwłaszcza że są dużo tańsi niż w oryginale (i można określić jak "mocnych" chcesz - słabsi są tańsi), można by nawet zwiększyć ich cenę nieco lub dodać jakiś nowych lub nowe poziomy (np geolog ultra - +150% eco, 25 dodatków / 2 tyg) bo gdyby nie ta surka to tych dodatków nie ma za bardzo na co wydać. Za 220 dodatków zapakowałem sobie wszystkich przydatnych oficerów do kwietnia a jeszcze mi zostało sporo.

 

Jeśli to konieczne to niech już zostaną ale niech chociaż jakiś limit będzie np. 500 dodatków tygodniowo wydawane na surke/flote/obronę max, a nie ktoś nakupi 20k, wyda wszystko i nikt mu nie podskoczy. Jak już mają rosnąć potęgi "za kasę" to niech chociaż stopniowo rosną :)

 

A reszta bez zmian, bank kontowy tylko który deus już zapowiedział ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponował by na nowe uni nazwać Uni Jubileuszowe które miało by:

50 Galaktyk po 500 albo 499 układów i prędkość x300 bez możliwości kupienia dodatków typu flota, surowce, obrona przez najbliższe 3-5 miesięcy od otwarcia uni5.

Ale te uni ma byc restartowane co jakis czas.

Z tymi galaktykami to przesada, bedzie duzo ludzi, wiec zeby upchsc wszystkich starczy 11gal i 499ukladow. Czyli bez zmian. A nazwa jak nazwa, niech bedzie 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie spokój normalnie już 11 gal to za dużo - 70% idlerzy... poza tym jakbyście czytali wszystko co się pisze to byście wiedzieli że mamy zamiar wprowadzić nowy system planet - więcej będzie takich przyjaznych dla eko, więc bardziej będzie można graczy upchać. Nawet myślałem by zmniejszyć liczbę galaktyk do 9 ale deus raczej woli zostawić jak jest.

 

Po co ludzie pisali te 6 stron w temacie jak nic nie czytacie? Nie będzie w ogóle surki i floty za dodatki - żadnych limitów po prostu zostaną oficerowie, badania i te pierdy z prowizją, liczbą pól czy coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może fakt przesadziłem z tymi galami ale na zwykłym ogame.pl jest takie uni50 gdzie jest tyle gal i tam wszyscy są zadowoleni tylko tam jest mniej układu a w sumie mogło by być takim wyjątkiem że 20 gal żeby było.

 

A może podacie datę kiedy będzie nowe uni? bo jak czytałem to planowane było w styczniu a tu nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asd nie chodzi o to by gracz 3 razy dziennie przenosil planety gdzie chce itp, lecz jak uni zacznie wymierac i nie ebdzie celow w okolicy to zawsze moze sie przenies gdzie potencjalnie jest wiecej flot, 1 przeniesienie na tydzien za np 50 dodatkow bylo by warte wprowadzenie tego w zamian za kupowanie surowcow/floty/obrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.