Skocz do zawartości

Nowe Uni


Axen

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić jak na ogame - od osiągnięcia "x" punktów koniec ochrony gracza, bez znaczenia czy tydzień czy rok to zajmie. Dość dużo punktów, żeby zapoznać się z grą. A Topka zamiast solówą kosić słabych mogłaby zakładać gildie i uczyć jak się gra np. podczas wojen. Wystarczy kilku graczy, którzy by przyjęli chociaż po 10 osób. (oczywiście połowa pewnie odpadnie, ale zawsze będą nowi :P )

 

Flota za dodatki też mogłaby być z pewnymi ograniczeniami.

Konkretnie mam na myśli jednorazowy zakup (lub 3 tak jak w badaniach) floty farmingowej - niewielka ilość flotki na start gry, żeby od razu móc farmić, zamiast 3 dni męczyć eko i się nudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel o to właśnie chodzi w tej grze ... pomęczyć się troche z eko, a później latać, a nie wy na łatwizne chcecie iść. Na u4 przed dodatkami było po 230 osób online dobrze to pamiętam. Jak wprowadzono dodatki to zerknij ilu jest - 100/115.

Czekam na u5 :) i trzymam cię deusx za słowo - nie będzie tam surki za kase (ani floty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam taką propozycje... gram na uni 3 i faktycznie mało tu się dzieje, graczy aktywnych jest może ze 100-200...

 

Nie możnaby zamiast scalać uni przenieść jak to mówisz ręcznie tych graczy na uni 2 albo na odwrót? Albo chociaż umożliwić tym co chcą przeniesienie...

 

Ja od dawna zastanawiałem się że fajniej by mi było na u2 ale nie chce mi się zaczynać od początku...

 

Poprostu chętnych przenosiłoby się ręcznie, na kordy zbliżona w miarę możliwości do obecnych i już, albo wręcz dawało się możliwość graczom przeniesienia swoich planet na wybrane przez nich kordy?

 

 

CO sądzicie?

 

Bo jeśli wielu z was myśli tak jak ja to myślę że jest to wykonalne.

 

Pozdrawiam

 

Piotras32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jak bedzie z tym uniwersum nawiazujac do bratniego tematu i wypowiedzi szanownej adminki NightGhoust, ze mozna zrobic uniwersum na okreslony czas itd? Jezeli takowy mialby powstac to raty podobne co sa na u4, czas dzialania 2miesiace... Nagroda kilka dodatkow na reszte uni i specjalna range na forum. Byloby tez fajnie aby w sklepie mozna bylo tylko raz na tydzien zakupic pakiet surowcow bo inaczej to wtedy bez sensu. Zamiast tego proponuje oficerow. Gra bedzie uczciwsza.

 

 

#down

Myslalem aby nastapilo to przed feriami xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - poczekajcie jeszcze chwilkę na kolejne uniwersum.

Nie mozna otwierać kolejnych nie mając pewności, iż wszystko bedzie "grało" w 100%.

 

Aktualnie zmieniamy skrypt kolejki, surowce(wydobycie), planujemy kolejne powazne zmiany w systemie gry więc chyba lepiej je przetestowac i odrazu wprowadzić na nowe uniwersum, niz później zmieniać setki razy bo coś poszło nie tak jak trzeba - przykładem tego aktualna kolejka która mnie już sporo nauczyła :)

 

Wg. mnie nowe uniwersum powinno być otwarte w okresie wakacyjnym(może trochę przed). Jest to wystarczający okres czasu na kampanie reklamową, poprawki i dodanie nowych funkcjonalności do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, uniwersum 4 również czekało na spore zmiany w systemie. Zamin wystartuje uniwersum 5 pozbędziemy się błędów znikających surowców, poprawimy powstawanie księżycy oraz naprawimy skrypt kolejki. Dodamy również zadania, aby gra od początku była ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXP?

Czyli "experience" - doświadczenie? Duże doświadczenie jest na serwerach? o.O

 

Zapewne chodzi o prędkość wydobycia surowców..

Czemu niby lepiej jak jest mniej? Jakieś argumenty może, bo ot tak sobie stwierdziłeś :rolleyes:

Ojoj, co ja napisałem.

Tak, o to mi chodziło. :-)

 

 

Nie da się podać sensownych argumentów.

Jedni wolą zdobywać wszystko szybko i bezboleśnie, a inni wolą trochę się pomęczyć, aby coś zdobyć.

Co złego było by w uruchomieniu Uni z ciut mniejszymi rate'ami? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.