Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

OK, więc podam może kolejne terminy:

 

Na chwilę obecną wszystkie zadania są skończone (poza ostatnią gałęzią floty, która teoretycznie jest zrobiona, ale jest jeszcze omawiana).

Dzisiaj zostanie przeprowadzony audyt administracyjny, czyli sam sprawdzę na dwóch kontach każde zadanie. Dotychczas pojawiały się drobnostkowe błędy, nic poważniejszego nie było.

 

Po audycie, zostaną jeszcze podjęte prace optymalizacyjne, aby skrypt nie obciążał się za bardzo, prace te potrwają cały dzień.

 

Sumując:

8 sierpnia - audyt całości skryptu

9 sierpnia - optymalizacja + lekki audyt po optymalizacji

10 sierpnia - piątek, prace wykończeniowe, poprawa wyglądu, automatycznego ruchu (przenosin) skrótów itd, wieczorem wgranie na uniwersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to czas trwania przygotowań jak i same tworzenie nowych zadań wcale nie jest tak długie ;)

Jak by nasi posłowie pracowali w takim tempie to byśmy już byli dużo lepszym państwem ;)

 

Graty deusx za to, że wreszcie się przełamałeś i zrobiłeś te zadania w ekspresowym tempie ;)

 

Czekam do piątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nasi posłowie pracowali w takim tempie to byśmy już byli dużo lepszym państwem ;)

jakby "pracowali" w takim tempie to już dawno by wszystko przepier... powiedzmy ..dzielili, nie oszukujmy sie.

ale żeby offtopa nie robić to także czekam do piąku, zobaczymy czy sie uda, oby nie obyło sie to kosztem jakości bo zaraz będziecie krzyczeć że to, tamto, s**mto nie działa znowu i że zadania schrzanione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby "pracowali" w takim tempie to już dawno by wszystko przepier... powiedzmy ..dzielili, nie oszukujmy sie.

hm, a teraz tak nie jest? ;D

 

ale żeby offtopa nie robić to

również mam nadzieję, że ten termin już jest ostatnim i że wszystko będzie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być zadania w piątek, w zasadzie są one już skończone. Czyli 2 godziny i pół poślizgu. Jednak po ponownym audycie kodu i po poprawieniu kilkudziesięciu błędów i niedociągnięć nie jestem w stanie dać gwarancji stabilności skryptu i bezbłędności, tym bardziej, że większość jest robiona w godzinach nocnych, więc zmęczenie robi swoje. Poza błędami ciągle nie udało się wdrożyć wszystkich systemów optymalizacyjnych do niektórych plików.

Zadania zostaną przełożone na niedzielę wieczór, niestety to jest konieczne, bo mimo, że teoretycznie jest to skończone to praktycznie mogą się okazać poważne błędy, przez które potem będzie albo back-up albo kilkadziesiąt zwrotów i niepotrzebne nerwy.

Wraz z zadaniami flot dodatkowo musiały być przerobione systemy misji atakuj oraz niszcz oraz ich poprawa z poprzednich niedociągnięć - kolejny dzień na to cały poszedł.

Przepraszam za te ciągłe przesuwanie terminów, na prawdę jest to konieczność, aby miało to ręce i nogi. Po co na siłę udowadniać, że się w czasie zmieści jak potem może się okazać, że nie było to warte świeczki, bo błąd nas zatrzyma już na początku wykonywania.

 

Przypominam, że zadania można oglądać i testować na test serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie 9 nie istnieje u mnie na liście.

Zamiast tego brakuje zadania, ktore miało być na pozycji 10

Wybuduj Silos rakietowy. Pozwala on na budowę Rakiet Międzyplanetarnych oraz Przeciwrakiet.

Deuter: 5.000.000

 

Należy przenieść zadanie 10 na miejsce 9 oraz wstawić powyższe na pozycję 10.

 

 

Zadanie 9 z badań.

Nie miałem wcześniej kalkulatora czasu badań i coś walnąłem, bo gdy napęd spalinowy oraz impulsowy badają się 2,5h to napęd nadprzestrzenny trwa 6,5h.

Nie robi to dużej różnicy, bo to są godziny badań, a nie dni czy tygodnie ale można by zmienić wymagany napęd nadprzestrzenny na poziom 14.

 

 

Zadanie 13 z badań powinno wyglądać tak

Zbadaj napęd spalinowy na poziom 24, napęd impulsowy na poziom 20 i napęd nadprzestrzenny na poziom 18.

Deuter: 1.500.000.000.000

 

skąd to się wzięło?

Zbadaj technologię energetyczną na poziom 21, napęd spalinowy na poziom 22 oraz technologię szpiegowską na poziom 20.

 

2 strony wcześniej proponowałem też to:

W głównej gałęzi badań proponuję zamianę zadania 16 i 18 miejscami (nagrody mogą zostać) ze względu na nieproporcjonalny czas badań (18 MSBN to jakieś 8 dni, a komputerowa i szpiegowska ok. 14).

Ponadto zadanie 16 jest wyższą formą zadanie 14, a więc są stanowczo zbyt blisko.

 

Przydałby się jeszcze jakiś komunikat od którego zadania zostają odblokowane kolejne gałęzie, bo obecnie to wygląda jakby każda gałąź była innym drzewem i można ją robić od razu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co na siłę udowadniać, że się w czasie zmieści jak potem może się okazać, że nie było to warte świeczki, bo błąd nas zatrzyma już na początku wykonywania.

 

 

to tak jak z autostradami na euro ;)

zrobili po łebkach a teraz dzień w dzień naprawiają :)

 

poczekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel, poprawiłem zadanie wg twojego postu (na mojej liście zadań te felerne były jak na początku, numery też były jakieś dziwne, jakąś nieaktualną tę listę dostałem ? :))

Jeżeli chodzi o blokady to będzie pod koniec, żeby nie blokować testowania gałęzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, na stronie 4 i 5 dyskutowaliśmy o drobnych zmianach w ekspedycjach.. Zgaduję, że teraz to już się tego nie zmieni?

 

Różnice były w przede wszystkim w kolejności, więc może chociaż tyle da rade.

 

BE15

Osiągnij maksymalny 30 poziom technologii ekspedycji.

Nagroda: Bezpieczne ekspedycje - 0% na czarną dziurę.

BE14

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 28.

Deuter: 100.000.000.000.000

BE13

Znajdź łącznie 2.500.000 trytu.

Tryt: 250.000

BE12

Wykonaj 5000 ekspedycji.

Deuter: 75.000.000.000.000

BE11

Uzbieraj 1.000.000 trytu (bez wydawania go).

Tryt: 200.000

BE10

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 27.

Deuter: 50.000.000.000.000

BE9

Znajdź łącznie 1.000.000 trytu.

Tryt: 150.000

BE8

Wykonaj 2500 ekspedycji.

Deuter: 25.000.000.000.000

BE7

Uzbieraj 500.000 trytu, (bez wydawania go).

Tryt: 100.000

BE6

Wykonaj 1000 ekspedycji.

Deuter: 15.000.000.000.000

BE5

Co najmniej raz znajdź na ekspedycji każdego oficera.

Dodatkowy slot ekspedycji na 7 dni

BE4

Zbadaj technologią ekspedycji na poziom 25.

Dodatkowy slot ekspedycji

BE3

Wykonaj 250 ekspedycji.

Deuter: 5.000.000.000.000

BE2

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 22 i wykonaj 25 ekspedycji.

Deuter: 1.000.000.000.000

BE1

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 20 i wyślij pierwszą ekspedycję

Deuter: 250.000.000.000

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka sprawa - kiedy pisałem, aby zamienić w badaniach zadania 16 i 18 miejscami, a nagrody mogą zostać to miałem na myśli zostać na miejscu, a nie zostać przeniesione razem z treścią zadania xP

Teraz mamy najpierw 25 bln deu, a później 10 bln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.