Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem po co taki to użytkownik Feniks, który próbuje nagiąć "zadania" dla swoich potrzeb szybkiego nachapania się surowców zaśmieca swoimi pretensjami to forum (kup sobie astaty, farm, przekonaj innych graczy, żeby ci przesłali surowce w ramach obowiązującego limitu)

 

Deusx tworzy te zadania jedynie jako urozmaicenie gry dla tych, co grają w tą grę już jakiś czas, a użytkownik Feniks chciałby wykonać je kilkoma kliknięciami najlepiej w 10 min.

 

Znając tego typu użytkowników popisze on jeszcze kilka dni, postara się wykazać niesamowitą elokwencją i inteligencją, po czym pójdzie grać w kierki :P do czego szczerze go zachęcam.

 

Deusx! Proszę nie wprowadzaj zadań lub zdecydowanie podnieś wymagania dotyczące ich wykonania!

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, żeby coś, ale...

Do piątku, tj. 27 lipca na pewno pojawią się zadania na uniwersach.

Dzisiaj będzie wgrane ich pominięcie (zadań z kolonizacją) dopracowane nagrody oraz niektóre błędy konstrukcyjne jak i dokończone gałęzie z sekcji flota.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi już nie chodzi aż tak bardzo o to, czy zadania są czy też nie ma, ale o to, ze szef trochę za bardzo rzuca słowa na wiatr i nie trzyma się tego co mówi. :)

 

może to ja jestem taki dziwny i tylko ja mam takie stare podejście, ale dla mnie dla przykładu "na pewno" oznacza "na pewno", a nie "może" lub "jak mi się będzie chciało".

 

mi chodzi teraz o sam fakt, że jest pisane jedno, a robione drugie.

już lepiej by było (moim zdaniem) napisać, że będą np. 1 sierpnia, ale trzymać się tego terminu, a nie pisać że będą 27 i później przekładać po kilka razy.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można przeskoczyć 22 zadania z działu ekologia..Mimo,ze przekraczam potrzebne wartości t nie zalicza...

Skonsultowałem, problem mam nie tylko ja...

Chodzi o to zadanie.....:

 

Uzyskaj z wszystkich kopalni kryształu wydobycie dzienne 100.000.000.000 kryształu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przypomniał, że w ostatnim zadaniu z eko miało być 1 bld metalu (biliard lepiej wygląda niż 250 bln :P) więc jak już musi być w deu to zmienić na 250 bln.

 

@UP

A mi udało się wykonać zadanie ale nie wiem po osiągnięciu jakiego wydobycia :P

 

@EDIT

1 zadanie z ekspedycjami. Mógłbyś chociaż zerknąć co kopiujesz :P

 

//notka dla deusa - warunkiem wykonania ma być odbiór raportu, nie wysłanie floty.
Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że spełniłem warunki zadania nr 25 w dziale ekologi "Rozbuduj na przynajmniej 10 planetach magazyny metalu do poziomu 20..." to wyświetla mi się że oczekuje na ukończenie zadania.

 

W ekologii Moona zamiast napisu zaliczono zadanie wyświetla się coś w stylu "wystąpił błąd, napisz na...." ale zadanie zalicza.

 

I w tym momencie jestem zablokowany:

-w dziale ekologia na zadaniu nr 25;

-w dziale technologii na zadaniu 8, bo na testowym narazie jestem niesklasyfikowany w statystykach;

-oraz w dziale floty na zadaniu 5, powód j.w.

 

Więc moje pytanie kiedy podlicza statystyki na testowym, żeby ruszyć dalej?

Edytowane przez DexMorgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zadania z wydobyciem to jeżeli nie zalicza, dobudujcie na każdej planecie satelity słoneczne (mimo, że energia jest na plus). Powinno zaliczyć.

Zadania z magazynami poprawione (trzeba było mieć magazym o jeden więcej niż domyślnie).

W moonach nie powinien już błąd występować.

 

 

We floota stwórz są zadania zdobądź własne moony, zawsze można to zmienić na stwórz ogólnie moony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.