Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

A jest szansa na jakieś 'powtarzalne' zadania? Bo te zadania zrobimy i zapomnimy, że zadania istnieją. A można by zrobić zadania typu "Wykonaj 500 ekspedycji w ciągu tygodnia" czy "wykonaj 100 ataków na 1.000.000 % w ciagu tygodnia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się? to wyłącz kompjuter.

 

Odpowiedz gówniarza...

To raczej gówniarze powinni wyłączyć komputer...

Dla twojej wiadomości bo rodzice Ci chyba tego nie wytłumaczyli, forum dyskusyjne i test servery są po to by sprawdzać poprawność nowego oprogramowania i wyrażania swojej opinii na temat wprowadzonych zmian pozytywnych jak i negatywnych, by autor wzorując się na negatywach i pozytywach wypuscił w rynek oprogramowanie bez błędu i aby satysfakcjonowało wieksząść.

Pozdrawiam te Dziecko.

 

Może się dokładnie nie sprecyzowałem,

Jak dla mnie Zadania są chaotyczne, nagrody za nie banalne (choć wyczytałem że to ma ulec zmianie)

Nie podoba mi się wymuszenie na kimś czego co nie chce budować, np zadanie z fabryką robotów (nie pamiętam na który tam lvl trzeba ją zbudować) przez zadanie ludzie są zmuszenie zbudować fabrykę robotów na lvl 20 + czy tego podobne zadania.

Nie rozumiem też nagrody za 30 lvl ekspedycji przecież 0% na czarną dziurę i tak będzie bez nagrody.

Innymi słowami pomysł z drzewem niezły ale opis niektórych zadań katastroficzny.

Jak dla mnie inne nagrody i inne zadania powinny być do wykonania.

Edytowane przez Feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to sie rozchodzi,

Chce wykonać wszystkie zadania bo co każde zadanie jest lepsza nagroda, tylko trafiam na takie zadanie z fabryką robotów, co tylko pola mi na planecie zajmują i musze zbudowac tam 20 któryś lvl fabryki robotów aby przejść do kolejnego zadania.

 

Mianowicie, marnuje się pola przez te zadanie i śmieszna nagroda jest za nie.

 

I o takie nie przemyślane zadania mi sie głównie rozchodzi, których jest dużo.

 

Innymi słowami musimy cos na siłe zbudować mimo że to nam do niczego potrzebne nie jest a tylko do wykonania zadania.....

Edytowane przez Feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to sie rozchodzi,

Chce wykonać wszystkie zadania bo co każde zadanie jest lepsza nagroda, tylko trafiam na takie zadanie z fabryką robotów, co tylko pola mi na planecie zajmują i musze zbudowac tam 20 któryś lvl fabryki robotów aby przejść do kolejnego zadania.

 

Mianowicie, marnuje się pola przez te zadanie i śmieszna nagroda jest za nie.

 

I o takie nie przemyślane zadania mi sie głównie rozchodzi, których jest dużo.

 

Innymi słowami musimy cos na siłe zbudować mimo że to nam do niczego potrzebne nie jest a tylko do wykonania zadania.....

 

jak tak malo masz tych pol to zbuduj te roboty , zalicz zadanie a pozniej se zburz ;) widzisz problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wymoderowano]

 

Nie trudno zauważyć,(kazdy myślący chyba człowiek to zrobi) iż to co napisałem jest TYLKO przykładem tego typu zadań.

Wiec twoj komentarz jest nieadekwatny do stytłacji.

 

 

//warn za obrazę

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie co do zadań.EKO

Do 15 zdania wszystko OK tylko strasznie ta ilosc surki mała.

zad 16 znowu 450 pol skolonizować, miejmy nadziej że zadanie do pominięcia będzie.

zad 17Skolonizuj planetę o temperaturze minimalnej co najwyżej -80°C.zadanie ok

ale co z graczami starymi którzy mają po 21 planet zabudowanych ma maxa?

dla jednoego zadania mają niszczyć kolonie na którą sie zainwestowało po par setek bld surki?

a nagroda jaka? mała.

zad 31zadanie typowo na farmy czyli + i - za ne zadanie

+ dlatego bo ludzie bedą budowali magazyny a w przyszlosci gdy porzucą swoje konta dla innych graczy bedą sarbnicą surowca.

- dlatego bo znou gracz który gra co dziennie może spokojnie na 20 lvl magazynu mety krisu i deuteru grać i nie marnowac wiecej pól na magazyny.

zad 33.zadanie z fabryką robotów do poziomu 30 i nioty do 22lvlu.

ok nioty przydadzą sie, ale roboty na 30 lvlu. jak dla mnie przesada,

i trzeba zrobic te zadanie by przejsc dalej tracąc surowce na zbudowanie fabyki robotów i miejsce na planecie.jak dla mnie roboty w tym zadaniu powinny byc wykasowane.

 

Eko Moon

to wszystkie zadanie bardzo ładne, bardzo mi się podobają, tylko jakos mało ich:)

 

techonogie

zad.16

Zbadaj technologię komputerową na poziom 28 i szpiegowską na poziom 25.

To już przesadzili jak dla mnie. te zadanie powinno byc gdzieś pod koniec.

 

i ogólne zadania są w porządku tylko że też mało :) a i za początkowe zadania kapke więcej surowców powinno byc :)

 

ekspedycje

zad.5

Co najmniej raz znajdź na ekspedycji każdego oficera.

za wcześnie dla mnie te zadanie :)

 

no i ten nieszczęsny tyyt do uzbierania, ile komuś zajmie uzbieranie 1.000.000 trytu?

 

ekspedycje misje

tutaj ok wszystko.

 

flota obrona

^^ to dla mnie całkowita porażka :P

a najbardziej te zadania żeby się obronić bez żadnych strat.

 

flota wygrane

opcja fajna ale nie oszukujmy się, kazdy wie ile jest starć na ogam, bardzo mało

 

flota znisz

to powiedzmy, nie bardzo mi się to widzi ale ok :P

 

flota zdobądz

tutaj tego nie rozumiem

innymi słowami jak zrobimy moona o srednicy 9.900 za pierwszym razem to chyba wszystkie zadania z tego działu powinny byc zaliczone(prócz ostatnich)

 

flota swtórz,

może być ale własnych to mam to rozumiec ze własnych czy że w ogołe komus zrobniłem moona?

 

 

to tyle co do moich uwag.

tak to rozumiem a to jest bezsensowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks

 

Drogi przyjacielu - zadania nie są obowiązkowe - nikt nie zmusza Ciebie do ich wykonywania.

 

Jeżeli otrzymasz bonus za wykonanie któregoś z nich to tylko niewielka premia za twoją aktywność w grze i tak to należy traktować.

 

Ty chyba nie rozumiesz po co jest forum?

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie więc nie wywalaj z tekstem że zadania nie są obowiązkowe i jak komuś sie nie podoba to niech spada,

To są szczeniackie zachowania,

Temat chyba powstał po to by administracja zobaczyła co ewentualnie można jeszcze poprawić/zmienić i wgrać najlepsza wersje na pozostałe universa.

 

Ludzi to jednak muszą wyginać z taką inteligencja xD :P

 

//warn za obrazę

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7

 

1.500.000.000

Zbadaj technologię komputerową i szpiegowską na poziom 18.

 

dużo badania, mała nagroda

 

 

13

 

1.500.000.000.000

Zbadaj technologię energetyczną na poziom 2, napęd spalinowy na poziom 3 oraz technologię szpiegowską na poziom 2.

 

kilka minut badania, ogromna nagroda.

 

 

chyba powinno być na odwrót. :)

 

 

// deusx, dodasz też zarejestrowanym kontom surki astaty itd? bo tylko nowe konta dostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu deus coś w pośpiechu walnął i prawidłowe zadanie na 13 pozycji to

 

Zbadaj napęd spalinowy na poziom 24, napęd impulsowy na poziom 20 i napęd nadprzestrzenny na poziom 18.

Deuter: 1.500.000.000.000

 

Tak ciężko się domyślić..? Plik z listą zadań przecież jest dostępny.

 

I jako, że deus nie odpowiedział to ja odpowiem, że zadania z kolonizacja planet będą do pominięcia.

 

 

 

Również w EKO jest błąd. Zadanie 9 powinno być takie jakie jest na 10, a 10 powinno wygladać tak:

 

EP10

Wybuduj Silos rakietowy. Pozwala on na budowę Rakiet Międzyplanetarnych oraz Przeciwrakiet.

Deuter: 5.000.000

 

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doobraa, nie kłóćcie się już tutaj.

 

pokój na świecie. :)

 

zadania z technologii mi się bardzo podobają.

z eko przydałoby się zmienić kolejność, bo np. dużo łatwiej uzyskać 300 mld deuteru dziennie z eko, niż wybudować 450 labo...

jeśli chodzi o flotę, to wszystko ok, ale jakby mi brakuje czegoś...

może zbyt mało urozmaicenia ? nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.