Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Wydobycie pojawia się, lecz żeby faktycznie nastąpił przyrost surowców z kopalni muszą być one zasilane energią - to jest logiczne i nie widzę tu żadnego błędu.

 

Otóż jest błąd, poniewaz satelity wybudowałem, mam dużą nadwyżkę energii a i tak nie zalicza zadania.

W ogóle to co z tymi zadaniami, mógłby deus się wypowiedzieć w tym temacie, bo już dawno nie widziałem postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśwież sobie, to może pomoże (wejdź na każdego kolona po 2-3 razy po wybudowaniu satelit). Ja rozbudowywałem kiedyś kopalnie do zadania, ale po rozbudowie wydobycie mi nie wzrastało, zrobiłem tak i zadziałało. Z energią może być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Może dałoby radę zminić interfejs użytkownika,na taki: ;)

 

-Rozwój

...

....

....

-Nawigacja

...

...

...

-Wspólnoty

...

...

...

-Zadania

technologia

ekologia

moon

ekspedycje badania

ekspedycje misje

...

...

...

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale na teście, część zadań ma błędy. Nie lepiej dopieścić je do końca i dopiero wprowadzić na uniwersa?

Przypomnę:

-w dziale ekologia zad. nr 34 "Przy pomocy terraformera stwórz planetę o co najmniej 580 polach" - spełniłem warunki, ale zadania nie da się ukończyć.

-dział flot zad. nr 5 "Wykonaj atak na 10kk %" - j.w.

 

Nie zostały wprowadzone jeszcze gałęzie z działu flot. No i przydałoby się odświeżyć statystyki, żeby móc pójść dalej z zadaniami w dziale technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównej gałęzi badań proponuję zamianę zadania 16 i 18 miejscami (nagrody mogą zostać) ze względu na nieproporcjonalny czas badań (18 MSBN to jakieś 8 dni, a komputerowa i szpiegowska ok. 14).

Ponadto zadanie 16 jest wyższą formą zadanie 14, a więc są stanowczo zbyt blisko.

 

Przypominam o błędzie w zadaniu 9 z eko, 3 zera za mało w zadaniu 18 z badań oraz o propozycji zamiany zadań w ekspedycjach ustalone na poprzedniej stronie.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa abyśmy dostali chociaż na papierze ostateczną listę zadań i nagrody?

 

Wielu z Nas chciało by się zacząć przygotowywać do ich wykonania, niektórzy z tego co wiem kitraja po bankach surowce i czekają czekają, doczekać się nie mogą :)

Edytowane przez Straps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd ten półroczny termin wziąłeś ? Dokładnie od dzisiaj jest to 14 dni (od pierwszej oficjalnej zapowiedzi na uni). A od 21 lipca padła pierwsza oficjalna zapowiedź zadań.

Wczoraj została wgrana następna wersja zadań, może zamiast spamować lepiej wejść na test serwer i wykonywać testy?

Nie dało się przewidzieć pewnych aspektów, a i termin trochę zbyt ambitny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro sie zaczeły rozmowy to znaczy ze ludzie juz chyba chcieli nowe zadania ?

 

i od pierwszych rozmow/planow zaczeli juz na nie czekac ... proste :P

 

EDIT// dobra kij z tym, mniejsza o to, rob te zadania

 

:P

Edytowane przez marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.