Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie nr 1 powtarza się w dziale technologia.

"13.Zbadaj technologię energetyczną na poziom 2, napęd spalinowy na poziom 3 oraz technologię szpiegowską na poziom 2."

 

Nadal nie zalicza zadania nr 25 w dziale ekologii z magazynami.

W dziale flot nie zalicza zad. nr 5 "Wykonaj atak na 10kk %" - dla pewności zrobiłem kilka ataków.

Edytowane przez DexMorgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o energie na planecie, to przekręciłem licznik ;)

Mam teraz -1 / 2.147.483.647

Nie ważne ile satelit buduję oraz ile % mam ustawione w zakładce surowce.

 

edit: Wlaśnei zrobiłem 22 zadanie z ekonomii (te z 100 mln wydobycia krysztalu).

Warunki spełnialem już dawno, ale nie zaliczało mi tego. Teraz jak przekoczyłem i bln wydobycia to mi zaliczylo, mimo, że na jednej planecie mam deficyt energii,

 

I fajnie by bylo jakby kolejka budowania była dłuższa

W badaniach jakbyś taką dał to już w ogóle była by radocha ;)

Edytowane przez Straps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gal Anonim

2 10.000.000.000.000 Stwórz łącznie 50 własnych księżyców. - 3 25.000.000.000.000 Stwórz łącznie 100 własnych księżyców. - 4 50.000.000.000.000 Stwórz łącznie 250 własnych księżyców.

Jak ja mam to rozumieć Mam stworzyć sobie moony czy komuś?? czy ogólnie?

 

Następne pytanie...

6i 9 zadanie 6 1.500.000 Zbuduj wszystkie podstawowe budynki: Kopalnia metalu poziom 4, Kopalnia kryształu poziom 2, Ekstraktor deuteru poziom 1, Elektrownia słoneczna poziom 6, Fabryka robotów poziom 2 oraz Stocznia poziom 1.

9 500.000 Rozbuduj kopalnię metalu na poziom 4, kryształu na poziom 2 i deuteru na poziom 1. Jest to podstawowe źródło surowców na początku gry.

Po co to 9 zadanie Jak już w 6 zbudowało się kopalnie na 4,2,1?

 

Następne pytanie...

Zadanie 16.

Skolonizuj planetę o wielkości co najmniej 450 pól. 117 7 1.500.000.000 Skolonizuj planetę o temperaturze minimalnej co najwyżej -80°C.

 

Będzie możliwość pominięcia tych dwóch zadań?

 

 

/// Post przeniesiony. Dyskusja o nowych zadaniach jest w jednym temacie. Nie potrzeba zakładać nowych.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyny już działają.

Nadal nie zalicza zad nr 5 w dziale flot ze starciem 10 kk %.

Kryształ zaliczyło ale po jakimś czasie, nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale akurat jak wydobycie przekroczyło u mnie 1bln (w zadaniu mowa o 500mld).

 

Aktualnie zatrzymałem się na zadaniu nr 34, zrobiłem planetę +600 pól, ale zadanie nie chce się zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawiąrzę do ekspedycji.

Obecnie mamy:

3) Zbadaj technologią ekspedycji na poziom 25.

 

4) Wykonaj 250 ekspedycji..

 

5) Co najmniej raz znajdź na ekspedycji każdego oficera.

 

6) Wykonaj 500 ekspedycji.

 

7) Uzbieraj 500.000 trytu, (bez wydawania go).

 

8) Wykonaj 1500 ekspedycji.

 

9) Traf 250 razy tryt na ekspedycji.

 

Proponowałbym tutaj zmienić kolejność

3) Wykonaj 250 ekspedycji.. (zrobić cos takiego to jest chwila moment, więc powinno być w pierwszej kolejności)

 

4) Co najmniej raz znajdź na ekspedycji każdego oficera. (tutaj mamy element losowy, więc różnie może to być)

 

5) Wykonaj 500 ekspedycji. (ja bym tutaj dał nawet 1.000 bo 500 ekspedycji to idzie w tydzień czasu zrobić)

 

6) Zbadaj technologią ekspedycji na poziom 25.

 

7) Wykonaj 1500 ekspedycji. (licznik ekspedycji łatwo nabić, proponowalbym tutaj co najmniej podwoić to, tym bardziej, że kolejne zadania wymagają wysłania kilku tysięcy ekspedycji)

 

8) Traf 250 razy tryt na ekspedycji. (kolejne zadanie - uzbieranie 500k trytu jest trudniejsze. Aby uzbierać 500k trytu trzeba tryt trafić więcej jak 250 razy, no chyba, że ktoś ekspedycje zaczyna od 25-26 poziomu, ale i tak małe szanse, by średnio łapac 2,000 trytu. )

 

9) Uzbieraj 500.000 trytu, (bez wydawania go).

 

I na boga, nikt jeszcze nie zrobił 30 poziomu PTE więc jak juz ktoś jakimś cudem to zrobi, to dajcie mu coś za to a nie fige z makiem, tylko to, co i tak by dostał bez zadania :D

 

I takie pytanie, jak uzbieram 400k trytu, wydam 100k to muszę dozbierać jeszcze 200k (do 500k) aby zaliczyć zadanie, czy liczy mi się od nowa i musze uzbierać całe 500k?

 

Moglibyście dorzucić jako przedostatnie zadanie wykonanie 20,000 ekspedycji :P Ostatnie zadanie i tak się rok czasu robi :F W międzyczasie te ekspedycje będzie można zrobić.

Edytowane przez Straps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 ekspedycji idzie zrobić w tydzień ale nie tylko dla maniaków są zadania, zwłaszcza te z niższych pozycji.

 

Zadanie "Traf 250x na tryt" bedzie chyba modyfikowane, bo deus miał jakieś tam problemy ze zrobieniem prawidłowego zadania.

 

 

Jak te 500k trytu uzbierasz nie ma znaczenia - na liczniku ma być 500k.

 

 

Pomyślę coś z tymi ekspedycjami by je nieco utrudnić czy coś skoro uważasz, że są zbyt proste :P

A co do 20.000 ekspedycji na przedostatniej pozycji to nie wiem... z jednej strony trwałoby to gdzieś z rok, a z drugiej badanie 30 PTE wcale nie trwa krócej.

 

@EDIT

Zmieniona wersja

BE15

Osiągnij maksymalny 30 poziom technologii ekspedycji.

Nagroda: Bezpieczne ekspedycje - 0% na czarną dziurę.

BE14

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 28.

Deuter: 100.000.000.000.000

BE13

Znajdź łącznie 2.500.000 trytu.

Tryt: 250.000

BE12

Wykonaj 5000 ekspedycji.

Deuter: 75.000.000.000.000

BE11

Uzbieraj 1.000.000 trytu (bez wydawania go).

Tryt: 200.000

BE10

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 27.

Deuter: 50.000.000.000.000

BE9

Znajdź łącznie 1.000.000 trytu.

Tryt: 150.000

BE8

Wykonaj 2500 ekspedycji.

Deuter: 25.000.000.000.000

BE7

Uzbieraj 500.000 trytu, (bez wydawania go).

Tryt: 100.000

BE6

Wykonaj 1000 ekspedycji.

Deuter: 15.000.000.000.000

BE5

Co najmniej raz znajdź na ekspedycji każdego oficera.

Dodatkowy slot ekspedycji na 7 dni

BE4

Zbadaj technologią ekspedycji na poziom 25.

Dodatkowy slot ekspedycji

BE3

Wykonaj 250 ekspedycji.

Deuter: 5.000.000.000.000

BE2

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 22 i wykonaj 25 ekspedycji.

Deuter: 1.000.000.000.000

BE1

Zbadaj technologię ekspedycji na poziom 20 i wyślij pierwszą ekspedycję

Deuter: 250.000.000.000

 

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BE11

Uzbieraj 1.000.000 trytu (bez wydawania go).

Tryt: 200.000

...;

BE9

Znajdź łącznie 1.000.000 trytu.

Tryt: 150.000

Neriel a jak to mamy zrobić ? czy jak np będę miał uzbierane 1kk to zaliczy też jako znalezione czy musze najpierw znaleść od nowa 1kk a dopiero potem moge zaliczyć zadanie z uzbieraniem, mając wtedy już np 1,9kk ?

 

edit: i jak sie będzie do BE9 odnosić 100.000 trytu jako nagroda z zadania BE7

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi zrozumieć o co pytasz.. Zwłaszcza wyrażenie "musze najpierw znaleść od nowa 1kk" jest dziwne, bo jeśli w ogóle robisz coś najpierw to inaczej niż od nowa się nie da. Chciałbym tak sobie zacząć grę i najpierw zebrać 1kk od np. połowy xP

 

Jest napisane znajdź 1kk więc jasne jest, ze wystarczy tyle łącznie z ekspedycji wyciągnąć bez względu ile i kiedy wydasz. Jest napisane uzbieraj 1kk to zbierasz tyle bez wydawania.

 

Oczywiście można znaleźć 1kk trytu nie wydając go po drodze, a więc zbierać [zad. 11] podczas znajdowania [zad. 9]. Z posta spieriz'a bym wnioskował, że o to pytałeś :P

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to pytałem :P

co do:

Ciężko mi zrozumieć o co pytasz.. Zwłaszcza wyrażenie "musze najpierw znaleść od nowa 1kk"

chodziło mi o to że jak wejdą zadania to będzie i licznik. i czy jeśli mam teraz 900.000 trytu to licznik jak, dojde do tego zadania, skoczy mi automatycznie na 900k czy od 900k będzie liczył i żeby zadanie zaliczyć będę musiał znaleść ten 1kk, czytaj nie wydając trytu będę miał wtedy 1,9kk już

 

@down: wiem, tylko jeszcze raz przy okazji tłumaczyłem, może ciut wyraźniej ;)

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EDIT

Jak widzisz teraz jest zadanie by znaleźć 250x tryt, a nie znaleźć 1kk. To podobno tylko chwilowe :P

 

Jako, że licznik jeszcze nie istnieje to będzie liczyć od zera, nie od obecnej posiadanej ilości. Tak przynajmniej deus mi pisał jak jeszcze robił zadania.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieriz, teraz nic nam nie liczy trytu... to co mamy uzbierane to tego nawet liczyć nie trzeba, ale np. ja znalazłem już z 3kk i nigdzie nie ma żadnego licznika który by to zapisywał. Tylko te 700k które mam obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie o to mi chodzi.

po co w ogóle jakieś liczniki robić?

wystarczy sprawdzić obecną ilość trytu i porównać, bez sensu jakieś liczniki robić.

sposób sprawdzania trytu niech zostanie taki jaki jest teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania z wydobyciem kryształu maja jakies bledy , poniewaz za kazdym razem gdy klikam przy nich na sprawdz , pisz ze oczekuje na wykonanie zadania mimo ze wydobycie jest kilka razy wieksze, lecz po wielokrotnym kliknieciu sprawdz nagle zalapuje i wtedy zadanie zostaje wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania z wydobyciem kryształu maja jakies bledy , poniewaz za kazdym razem gdy klikam przy nich na sprawdz , pisz ze oczekuje na wykonanie zadania mimo ze wydobycie jest kilka razy wieksze, lecz po wielokrotnym kliknieciu sprawdz nagle zalapuje i wtedy zadanie zostaje wykonane

 

trzeba dobudować troche satelit pomimo tego ze mamy dodatnia energie i powinno zadzialac za 1 razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.