Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

No Leon tym razem się postarałem i będę bardzo zaskoczony jeśli przegram.

Przypuszczam, że są jakieś tam składy które dały by radę mojemu ale wziąłem pod uwagę wszystkie poprzednie konkursy w których poległem ;)

 

luki44, to że kalkulator sam wciśnie za Ciebie 5.000 * ilość LM to skrócenie czasu liczenia i nie musisz mieć wiedzy ile metalu/deuteru kosztuje krążownik czy Aurora. To JAKĄ flotę wyślesz żaden kalkulator nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle jeśli można zapytać kiedy będa znane pierwsze wyniki symulacji?? bo zapisy trwają do dziś do 23:59 i tak sie zastanawiam czy odrazu po zapisach będzie start czy jak?

;)

FTW? takie trudne pare stron wcześniej przeczytać? było napisane że najpierw będzie harmonogram walk, tak samo jak w poprzednich edycjach, oraz dopiero potem będą walki i wtedy wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Nie ma czegoś takiego jak szczęście, albo się wygrywa albo przegrywa.Jest flota idealna, tylko że raczej nikt sobie nie wyliczy co do jednego lm-a z każdą możliwą flotą.Ale masz racje co do tego że jeden skład raz może wygrać konkurs a raz przegrać w 1 rundzie.

 

Sam sobie zaprzeczasz ;) Więc jak? Jest ten skład idealny, czy nie ma? Nie ma kolego. A szczęście polega na tym, na jaki skład trafisz.

Nie ma floty idealnej. Ta sama flota, jednego przeciwnika zmiecie, a od drugiego dostanie baty. Zależy od składu, na jaki się trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki44, to że kalkulator sam wciśnie za Ciebie 5.000 * ilość LM to skrócenie czasu liczenia i nie musisz mieć wiedzy ile metalu/deuteru kosztuje krążownik czy Aurora. To JAKĄ flotę wyślesz żaden kalkulator nie zmieni.

chodziło mi o te proporcje procentowe w kalkulatorze, że wpisujesz procenty rodzajów statków i ci pokazuje ile.

 

Sam sobie zaprzeczasz Więc jak? Jest ten skład idealny, czy nie ma? Nie ma kolego. A szczęście polega na tym, na jaki skład trafisz.

Nie ma floty idealnej. Ta sama flota, jednego przeciwnika zmiecie, a od drugiego dostanie baty. Zależy od składu, na jaki się trafi

to się nazywa prawdopodobieństwo no i jak pisałem mogę się mylić.

 

użyłem:)

 

 

@@@

Żartujesz sobie ze mnie? I nie usuwaj moich edycji, gdy Cię upominam.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx napisał, że nie będzie nagród pocieszenia za wymyślenie floty. Wydaje mi się jednak, że w poprzedniej edycji takowe były... Deusx możesz się proszę do tego odnieść?

 

Jacme niema to niema, trzeba sie z tym pogodzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, a przypadkiem nie były one błędne ze względu na "błąd" kalkulatora o którym pisałem?

 

Chwytajcie ten kalkulator i przede wszystkim czytajcie mały druczek na dole :P

http://speedy.sh/qaQwX/Kalkulator-OGam.rar

 

Kalkulator musi zaokrąglać, bo jak mamy stosunek 1:5 to wychodzi 16,66666666% * ilość surki / koszt statku, a co za tym idzie mamy np. 2345,6666667 GŚ.

Program zaokrągla do góry i mamy nadmiar, więc dodałem guzik kopiujący naszą flotę do 1 zakładki co pozwala na szybkie sprawdzenie kosztu floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, a przypadkiem nie były one błędne ze względu na "błąd" kalkulatora o którym pisałem?

 

Chwytajcie ten kalkulator i przede wszystkim czytajcie mały druczek na dole :P

http://speedy.sh/qaQ...ulator-OGam.rar

 

Kalkulator musi zaokrąglać, bo jak mamy stosunek 1:5 to wychodzi 16,66666666% * ilość surki / koszt statku, a co za tym idzie mamy np. 2345,6666667 GŚ.

Program zaokrągla do góry i mamy nadmiar, więc dodałem guzik kopiujący naszą flotę do 1 zakładki co pozwala na szybkie sprawdzenie kosztu floty.

 

W linku jest nowy kalkulator od rana, ale to na pewno tym nie jest spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro macie na prowizję to chyba jednak coś traci - nikt prowizji nie wykupi za kasę.

 

Poza tym, to że nie ma nagród pocieszenia wiadome jest od momentu przeczytania regulaminu turnieju a jednak 100 osób jest.

Może zaczną robić porządne floty, zamiast rezygnować.

Nie chcą to ich strata, większa szansa, że inni wygrają ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kiedy zobaczymy rozpisane walki tzn kto z kim;]

Najprawdopodobniej 1-4 dni od zakończenia zapisów, bo jest wiele spraw, a ułożenie tego harmonogramu wymaga trochę czasu. I nie pytajcie się potem kiedy zaczną się symulacje. Jak będą to będą. ;) W ciągu kilku dni od ułożenia harmonogramu na pewno. ;D

 

Lista aktualizowana, do tej pory mamy 125 zweryfikowanych składów.

Czyli mamy nowy rekord. Ciekawe czy w następnej edycji pobijemy 150. ;) Mam taką nadzieję. Do zakończenia zapisów pozostało 2h i 40min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.