Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

to i ja posiedziałem, policzyłem troche i posłałem.

 

Deus ten kalkulator Neriela nie chce jakoś u mnie działać, nie wiem czy inni spotkali sie z podobnym problemem ?

a w sumie to czym on sie różni od kalkulatora Anatha na którym liczyłem ?

To dwa osobne programy, kalkulator anahla ma inne funkcję, ale ma też funkcję liczenia, obojętnie w czym to sobie policzysz.

Pare wiadomości czeka jeszcze na rozpatrzenie, także jeżeli nie macie zwrotnej wiadomości i nie ma was na liście znaczy to, że skład jest jeszcze sprawdzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh nie było mnie wczoraj niestety, a dzisiaj zaglądam do skrzynki a tam 2 różne informacje... jedna ze moja flota przekracza wartość deuteru a druga że flota nie przekracza 9,5 bln dexu wiec to za mało... wiec ja się pytam o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40.000.005.040.000

 

Wiechu, tyle dokładnie flota jest warta (Cat, musiałeś coś pomylić), więc jest to i tak za dużo o parę statków. Proszę o ponownie wysłanie składu tak, aby nie przekraczał on 40.000.000.000.000 metalu, czyli 10 bln deuteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdzać kopiując złożony skład kopiując go do pierwszej zakładki liczącej koszt floty. Nie powinno źle liczyć ale jeśli coś jest nie tak to dla pewności nie zaszkodzi.

 

Na przyszłość dodam guziczek który sam skopiuje całą flotę do 1 zakładki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za to łapiesz ode mnie plusika bo kopiowanie i wklejanie tysiąc pięćset razy tego samego jest męczące

wg mnie w ogóle nie powinno być jakichś kalkulatorów, niedługo wygrywanie będize polegać na kopiowaniu i wklejaniu i fartem wyliczaniu proporcji też kalkulatorem, praktycznie zero wkładu własnego, a tu jeszcze się doradza kalkulator.może w następnej edycji tylko się wciśnie guzik i samo wszystko się policzy? tak przynajmniej to widzę, możliwe że jestem w błędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

nie jest brane pod uwagę ile gracz ma floty tylko jak strategicznie ją złoży:) wtedy wychodzi kto ma największe doświadczenie lub strategię.

 

Kolega nawet nie wie, jak bardzo się myli ;)

Strategia w tym konkursie, to może 25% szans na powodzenie. Pozostałe 75% to szczęście.

Jeśli ktoś ma doświadczenie, to doskonale wie, że nie istnieje skład idealny. Jednego przeciwnika rozwalisz prawie bez strat, a od drugiego dostaniesz złoma.

 

Pozdrawiam i powodzenia w konkursie życzę.

 

@

Ten sam skład potrafi w jednej edycji, być 4 składem konkursu - a w następnej odpada w pierwszej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nawet nie wie, jak bardzo się myli ;)

Strategia w tym konkursie, to może 25% szans na powodzenie. Pozostałe 75% to szczęście.

Jeśli ktoś ma doświadczenie, to doskonale wie, że nie istnieje skład idealny. Jednego przeciwnika rozwalisz prawie bez strat, a od drugiego dostaniesz złoma.

 

Pozdrawiam i powodzenia w konkursie życzę.

 

@

Ten sam skład potrafi w jednej edycji, być 4 składem konkursu - a w następnej odpada w pierwszej rundzie

Nie ma czegoś takiego jak szczęście, albo się wygrywa albo przegrywa.Jest flota idealna, tylko że raczej nikt sobie nie wyliczy co do jednego lm-a z każdą możliwą flotą.Ale masz racje co do tego że jeden skład raz może wygrać konkurs a raz przegrać w 1 rundzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.