Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by było dopasować proporcje, żeby były po 10 bln, ale tylko żeby pokazać, że jest to jak najbardziej możliwe, zrób kilka razy symulację 100 mln pancków i 100 mln ow przeciw 100 mln pancków i 100 mln ow. Zobaczysz jakie rozbieżności mogą być przy nawet takich samych flotach.

Edytowane przez Tomi6652
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było dopasować proporcje, żeby były po 10 bln, ale tylko żeby pokazać, że jest to jak najbardziej możliwe, zrób kilka razy symulację 100 mln pancków i 100 mln ow przeciw 100 mln pancków i 100 mln ow. Zobaczysz jakie rozbieżności mogą być przy nawet takich samych flotach.

Zrobiłem symulację i nie widzę żadnych rozbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się linkować symulatora, to będzie musiało wystarczyć:

 

http://wklej.org/id/705432/

http://wklej.org/id/705433/

http://wklej.org/id/705434/

 

Trzeba tylko kilka razy z rzędu zrobić symulację.

Takiej kombinacji nie testowaliśmy jeszcze, rozbieżność ta została całkowicie wyeliminowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie wyeliminowana, dobra wierzę, ale jak się okaże że przegrałem z flotą z którą za drugim razem wygram to to trochę będzie dobijające.W każdym razie mam prośbę czy można by było przy symulacji nie zdawać się na jedną? tylko na przykład 2 razy wcisnąć klawisz "symuluj" żeby być pewnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. W przypadku remisu, w którym gracze stracą identyczną wartość jednostek, przechodzi osoba, która będzie wybraną metodą losowania, lub ta, która dobrowolnie odstąpi wygranej innej osobie.

 

czyli jesli zremisuje z taka sama iloscxia jednostek, odstapie wygrana to ja przechodze dalej? :P do poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie to podawane, szczegóły podamy dzień przed rozpoczęciem. Ja tymczasem proszę o zapoznanie się nowym punktem regulaminu konkursu:

 

8. Zabrania się ujawniania swoich składów flot podczas zapisów i trwania konkursu osobom trzecim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś wreszcie wyjaśnić dlaczego mnie nigdzie nie ma??? bo jak pisałem ani nie dostałem maila zwrotnego ani nie ma mnie na liście uczestników...

 

Jak lista jest aktualizowana, to zwykle jest chyba wpis o tym, ze zostala poddana aktualizacji, jesli nie ma takowego, to musisz poczekac do jej akutalizacji, zeby sie pojawic na liscie, jesli Twoj mail byl poprawny itp/itd... Druga rzecz sprawdz czy poprawnie wpisujesz adres, na ktory wysylasz maila, trzecia rzecz, jesli masz poczte na wp/onecie czy tym podobnym szajsie, to proponuje zmienic :P Mi przy 2 odslonie konkursu, z poczty na wp 3 razy nie doszedl mail, na wyznaczona poczte :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no wysyłałem wczoraj i dzisiaj takzew i przed i po aktualizacji więc po prostu mnie nie ma, a co do poczty jak dotąd niegdy mi sie nie zdarzyło żeby coś nie doszło... nie wiem bd jeszcze próbował jutro, moze sie uda w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.