Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

Deus napisałem zgłoszenie z flota na idealnie 10bln dexu a tu klopsik :P WTF?

 

 

Noone (u5)

 

Treść e-maila:

 

Lekki Myśliwiec: 32.000 (32000)

Aurora: 16.600 (16600)

 

odpowiedź

 

Minimalna wartość floty to 9.5 bln deuteru

Data 10 marca 2012 11:13 i innych wiadomości od Ciebie nie ma.

 

 

P.S Kolega wiechu, twoja wiadomość trafiała do spamu, została ona przywrócona do rozpatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to tam nie wiem dlatego zapytałem poprostu z ciekawości bo wiem jak jestem postrzegany tu na ogam i jak administracja mnie traktuje....

 

 

 

 

To nie było żadne oskarżenie ani nic z tych rzeczy tylko zwykłe pospolite zapytanie... ;)

Edytowane przez SKY FIGHTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Na kopach bym cię z konkursu wywalił. Mało tego, za propagowanie takich bredni wyebał bym cię z serwisu. Niestety władzy takiej nie mam.

 

Po ciula tu wracasz, jak masz wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kopach bym cię z konkursu wywalił. Mało tego, za propagowanie takich bredni wyebał bym cię z serwisu. Niestety władzy takiej nie mam.

 

Po ciula tu wracasz, jak masz wątpliwości?

 

 

poczytaj post wyżej to nie było stwierdzenie itp tylko poprostu zapytanie bo to mi się na myśl akurat nasuneło ;)

 

 

 

Nie mam żadnych wątpliwości poprostu zapytałem... a wy juz robicie z igły widły zwłaszcza leon... musi zawsze wtrącić swoje 5 groszy nawet gdy nie o niego chodzi...

Edytowane przez SKY FIGHTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co jak flota bedzie warta rowne 40.000.000.000.000 to przepadło ?

 

3. Flota nie może przekraczać wartości 10 BLN deuteru i nie może być mniejsza niż 9.5 BLN deuteru (przelicznik 4:2:1).

Jak będzie równa to nic się nie stanie. Taka właśnie ma być, ale nie może przekraczać tej wartości. Czyli jak masz równe 40.000.000.000.000 metalu to jest okej, ale nie może być więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.