Skocz do zawartości

Zmiana wzorów tworzenia i niszczenia księżyców


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za wprowadzeniem nowego systemu, który z początku nie przypadł do gustu naszemu adminowi. Teraz wyraził zgodę na ich przerobienie, a gracze (chyba wszyscy) chcą nowych zadań, a że jestem pomysłowy to je zapodałem.

 

A po co one są skoro co chwile nowe.. hmm powiedzmy, że to jest zupełna nowość. Może się mylę ale nigdzie indziej tego nie było i oczywiste jest, że poprawki będą nieuniknione, a gdzie indziej wyłapie się wszelkie błędy jak nie podczas gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

a zysk ? kto straci ? kto zyska ? ten co zrobil poprzedni system, bedzie mial latwiej, tj wzbogaci sie, a nowy gorzej tj starci ?

chyba wszyscy chca nowych zadan - tj ci ktorzy zrobili stare i maja konta na forum, bo raczej ci bez kont sie nie wypowiadaja (hehehe)

albo jest fer albo nie

nie moze byc tak, ze garstka stalych bywalcow forum ustala pewne zasady....

mam nadzieje ze rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na świecie nie jest fer. Teraz dzieciaki dostają laptopy za free w szkołach (nie wiem czy u nas czy gdzie ale się obiło o uszy) więc ja chcę swojego laptopa! xP

 

Nic nie poradzisz - wcześniej było po prostu za łatwo i zmiany były konieczne, a tego samego poziomu trudności za tę samą nagrodę nie uzyskasz mając kompletnie nowy wzór.

Poza tym jakby się ktoś nie pchał na siłę z zadaniami to by je wykonał na luzie podczas gry - niszczenie moonów samo by się zapełniło w końcu do 100 i nie ma tu mowy o trudności, bo tak czy siak byś te moony w końcu rozwalił.

 

To nie tylko moony, niedługo prawie wszystkie zadania ulegną całkowitej zmianie ale nie liczy się czy łatwe czy trudne.. będą nowe, będzie ich więcej, (chyba) będą ciekawsze i to jest ważne.

 

Dość już o tych zadaniach, temat jest od wzorów i jak widzę póki co żadnych skarg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

skarg nie widzisz, bo wiadomo kto siedzi na forum (raczej nie nowi)

"na swiecie nie jest fer bo laptopy i w ogole bla bla bla" - gdybym chcial laptopa poszedl bym do tej a nie innej szkoly

jednak wybralem ta, ogam.online

A administracja zmienia sobie 'zasady'. I to w taki sposob,ze nowi maja gorzej niz 'ci starsi'

Po za tym,nikt nikomu nie bedzie mowil kiedy i co ma zrobic (znaczy sie ile czasu ma spedzac w grze), wiec zadania kazdy bedzie sobie robi kiedy i jak chcial te zadania, jedni wolniej drudzy powolio, a nie znaczy to, ze ci co robia powoli maja byc w gorszej sytuacji niz pozostali.

Nie jedanak zaskoczylem...

Sorry, juz wiem - kup sobie dodatki na zadania, wtedy je zrobisz tak szybko jak pozostali... O to chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarg nie widzisz, bo wiadomo kto siedzi na forum (raczej nie nowi)

"na swiecie nie jest fer bo laptopy i w ogole bla bla bla" - gdybym chcial laptopa poszedl bym do tej a nie innej szkoly

jednak wybralem ta, ogam.online

A administracja zmienia sobie 'zasady'. I to w taki sposob,ze nowi maja gorzej niz 'ci starsi'

Po za tym,nikt nikomu nie bedzie mowil kiedy i co ma zrobic (znaczy sie ile czasu ma spedzac w grze), wiec zadania kazdy bedzie sobie robi kiedy i jak chcial te zadania, jedni wolniej drudzy powolio, a nie znaczy to, ze ci co robia powoli maja byc w gorszej sytuacji niz pozostali.

Nie jedanak zaskoczylem...

Sorry, juz wiem - kup sobie dodatki na zadania, wtedy je zrobisz tak szybko jak pozostali... O to chodzi ?

 

Z całą pewnością oto nie chodzi, pogadam z nerielem najpóźniej do jutra przerobimy większość zadań z moonami, aby wszystkie były jednakowej trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrobić nowe zadania bo stare wyjadacze nie mają co robić, ja jestem dopiero na 38 zadaniu, czyli powstaną nowe to te co nie zrobiłem to mi przesadną, czyli ile na tym stracę? Podejrzewam że dwa razy tyle niż mam pkt, czyli zamiast 1,5bln pkt pozostanę z tym co mam czyli 0,5bln i to nie tylko ja, bo jest mnóstwo graczy którzy stoją w miejscu bo czekają aż badania się skończą ale co tam, wyjadacze nie mają co robić to im zrobimy zadania a młodzi niech cierpią, ich strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zobaczymy co da się zrobić ale te zdanie...

"nie znaczy to, ze ci co robia powoli maja byc w gorszej sytuacji niz pozostali"

Bo co.. bo tak sobie zdecydowałeś? Wiadomo, że deus nie zrobił tego celowo ale mógł.

 

Najpierw mówisz, że niektórzy wolą robić wolniej, a później że chcemy ich zmusić do kupowania dodatków by robili szybciej.

Toż to się kupy nie trzyma..

 

Masz lepszy przykład teraz są nowe egzaminy na prawko - poszedłbym rok temu bym miał łatwiej, a teraz co? Jajco, będę miał ciężej i dam radę..

 

 

Deus, chyba nie masz co ze mną omawiać? Zobaczę coś z tymi paroma zadaniami i podeślę za godzinke czy ile tam.

 

 

@EDIT

A bodzio wyżej chyba nie czytał co deus pisał.

Ci, którzy wykonali zadania nie dostają nagród póki surka jaką mieli się nie zrówna z tą co już dostali, więc nowi nic nie tracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.