Skocz do zawartości

Ekspedycja


kufit

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na tryt jest taka szansa jak na wygraną w toto-lotka :/...

A co do geologa, to na którym uni grasz? Bo trafić go można tylko na u5. Na wszystkich innych uni miała być możliwość znajdywania punktów oficerskich, ale jeszcze nie jest to wprowadzone - tylko dlaczego? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o ex to tez mam takie pytanko czy rezultaty ekspedycji sa za każdym razem losowane czy w danej godzinie wypada to i to ?

Bo zauważyłem po moich wynikach ex że jak wysyłam w danej godzinie to jak sie trafi np czarna dziura to na wszystkich uniwersach. Jak lukne w staty to sądząc po spadkach innym tez sie trafia pewnie to samo ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieją się rzeczy dziwne i niewyjaśnione.. ale niby wszystko losowo :P

Mnie też zaskakuje, że te ~4% na tryt trafia się rzadziej od 1% na dodatki. Ale co tam przynajmniej dzięki nim nie jestem do tyłu z surką ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trafiam najczęściej 30% floty nie wraca albo wraca bez zdobyczy :/

a jak trafie tryt to 600 - 999

dodatki też kilka krotnie się trafiają po 3-4

a deuter to zależy jeden dzień trafiałem sam deuter a na drugi ani razu tylko minus leciał odejmując mi po 30% floty kilka krotnie

na 23lvl wychodzę raczej na minus wliczając dodatki

 

przeliczył bym też na tryt ale nie wiem ile jedna jednostka trytu może kosztować deutru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 22 lvl ekspedycji i tez dodatki mam duzo czesciej niz tryt, ale nie narzekam na to :>

ale mozna by cos zrobic z ta strata 30%, bo ja ciagle na minus wychodze :/ w ciagu tygodnia stracilem 350mln na 400mln szperaczy przy okolo 100 ekspedycjach. albo sie traci 30% albo sie nic nie zyskuje, mozna by zmienic prawdopodobienstwo na strate na mniejszy procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na tryt jest taka szansa jak na wygraną w toto-lotka :/...

A co do geologa, to na którym uni grasz? Bo trafić go można tylko na u5. Na wszystkich innych uni miała być możliwość znajdywania punktów oficerskich, ale jeszcze nie jest to wprowadzone - tylko dlaczego? :|

 

Apropo trafiania w totka czytałem gdzieś na necie, że większe prawdopodobieństwo jest, że zabijemy się podczas drogi do kolektury niż trafimy 6 w totka ;D

 

 

ja mam 22 lvl ekspedycji i tez dodatki mam duzo czesciej niz tryt, ale nie narzekam na to :>

ale mozna by cos zrobic z ta strata 30%, bo ja ciagle na minus wychodze :/ w ciagu tygodnia stracilem 350mln na 400mln szperaczy przy okolo 100 ekspedycjach. albo sie traci 30% albo sie nic nie zyskuje, mozna by zmienic prawdopodobienstwo na strate na mniejszy procent.

 

 

Nie dziw się, że wychodzisz na minus najpierw podciągnij ekspedycje na 25lvl od tego lvl zaczynają się dopiero zyski a tak to tylko latasz na straty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie dziw się, że wychodzisz na minus najpierw podciągnij ekspedycje na 25lvl od tego lvl zaczynają się dopiero zyski a tak to tylko latasz na straty ;)

 

gdzie indziej pisali, ze oplaca sie latac dopiero od 21 lvlu. -.- a 25 mi zajmie z 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw podciągnij ekspedycje na 25lvl od tego lvl zaczynają się dopiero zyski a tak to tylko latasz na straty

 

To sprawdzona teoria? Bo właśnie badam 25 i będę mile zaskoczony w takiej sytuacji xD

 

Mało latasz kanah.. ja mam ponad 40k a latam bardzo mało. Zakładałem, że na ekspedycje ludzie będą latać pół dnia co godzinę (po 60 dziennie) jednak widząc ilość strat nie dziwię się, że tak nie jest... a może jest? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wychodzę na plus, nie wiem jak duży, bo mi się liczyć nie chce, ale moja rada:

 

wysyłać tylko 20kk+1 (nie wiem jaki jest warunek w tym wzorze) szperaczy :P

więcej nie ma sensu, można zyskać więcej paliwa, ale można też więcej floty stracić.

z założenia latamy po tryt, więc ta ilość wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co wyrzucić całkowicie, bo jakieś ryzyko z tych ekspedycji musi być, ale na pewno poprawić, bo jest zbyt częste to wpadanie w te dziury i tracenie tej floty.

Nie wiem jak jest to napisane, ale na bank na utratę floty nie jest to 1% [bo chyba tyle było] skoro trafia się to statystycznie w 3 na 15 wysłanych ekspedycji [liczę ogólnie, czarne dziury + strata 30% floty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna dziura az takich szkod nie robi co utrata 30%, przynajmniej takie jest moje zdanie. na utracie 30% floty stracilem 2-4x wiecej szperaczy niz na czarnej dziurze, która mi sie tylko raz przytrafiła na 135 ekspedycji. wiec zmniejszylbym prawdopodobienstwo na utrate 30% floty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.