Skocz do zawartości

Zmiana spalania statków


Neriel

.  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Pasuje mi obniżenie spalania
    • Lepiej zwiększyć spalanie
    • Teraz jest dobrze


Rekomendowane odpowiedzi

Gś z 1 do 5

Aurorę spalanie razy 2

ow o minus 20%

bombowieć o minus 20%

Reszta minus 10%

 

To jest rozsądna propozycja. Tylko bez demontowni za 100%. Bo czemu ci co juz demontowali floty lub obrony( np. z zadania gdzie wartość obrony miała przekraczać 180kkkk)mają być w plecy a teraz przy zmianach mają demontować bez strat. Chyba że demontownia tylko na flotę będzie zwracała 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zostały zwolnione to spalanie może być nawet zerowe ale nadal choćbyś miał największą flotę w grze spalanie x5 nie zrobi różnicy..

Flotą o koszcie 20 bld metki na 2 galaktyki pali wtedy 27 kkk paliwa.. wydobędę więcej zanim doleci do celu.

 

Ja zaproponowałem spowolnienie flot tak żeby GŚ leciały w układzie 20 min, w galaktyce 1h i dalej po 1-5h ale od tego w odpowiednim czasie też będzie ankieta. Niby lepej coś takiego zrobić na nowym uni żeby nie mieszać na starych ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zostały zwolnione to spalanie może być nawet zerowe ale nadal choćbyś miał największą flotę w grze spalanie x5 nie zrobi różnicy..

Flotą o koszcie 20 bld metki na 2 galaktyki pali wtedy 27 kkk paliwa.. wydobędę więcej zanim doleci do celu.

 

Ja zaproponowałem spowolnienie całej gry tak żeby GŚ leciały w układzie 20 min, w galaktyce 1h i dalej po 1-5h ale od tego w odpowiednim czasie też będzie ankieta. Niby lepej coś takiego zrobić na nowym uni żeby nie mieszać na starych ale zobaczymy.

 

 

Neriel z całym szacunkiem ale wiesz dlaczego ta gra mi się podoba? Bo jest szybka, szybko się lata szybko się rozwija, szybko można do czegoś dojść.

Jeśli zmniejszycie prędkość gra nie będzie już taka fajna.

Zmniejszenie prędkości statków spowoduje że mniej będę farmił czyli gorzej będę się rozwijał, a jak będę się gorzej rozwijał to albo będę więcej czasu na kompie siedział aby to nadrobić albo rzucę to w piz*u.

Ponadto z całą pewnością nie tylko ja tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie.. Z tym, że jako prywatny serwer ogame ma być szybciej i będzie szybciej. Jak zwykle moim zdaniem jakby od początku istnienia gry latało się po 2-3 minuty w układzie zamiast 30s to by nikt nie narzekał.. ale jak już tak było to się spodobało.

 

Mi się nie podoba, sprawdzanie co 15s czy nikt nie atakuje, a taka minuta będzie oke.

Lot na ogame trwa min. 30 min w układzie więc nikt nie powinien marudzić, że tu by było 2...

 

BTW powiedz jesteś zadowolony z zwycięstwa poprzez niedoświadczenie obrońcy? Bo nie pomyślał, że ktoś może go w 30s złomnąć i nie sprawdził podglądu.. zadowala Cię takie zwycięstwo?

Ja miło wspominam akcje z ogame jak z kumplem podstawki robiliśmy, a weź tu w 30s (a nawet 2 min) zrób podstawkę, że nie wspomnę o wysłaniu wiadomości do sojuszu czy kumpla, a następnie czekać na jego reakcję.. trzeba by chyba się umówić i czekać z gotową do wysłania flotą.

Do tego dochodzi sama chęć gry.. zaczynasz grę dostajesz złoma w 30s, uważaj bo ktoś zaakceptuje potrzebę wysyłania FSa żeby komuś na GG odpisać... o.O

Myślicie, że czemu z 80% kont na oko jest porzuconych na poziomie poniżej TOP 500-1000? Zobaczyli, że szans nie mają to jak to ująłeś poszli w piz*u, a wy samolubie chcecie zachować speeda, bo wam się podoba.

 

To jednak nie temat na takie rozmowy więc poczekamy aż deus takowy założy i tam możemy o tym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zaproponowałem.. 2 ostatnie posty. Ale później się to obgada w odpowiednim temacie.

 

Ja zaproponowałem spowolnienie flot tak żeby GŚ leciały w układzie 20 min, w galaktyce 1h i dalej po 1-5h ale od tego w odpowiednim czasie też będzie ankieta. Niby lepej coś takiego zrobić na nowym uni żeby nie mieszać na starych ale zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.