Skocz do zawartości

Zmiana spalania statków


Neriel

.  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Pasuje mi obniżenie spalania
    • Lepiej zwiększyć spalanie
    • Teraz jest dobrze


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj się całkowicie pomyliłeś paciorkowiec :P

Koszt lotu proporcjonalny do kosztu statku oznacza, że każdy statek będzie palił tyle samo.

 

Za 1 bln wydanego surowca każdy statek będzie miał spalanie do swojej ceny, ale na każdy i tak wydamy 1 bln surowca, więc razem będą spalać tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neriel, nawet się nie wypowiem bo głupoty wypisujesz...

 

deus, doświadczeni gracze piszą ci, jak to wygląda, co oni proponują a wy szukacie dziury w całym

 

wiesz jakie będzie najprostsze rozwiązanie?

zlikwidujcie kompletnie aurory ze stoczni i dajcie graczom czas na zdemontowanie aurek za 100% surki.

 

Będą latać pance, wtedy lm i pance przeciwko, a wtedy krowy i owce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego nie może palić tego samego , niech o locie decyduje rodzaj statku i jego kombinacje a nie to ile spala?

Wszyscy wiedzą przeciez dokładnie że na aurorke jest Ow , widac to w zabawie w złomowanie , ale tam nie brany jest pod uwagę lot , tylko same starcie.I wszyscy żyja w napięciu kto kogo pokona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak musimy najpierw ustalić Piorytety.. co jest najważniejsze.

Dla ekowców - wydobycie

Dla flotowców - ? wydobycie , koszty budowy, siła statków itd.

Trzeba wszystkie priorytety wziąść w kupę i zadecydować co bedzie ważniejsze dla rozwoju gry.

Serwer zyska jeśli się będzie coś działo, jak się tylko będzie budować eko to raczej sie nie rozwinie.

A jak podniesiemy koszty spalania to floty będą demontowane na koszt kopalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchajmy wypowiedzi easy i zostawmy te aurory w spokoju i bedą wszyscy zadowoleni z tych zmian.

 

Jeżeli zostawimy aurorę to cały ten temat jest absurdalny.

Aurora musi zostać powiększona, bo ma o wiele za małe spalanie w porównaniu do innych statków. A nie możemy innych statków zmniejszyć do poziomu aurory, bo latanie stanie się darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak darmowe ??

Neriel w tej swojej tabelce ma mała fote i przesto sie to wydaje ze latanie jest za darmo :P

Duzo osob ma ponad 1kkk auror i tutaj juz widac koszty jakie trzeba poniesc zeby nawet te 100 ukladow przeleciec.

posłuchajmy easy i nieruszajmy tych auror :P bo naprawdę dużo graszą sie to nie spodoba jak zwiekszycie spalanie dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża flota dużo kosztuje to chyba logiczne?

 

Nikt nie każe im latać na 100 układów - można posłać na 10-20 albo i w tym samym układzie.

 

Do tego jakbyś nie zauważył w mojej tabelce jest flota przedstawiona warta jakieś 850 kk Auror i pali.. 1 bln..

 

PS: Nic się nie wydaje - to że kilku graczy ma dużą flotę nie znaczy, że do nich mamy dostosować spalanie. Małych flot jakby nie patrzeć jest dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dla was dotychczasowe spalanie Auror na uni5 jest małe to ja naprawdę wam wspólczuje :) mam najwięcej tych zabawek na uni5 :) mam 700kk wydobycia dziennego deuteru :)

Ostatnio lecąc z głupia podstawka 100 układow na jeden lot spaliłem dziennie wydobycie deu :)

Więc nie wiem czy bedzie mi sie oplacalo utrzymywac te statki :)

 

Patrzac z drugiej strony na inne statki, ludzie maja takie bunkry ze 300kk auror mi sie nie oplaca lecieć :) Więc jakimi statkami będziemy rozwalać te bunkry ? napewno nie bedzie z tego zysku, a ludzie jak zobacza takie manerwy to zaczną stawiac bunkry i po grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 700 kkk wydobycia i się dziwisz? Będziesz miał 5 kkkk to będzie cie stać na loty taką dużą flotą. Poza tym słyszałem, że z farmienia można wyciągnąć dużo więcej niż dzienne wydobycie.

 

PS: Czego ty innym współczujesz? Tobie trzeba współczuć, że nie masz na lot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"eko mam śmieszne", i to jest właśnie przyczyną tego, że ledwo stać Cię na FS. Loty aurorą i GŚ podrożeją ale i tak będą bardzo tanie w porównaniu do innych statków. Budowanie ciągle floty bez rozbudowywania eko prowadzi do tego, że jesteśmy "nie wypłacalni" i nie jest to nasza wina, lecz błąd gracza, nawet jak celów będzie 10.000 to nie zawsze jest powiedziane, że dzisiaj musimy coś trafić.

 

leon, spalanie aurory trzeba podnieść, żeby dość do wyrównania z innymi statki musieli byśmy zmniejszyć spalanie pozostałych o ponad 90%

 

 

 

Grając mam wybór albo gram flotą albo eko albo oba warianty , wybrałem grę flotą i nie chce być zmuszany do robienia czegoś innego. Jeśli wydam surke na budynki nie będę miał zasobów na powiększanie arsenału a nie powiększając floty moge latać tylko na cele które nie stoją w bunkrach co często się zdarza. Gdzie tu jest mój błąd? Do tej pory nie miałem problemu egzystując na flocie. Trzeba było wogóle nie umiesczać Aurory w stoczni nie było by problemu. Ale róbcie co chcecie już mało mnie to obchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z likwidacją banku nie jesteś już ekowcem, bo musisz robić flotę by utrzymać surowce. Nie utrudniasz więc tym gry tylko eliminujesz ekowców.

 

 

marcel tak było do tej pory, że nie musiałeś mieć eko. Jak widać rozpieściliśmy was i teraz byle problem stanowi całkowitą zagładę.

Bzdury gadasz, że jak wydasz surkę na budynki to na flotę nie masz.... od tego są budynki aby dawały te surowce! Zależnie od tego ile zrobisz kopalni tyle będziesz miał. Są poziomy zwracające się w 1 dzień i są te co się zwracają rok ale jakby nie zrobić zysk z tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam już po raz o najmniej trzeci i nikt nie raczył odpowiedzieć - czemu nie ustawić planet w sposób odpowiadający flociarzowi tak żeby nie latać między galami, czemu wysyłać z 10 FSów zamiast 1-3, czemu nie dodać do floty 500k UT żeby była pojemność na paliwo i latać nimi dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.