Skocz do zawartości

kasacja banku


xcool

kasacja banku  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jestes za usunięciem banku



Rekomendowane odpowiedzi

gluttony yyy wiesz co moze ja polakiem nie jestem i za bledy mnie wysmiewasz ale sam nie umiesz pisac i to jeszcze w swoim ojczystym jezyku

przytocze jednej wyraz zaznajomić co to ma znaczyc bo z tego co ja wiem to sie pisze zapoznac lub sa inne okreslenia polak hm od 10 bolesci sry do innych nic nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neriel sam widzisz, deus jakoś też nie potrafi się obficie tutaj wypowiedzieć :)

 

ale co ci da transport od kolegi jak max można przesłać 3bln deu? to jest nic :)

nie zmieni sie w ogóle raport bitwy... mam nadzieję że to nie był argument :D

 

 

kurcze to wytłumacz jedno, sam pisałeś, że podstawka z banku jest zła, że nie temu bank ma służyć. a teraz wyskakujesz z jakimś dziwnym postem :/ nie rozumiem

 

woow wiesiu, pogratulować :)

nagle zrozumiałeś o co chodzi z 50% 24/h + blokada banku? no popatrz. zamiast pisać wcześniej bredni od razu mogłeś się zaznajomić z tematem

 

Ja się po prostu nie wdaję w spam, a nie, że nie potrafię się obficie wypowiedzieć. Większość głosów jest na nie, więc bank zostaje w takiej samej formie jak jest. Co do podstawki, gracz nie ma floty i ją nagle zrobi, masz nauczkę, nie lataj na słabszych.

 

Co do demontowni nie będę się wypowiadał, możemy założyć osobny temat do dyskusji.

 

Ten zamykam, bo jest 100 argumentów za i przeciw a dyskusja nie jest prowadzona na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.