Skocz do zawartości

kasacja banku


xcool

kasacja banku  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jestes za usunięciem banku



Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa kompromis :)
Gluttony mylisz się, to nie jest kompromisem. To co nazywam kompromisem tylko ogranicza możliwości banku graczy którzy składują surowce. Nie zauważyłeś, że nic w zamian nie zaproponowałeś ? W rozmowie na SB bawiłeś się ze mną w przykłady z życia. Teraz ja Ci jeden przytoczę. Rosjanie chcą ot tak zagarnąć całe terytorium Polski, Polska się na to nie zgadza więc chcą terytorium Polski tylko do wschodniej Wisły. Nie dają nic w zamian i uważasz to za kompromis ? Zmniejszasz im pole do popisu, powiedz mi co ze 'ekowiec' będzie chciał osłabienia samego siebie, wystawienia większej ilości dobytku do farmienia ?

 

Śmiało, powiedz mi znowu, że to ja mylę pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-NightGhoust- masz swieta racje i tutaj rodzi sie pytanie do flociarzy po co lataliscie na slabszych ? po to zeby pokazac kto tutaj rzadi a teraz wielkie pretensje sa bo nie ma na co latac jak bank zostanie usuniety to ja i tak nie zbuduje floty zeby dac "darmoznajom" zarobic to tyle i na przyszlosc zastanowcie sie co robicie bo nie jedna wlasnie gra przez flociarzy zachowania upadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi, wy chcecie bank, my nie :) Wam bank zostanie a my będziemy mieli na co latać - tak, to jest kompromis

 

jak bank zostanie usuniety to ja i tak nie zbuduje floty zeby dac "darmoznajom" zarobic to tyle

napisz jeszcze tylko, że nie potrafisz uchować nawet 1 dt :) po prostu się do tego przyznaj :D NIE POTRAFIĘ GRAĆ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważna jakbyś się nie starał nie nauczysz ludzi grać utrudniając im cokolwiek. Jak nie chcą to nie będą mieli floty i co byś nie zrobił to się nie zmieni.

 

Z czasem spróbuję utrudnić niszczenie i tworzenie moonów, więc do złapania floty będzie potrzeba coś stracić. Te straty powinny zniechęcić do latania na małe cele i nie przeszkadzać w łapaniu większych.

 

Co do banku przemyślimy to z deusem, bo wy jedynie się tu przepychacie "argumentami" i żadna ze stron ni grzyba nie ustąpi więc cała dyskusja traci sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluttony umiem grac i umiem robic fsa ale na pewnej grze nauczylem sie jednego ze kazda zdobuta surke wydawaj na eko bo to sa gwarantowane punkty a co ci przyjdzie ze zbudujesz jakas gowniana flote skoro ktos moze miec 50 razy lepsza niz ty jeden wjazd i masz po jeden blad a jak duzo moze kosztowac a btw chyba ze masz flote za dodatki to sry zwracam honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesiek, ależ ty masz ciętą ripostę :) honoru nawet mi nie odebrałeś, jedynie sam siebie ośmieszasz :D

 

wiesiu, albo umiesz grać albo nie umiesz... albo umiesz robić fsa albo nie umiesz ;) jeżeli ty klikasz to dla pkt to podziwiam umiejętne znalezienie rozrywki na poziomie

patrz napisze to w punktach, może zrozumiesz cały plan gry, skup się!

1. budujesz gównianą flotę

2. farmisz, budujesz mniej gównianą flotę, chronisz się przed stratą gównianej floty

3. patrz pkt 2

4. patrz pkt 2

5. patrz pkt 2

6.

...

1500100900. Jak już masz w mniejszym % gównianą flotę niż w pkt 1 robisz dalej to samo ;)

 

TADA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gluttony zauważyłeś, że cała dyskusja prowadzona przez flociarzy sprowadza się tylko do Ciebie ? Jakoś od dłuższego czasu nikt z flociarzy, którzy chcą usunąć bank sie nie wypowiedział. Też gram flotą i do cholerki nasuwa mi się pytanie. Chcesz tutaj reżim wprowadzić ? Nadal nie możesz pojąć, że piszesz głupoty ? Nie ma na co latać ? Jesteś super flociarzem jak chcesz latać na ekowców. Na każdym uni jest pełno flot tylko jakoś nie potrafisz ich złapać. Nawet na uni3 jest z 20 dobrych do pojechania. A Ty: "Nie, nie, nie mamy na co latać...Trzeba zlikwidować bank." Przestań biadolić i się żalić, że jest Ci źle, ekowcom tak gry nie umilisz a uprzykrzysz, ale co tam lepiej mieć samemu dobrze a reszte w czterech literach. Oni sobie poradzą a ja się podniecę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uważam że jest jeszcze kilka osób co by chciało kasacji banku

 

Naprawdę powalasz... Dla kilku osób usunąć bank. A wczoraj pisałeś, że jak odejdzie 100 graczy przez to to mała strata. Ale jak to ma być gra dla paru osób... To tylko potwierdza to co zauważyłem i Ci wypomniałem. Twój egoizm... Ja już też mam dość dyskusji z tobą. "Po trupach do celu" Ja się tu więcej nie wypowiem, po co rozmawiać z kimś kto na siłę chce uszczęśliwić graczy, którzy nawet nie grają jego taktyką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, nie będę :) jak ci się nie chce czytać to się nie wypowiadaj bo gadasz nie na temat :)

padła konkretna propozycja, nie związana bezpośrednio z kasacją banku.

 

jak widzę, ten temat pięknie obrazuje wasze umiejętności

pierwsza strona tematu, sami flociarze podają ARGUMENTY dla których chcą kasacji banku, ecowcy milczą

po miłej wymianie poglądów z -NG- padła konkretna propozycja, która nie krzywdzi obu stron

ecowcy zostali poproszeni o ARGUMENTACJE swoich poglądów

 

a narazie to tylko krzyczycie i zmieniacie temat z każdym postem zwalając na mnie jakąś winę :)

nikt z was jeszcze nie zargumentował, dlaczego nie chcecie zmian :) nie było żadnego argumentu na który możemy wymienić poglądy jak ludzie :)

niestety, z wami się nie da :D robicie tylko harmider, byle głośniej, byle dalej od tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie widzisz moich postów.. ja zamiast się z gluttonym przekomarzać porozmawiam o tym z deusem i załatwimy to w 2 wiadmościach, a nie na 4 stronach.

 

@EDIT

Żeby tu spamu nie było zadam ten upragniony argument w sprawie blokady wybierania surowców.

Jeśli nie z banku to flotą lub od kumpla zrobimy podstawkę. Mój argument jest takowy, że w 20s nikt nie zdąży nawet sprawdzić ile czego potrzeba na flotę agresora, a co dopiero poinformować o tym kumpla i wysłać tę podstawkę.

 

 

@DOWN

1 strona jest już z kwietnia :s

Nawet nie pamiętam co tam pisałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neriel sam widzisz, deus jakoś też nie potrafi się obficie tutaj wypowiedzieć :)

 

ale co ci da transport od kolegi jak max można przesłać 3bln deu? to jest nic :)

nie zmieni sie w ogóle raport bitwy... mam nadzieję że to nie był argument :D

 

Za całkowitym usunięciem banku nie jestem ale jest w tym trochę prawdy.

Coś wypadałoby z tym zrobić, aby bank służył gromadzeniu surowców, ale nie podstawkom.

kurcze to wytłumacz jedno, sam pisałeś, że podstawka z banku jest zła, że nie temu bank ma służyć. a teraz wyskakujesz z jakimś dziwnym postem :/ nie rozumiem

 

woow wiesiu, pogratulować :)

nagle zrozumiałeś o co chodzi z 50% 24/h + blokada banku? no popatrz. zamiast pisać wcześniej bredni od razu mogłeś się zaznajomić z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.