Skocz do zawartości

kasacja banku


xcool

kasacja banku  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jestes za usunięciem banku



Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak :)

tutaj sama likwidacja Banku niczego nie załatwi, to musi być działanie niczym reakcja łańcuchowa

- bank zostaje

- blokada banku podczas ataku na nas

- kosztowna Demontownia - za dodatki lub jeśli za free to duża strata na odzyskiwanej surce

 

cieszę się, że potrafimy normalnie ze sobą rozmawiać...wierzę że dojdziemy do czegoś co zadowoli i tych latających i tych kopiących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej :D

bank zlikwidowany albo pomysł deusa że tylko 50% można wpłacić na 24h

demontownia out :P

 

i gramy jak pan bóg przykazał

 

edit:

jak sobie myślę to pomysł 50% + zakaz wyciągania z banku sury z banku też mi odpowiada, będzie to kompromisem pomiędzy tym co jest a tym czego flociarze rządają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na całkowitą kasację Banku raczej nie ma co liczyć - sama bym tego nie chciała

wiesz gluttony, tylko szkoda, że teraz wszyscy zamilkli....każdy pisał, kiedy emocje brały górę a brak wypowiedzi kiedy rozmowa przybrała inny obrót, przecież to nie o to chodzi aby wyrywać sobie coś na siłę z gardła i przekrzykiwać się swoimi racjami

Zachęcam jak największą liczbę graczy do dyskusji aby potem nie było pretensji, że coś jest nie tak

 

 

zostaje nam poczekać na deusa, niech to przemyśli i zadecyduje [osobiście chciałabym znać jeszcze zdanie Kichy :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jest bez sensu

 

Kasując banki większość graczy którzy nie grają lub nie mają czasu grać to zrezygnują z gry po ilości takiej surki tak szybko nie wykorzystają.

 

Jednym słowem będą farmieni dopóki coś z surką nie zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra gluttony ale jeżeli tak sie sprawa przedstawia to niechaj tez będzie blokada ataków na słabszych od siebie np gracz nie może zaatakować gracza który jest 10 razy od niego słabszy i 10 razy mocniejszy (nie licząc w ti idlerow. Jak ma byc kompromis to kompromis a nie. Większość ludzi pracuje np Ja i dlatego nie mam czasu tak jak 17 latkowie siedzieć dzień w dzień przed kompem i ciągle farmic i latać.

 

Osobiście zakończę gre po usunięciu banku i jak się nie mylę to za mną pójdzie mój sojusz a to juz strata 17 aktywnych graczy na uniwersum 2.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie można atakować ludzi z większą ilością pkt? żartujesz sobie chyba ;) to ze ktoś ma mega bunkier albo budynki to nie znaczy że nie można go jechać... kurde nie wolno słabych bo źle, nie wolno mocnych bo też źle...

co do atakowania słabszych, jest jedna kwestia - jak dacie wysoki NB to zaraz po przekroczeniu magicznego progu te floty szybko padną :)

 

przeczytajcie parę postów wyżej co pialiśmy:

propozycja jest taka, że bank zostaje, 50% na 24h i zakaz korzystania w przypadku gdy jesteśmy atakowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

 

Pojemność banku i przyjmowanie przez niego surowce będą nieograniczone.

 

gluttony, na siłę chcesz zmusić ekowców do gry, niestety, jeżeli ktoś niema na nią ochotę to po prostu rezygnuje, my dajemy mu jednak możliwość trzymania i wolnego rozwijania konta nie poświęcając dużo czasu, a zawsze statystyka jest większa.

 

Wpłaty i wypłaty z banku będą zablokowane na planecie, która jest atakowana.Podstawki z banku są troszkę nie fair, będziemy się podstawiać flotą !

 

 

Każdy demontaż będzie kosztował SMS (1 pln lub 60 gr), demontowania odda 70% wartości, jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, co to w ogóle za przykład - "nie ma flotki i bum nagle jest". Czy ja tak nie mogę zrobić "wyciągając" surkę z transporterów? Też mogę gromadzić - to jedynie inna forma owego banku.

 

W sprawie podstawek niepokoi mnie fakt, że jest ona niemożliwa. Normalnie na ogame miałem ok. godzinę na wyczajenie ataku i 80% udało mi się zauważyć ale tutaj mam na to 30 sekund.. bez szans żebym wyrobił no i wypada wobec tego utrudnić drastycznie tworzenie moonów.

 

 

Każdy demontaż będzie kosztował SMS (1 pln lub 60 gr), demontowania odda 70% wartości, jak obecnie.

 

To też mi się nie podoba - dałem świetny pomysł na zastosowanie dodatków, gdzie koszt zależny jest od wielkości floty.

Tutaj demontaż 10.000 satelit będzie kosztował tyle samo co demontaż topowej floty. Nieco.. bez sensu?

 

 

PS: Glutttony - jeśli pozbędziemy się wielu mało aktywnych graczy stracimy również trochę dochodów, bo zawsze kupują nieco dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, nie róbmy jaj... Demontownia za dodatki ? Myślisz, że graczą się spodoba wprowadzenie opłat za coś co było kilka lat za darmo ? Nie licz na to. Dodatki są częścią gry, to prawda ale nie można ich zdobyć w żaden sposób. Chodzi mi w sposób jak się gra, loty typu napadaj, ekspedycja. Jak już musisz zmienić demontownie [Ja bym chciał całkowicie usunąć] to tylko ograniczyć ilość demontów na jakiś czas. W tej sytuacji innego sensownego wyjścia nie widzę.

 

 

 

 

O podstawkach piszecie jak o pułapkach. Wydaje mi się, że chodzi wam o zaplanowane pułapki na które najpierw się kusi mniejszą flotą i dostawia dużą chwilę przed atakiem. A pomyśleliście o podstawkach z wyliczenia ? Ktoś wylicza twoje zawrócone stacjonuj, leci jakieś 40-50s w układzie pancernikami. Nie masz jak się podstawić z innej planety. Jesteś wyliczony to nie będziesz mieć żadnych szans, z góry to skreśla takie sytuacje. Ta blokada o atakowanej planecie w moich oczach jest nie do przyjęcia. -NG- pisała z myślą o początkujących graczach a to o czym napisałem w nich uderzy.

 

 

 

@DOWN Tak rozumiem, że wzorujesz się na ogame, ale są zasadnicze różnice między ogam a ogame. Na ogame flota buduje się jakiś czas, a tutaj tylko wklepujesz liczbę i stoi odrazu. Łącząc to z wypłatą z banku masz szansę na odbicie wroga, coś czego tam nigdy nie będzie. A taki początkujący [Już się uprę, aby na wszelki wypadek NG wytłumaczyć] nie będzie mógł nawet przewidzieć wyliczenia. Osobiście długo nie wiedziałem, że idzie flote wyliczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, co to w ogóle za przykład - "nie ma flotki i bum nagle jest". Czy ja tak nie mogę zrobić "wyciągając" surkę z transporterów? Też mogę gromadzić - to jedynie inna forma owego banku.

 

Masz rację tyle że:

1. Nie masz floty, skanujesz sobie okolicę, widzisz flotę, stawiasz flotę, złomujesz

2. Masz surkę w tirach:

a) skanujesz okolicę, widzisz flotę, twoje tiry wracają z fs za 2h. nie stawiasz floty, nie złomujesz

b) masz tiry, masz surkę. musisz robić fsy i je odbierać. jest zawsze szansa że ktoś ciebie pacnie i nie ma tirów, nie ma sury :)

 

A pomyśleliście o podstawkach z wyliczenia ? Ktoś wylicza twoje zawrócone stacjonuj, leci jakieś 40-50s w układzie pancernikami. Nie masz jak się podstawić z innej planety. Jesteś wyliczony to nie będziesz mieć żadnych szans, z góry to skreśla takie sytuacje.

 

Na ogame z dużo mniejszymi prędkościami też nie masz szans się podstawić albo ściągnąć kogoś do podstawki, jeżeli ktoś ciebie złomuje z tego samego US. nie widzę żadnego utrudnienia. tak po prostu jest przy każdej prędkości. czy to 200x czy 0,5x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz gość się loguję, wyczarowuje surówkę (z banku), stawia flotę/obronę i mnie niszczy. idealna podstawka, prościej się nie da. w przypadku jak grasz flotą a masz flotę na fsie to nie dasz rady fizycznie się podstawić do obrony, bo flota lata. a ci gracze czarują ją w sekundę.

 

Ależ to jest jeden z elementów nieprzewidywalnych... I nie zaprzeczysz chyba, że nie.. bo ten dreszcz emocji: wybuduje obronę/flotę czy też nie :-))))

Poza tym tu akurat sprawdza się częściowo powiedzenie "jest ryzyko - jest zabawa"...

 

Sam piszesz w ten sposób jakbyś oczekiwał aby ułatwić grę "flotowcom" tak by nie było już ryzyka utraty floty w razie tak "ułatwionej podstawki"...

Dopóki bank będzie istniał, nie będziesz "pewny swego", podczas ataku będziesz musiał kalkulować ryzyko związane z ewentualną utratą floty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest niepewność - tyle że to nie na tym polega

niepewność też masz czy gość jest na koncie i nagle się nie podstawi flotą, którą wiesz że ma :) to jest zabawa

ja mam szansę zezłomować ciebie a ty mnie

w tym przypadku tylko ty masz szansę zezłomować mnie a ja ciebie już nie

 

edit:

augenloss ponieważ piszesz spokojnie a nie krzyczysz (okejka za to) to dopiszę jeszcze tak:

niepewność jest zawsze, nawet jak się leci na idlaka (przeczytaj pierwszy post http://board.ogame.pl/board790-z-ycia-uniwers-w/board801-starcia-tytan-w-raporty-wojenne/board550-starcia-u50/1235105-lajt-fps-vs-per-s-c-1073-6-kontra/ ) bo zawsze można dostać kontrę

 

ale niepewność że gość nie ma nic, lecisz na zwykły farming a nagle dostajesz bęcki - oj trochę dziwna sprawa

widzisz że gość ma flotę to upewniasz się że jest offline, pilnujesz ataku, opóźniasz go, sprawdzasz... też jest szansa że się przegra, jeżeli obrońca jest cwany - ale to jest właśnie gra

 

to co teraz jest to niestety pójście na łatwiznę

 

edit2:

ponieważ jest to temat, który ostatnio wszyscy czytają a ja tak zachwalam board.ogame.pl że można się z tego wiele nauczyć jak uchronić się od złoma grając flotą oraz poznać niesamowite sposoby na piękne akcje a nie tylko skan lot bum, wkleję wam opis całkiej świeżej akcji, która mnie zafascynowała precyzją, pomyślunkiem i wykonaniem pewnych dwóch graczy. gram trochę w tą grę ale takie perełki się zdarzają i wiem, że jeszcze w przyszłości kilka akcji mnie niesamowicie pozytywnie zaskoczy:)

 

dla wytrwałych oraz kumających o co chodzi:

Akcja, którą chciałem zrobić od dawna.

Jako, że S&D się kończy, a do Orków ogromna strata, postanowiliśmy w nocy z semito coś dużego (DreamWalkera) wyliczyć. Niestety nam się przysnęło, ale i tak żadne pz nie zostało zebrane - wtedy semito zobaczył, że DreamWalker zrobił wypadówkę w jego układzie i leci tam flotą.

Od razu kompletna zmiana planów, szybkie myślenie nad tym, jak go stuknąć - myślałem nad lotem na ślepo (a nuż nie odbierze, ewentualnie klikać zawrócone stacjonuj), ale na powrocie mogłaby czekać flota ICBM. Po chwili spytałem semito o dokładny stan jego floty, przesymulowałem DW vs 2x flota semito - bitwa dla nas. Spytałem tylko, czy będzie siedział w dzień, czy ma też jakieś plany. Nie miał, wysłałem więc na 8h zatrzymania flotę identyczną jak u semito, semito zaś swoją puszczał na krótkie fsy.

Przy pierwszym locie DW semito wysiadł net. Już się bałem, że będzie trzeba zawracać, ale w odpowiedzi na PW od semito DW zawrócił.

Poczekaliśmy więc, aż flota semito wróci z fsa, wysłał kolejny raz i udawał nieaktywnego. Dość szybko dostałem rw z rozbitych sondek, mówię więc semito, żeby pilnował zawrócenia, bo zaraz może wylecieć. Tak też się stało. Semito zawrócił swoją flotę robiąc piękne synchro 1s przed dolotem DW, pozostało tylko czekać.

Kilka minut przed dolotem ja i sojusznik zapaliliśmy na 2g sporo gwiazdek w okolicy kolonii semito, na której ten siedział. Im bliżej było do dolotu, tym bardziej byłem pewien, że nie opóźni i wszystko wyjdzie.

Tak też się stało - niestety zapomniałem podstawić sond, przez co był mniejszy %, DW dużo więcej floty zostało, oraz semito miał mniej recków niż w symulacjach.

2 minuty po wlocie semito puścił kontrę na wracającą resztkę floty DW. Niestety pomylił się i skontrował dofarmienie zamiast floty, DW miał 20s na ucieczkę flotą. Dodam też, że po dodaniu wszystkich mt z dofarmień do pozostałości floty DW wychodził nieciekawy dla nas remis. Pomyślałem, ze DW nie poświęci mt i zostawi flotę. Minutę przed dolotem dołączyłem do dobitki moje sondy. Weszło.

Pozostała tylko kontra na recki - szczęśliwie tak się złożyło, że cała moja flota leciała krócej niż recki DW, dlatego wysłałem już po zebraniu części złomu. W międzyczasie dowiedziałem się o podstawce ICBM - szybkie symulacje w speedsimie, wyliczanie czasu lotu floty oraz spalania - dawaliśmy radę bez żadnego problemu. ICBM został zmuszony do zawrócenia, a my spokojnie wlecieliśmy w recki i dofarmiliśmy na tyle, na ile nasze transy pozwalały

Niestety zlamiłem z własnymi reckami i dolatują dopiero koło 19 ale zysk i tak powinien być w miarę sensowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też racja.

Tyle, że ja zawsze będę za tym by bank pozostał. Może na warunkach jakie zaproponował Deusx, czyli blokowaniu możliwości wypłaty i wpłaty surowców do banku podczas gdy planeta będzie atakowana... Bo to rzeczywiście nie ładnie (masz rację) gdy nagle przy dolocie okazuje się, że gracza atakowany stawia np. piękną zaporę z aurorek czy też innego stafu.

Choć gdy stawia dodatkowe stateczki/obronę z surowców, które akurat znajdują się na planecie, to już uważam za całkowicie logiczne i normalne (sam tak robiłem obronę gdy atakowano mnie tutaj czy na Ogame, z prostego względu - by dać jak najmniejszy zysk --> wiadomo obrona nie liczona do PZ --> moja strata ale brak zysku po stronie atakującego)...

 

Co do demontowni, też powinna być zostawiona bez dodatkowych opłat w SMSach czy dodatkach, bo tu może być odwrót niektórych graczy od naszego serwera, gdyż zbuntują się dlaczego mają za coś płacić co zawsze było "darmowe".

Jedyne co bym zmienił, to procent odzysku na jakieś 50%, tak by się nie opłacało budować floty/obrony na jednokrotne akcje ataku czy też obrony przed atakiem. To, myślę, byłoby już w miarę wystarczającą barierą, a jak to nie dałoby rady, to jeszcze zmniejszyć procent (ale uważam że 50% to wystarczy)....

A jakby ktoś chciałby większy procent odzysku to może wtedy zapłacić np na okres 14 dni dodatki (tak jak przy prowizji w banku, tyle że w drugą stronę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Wątek zaczyna być nudny, ponieważ przeciwnicy banku używają uparcie argumentu podstawki w postaci nagłego pojawienia się floty.

 

A więc jeszcze raz. Bank owszem, daje taką możliwość. Ale tym sposobem można zezłomować tylko Lamę!

Dlaczego?

Ano dlatego, że wlatuje w planetę i nie opóźni, ba - nawet sondy nie puści. Dostaje zonka i później na forum beczy, że to wina banku.

O ile mi wiadomo, na moonie nie da się postawić floty w 1s. Stocznie za mało wydajne. Podstawka może być wykonana teleporterem. Więc może telepki też zlikwidujmy?

Lecąc na planetę, wystarczy opóźnić flotkę ze dwa razy. Proste jak dyszel. Będzie podstawka to ją wykryjemy.

 

Tutaj ze względu na duże prędkości, gracze preferują inne sposoby złomowania. Robią lotki w układzie i liczą na to, że obrońca nie da rady zwiać z flotą w 20s. Tyle trwa lot panckami.

Praktycznie obrońca jest bez szans. Jedyną jego obroną jeśli jakimś cudem odświeży stronę w czasie lotu agresora jest właśnie bank.

 

To jest główna przyczyna lamentowania na bank tzw. Speed-Złomiarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie i nie blokujcie wyplacania jak atakują;) tak samo wplacania?

Zalatwcie tylko taki myk może by wypłacając surowce dostać po około 15 minutach? No wiecie.. te procedury bankowe.. troche trzeba czekać.

To samo może z wpłacaniem? chociaż..

 

Bądź ograniczyć liczbe transakcji z bankiem w ciągu dnia..

 

Przywrócić banki planetarne? i nie robić wspólnych banków na konta. skasować wpłacanie ze wszystkich planet - niech natrudzą się czasami by surowce przesłać

 

Jak mi coś do głowy wpadnie to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć gdy stawia dodatkowe stateczki/obronę z surowców, które akurat znajdują się na planecie, to już uważam za całkowicie logiczne i normalne (sam tak robiłem obronę gdy atakowano mnie tutaj czy na Ogame, z prostego względu - by dać jak najmniejszy zysk --> wiadomo obrona nie liczona do PZ --> moja strata ale brak zysku po stronie atakującego)...

 

I znów nie masz racji, jeżeli lecę na twoje powiedzmy 400/200/200 kkk sury, to ile postawisz flo/obrony z tego? zawsze ślę więcej w razie takiej sytuacji. Jeżeli masz tam jeszcze flotę to tym bardziej śle więcej floty :) Z banku wyciągasz kilkanaście/dziesiąt bilionów dueteru do obrony. Taka jest różnica.

 

Wątek zaczyna być nudny, ponieważ przeciwnicy banku używają uparcie argumentu podstawki w postaci nagłego pojawienia się floty.

 

My przynajmniej używamy jakichś argumentów, poczytaj cały temat to dostrzeżesz ich więcej :)

Ci którzy są ZA bankiem, nie potrafią przyznać się wprost, że nawet gra eco jest dla nich za trudna i boją się trafienia w recki.

 

A więc jeszcze raz. Bank owszem, daje taką możliwość. Ale tym sposobem można zezłomować tylko Lamę!

Dlaczego?

Ano dlatego, że wlatuje w planetę i nie opóźni, ba - nawet sondy nie puści. [...] O ile mi wiadomo, na moonie nie da się postawić floty w 1s. Stocznie za mało wydajne. Podstawka może być wykonana teleporterem. Więc może telepki też zlikwidujmy? [...] Lecąc na planetę, wystarczy opóźnić flotkę ze dwa razy. Proste jak dyszel. Będzie podstawka to ją wykryjemy.

 

Bardzo fajnie że podajesz ten przykład :) Moony są od tego by trzymać tam flotę... przez bank, gracze ciągle trzymają flotę na planecie co jest po prostu śmieszne. A potem się dziwią że dostają złomy jak robią jeszcze fs z planety lub bfs

 

 

Podstawka może być wykonana teleporterem. Więc może telepki też zlikwidujmy?

 

Żałosny przykład... Taka podstawka była, jest i zawsze będzie tolerowana :)

 

Tutaj ze względu na duże prędkości, gracze preferują inne sposoby złomowania. Robią lotki w układzie i liczą na to, że obrońca nie da rady zwiać z flotą w 20s. Tyle trwa lot panckami.

Praktycznie obrońca jest bez szans. Jedyną jego obroną jeśli jakimś cudem odświeży stronę w czasie lotu agresora jest właśnie bank.

 

PRAKTYCZNIE TO CHRZANISZ GŁUPOTY!! Leon czy ty w ogóle znasz podstawy mechaniki tej gry? FS - FLEET SAVE!! Flota lata, floty nie da się trafić... Jeżeli jakieś NOOBY trzymają flotę na planecie/moonie to kończą w reckach... jeżeli mają posłanego fsa (Z MOONA A NIE Z PLANETY) to nie zostaną zniszczeni.

KOLEJNY DURNY PRZYKŁAD Z TWOJEJ STRONY...

 

To jest główna przyczyna lamentowania na bank tzw. Speed-Złomiarzy

 

Ty się chyba nie obudziłeś dzisiaj... człowieku przeczytaj temat a potem się ośmieszaj.

Pierwszym powodem narzekania na bank jest FAKT, iż ludzie grają tutaj po 10 sekund dziennie. Więc po co nam tacy gracze? Twierdzą że grają eco - a prawda jest taka że wcale nie grają eco! Oni w ogóle nie grają!

 

Ale ty wiesz lepiej...

 

Kurde przyszedł taki gość i już spiny robi... NG wracaj do tematu :) z tobą się przyjemniej dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus
Leon czy ty w ogóle znasz podstawy mechaniki tej gry? FS - FLEET SAVE!! Flota lata, floty nie da się trafić... Jeżeli jakieś NOOBY trzymają flotę na planecie/moonie to kończą w reckach... jeżeli mają posłanego fsa (Z MOONA A NIE Z PLANETY) to nie zostaną zniszczeni.

 

Mogłeś gluttony na samym początku już napisać, że trzymasz flotę tylko po to, żeby na wiecznym FS-e fruwała.

Jeśli pozwolisz jej wylądować na dłużej niż 30s. już jej możesz nie mieć.

Posyłanie FS-a z moona, to tylko jego "dodatkowe" wykorzystanie. Ja używam moona do wielu innych spraw.

 

Wyślę FS-a z planety na planetę i prędzej kota urodzisz niż złapiesz moją flotkę w recki

KOLEJNY DURNY PRZYKŁAD Z TWOJEJ STRONY..

 

Prosiłbym jednak troszkę grzeczniej. Uważam jednak, że mój przykład jest na tyle trafny, że wywołał twoją agresję z powodu braku argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, powiem tak, nie będę więcej niczego zdradzał. Argumentów już użyłem wielu, nie trafił się nawet 1 który w małym stopniu mógłby mnie przekonać że bank nie jest dla noobów.

 

Propozycja padła po rozmowach z NG i kimś jeszcze w temacie (chyba neriel), aby zrobić 50% na 24h i blokada banku gdy leci na nas flota...

To się nazywa kompromis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co bym zmienił, to procent odzysku na jakieś 50%

 

To będzie bez sensu, gdyż lepiej już rozbić się o jakiś bunkier w takiej sytuacji - zwróci się 60%.

 

 

I znów nie masz racji, jeżeli lecę na twoje powiedzmy 400/200/200 kkk sury, to ile postawisz flo/obrony z tego? zawsze ślę więcej w razie takiej sytuacji. Jeżeli masz tam jeszcze flotę to tym bardziej śle więcej floty :)

 

Coś przeoczyłeś.. on wydaje surowce abyś ich nie zdobył, a nie żeby pokonać twoją flotę... I gadasz tu, że inni się ośmieszają :P

 

Żałosny przykład... Taka podstawka była, jest i zawsze będzie tolerowana ../../../public/style_emoticons/default/smile.gif

 

To są te twoje argumenty..? Oke więc to jest mój argument - podstawka z banku tutaj zawsze była jest i będzie tolerowana. Odbierasz to jako mój argument?

 

PRAKTYCZNIE TO CHRZANISZ GŁUPOTY!! Leon czy ty w ogóle znasz podstawy mechaniki tej gry? FS - FLEET SAVE!! Flota lata, floty nie da się trafić... Jeżeli jakieś NOOBY trzymają flotę na planecie/moonie to kończą w reckach... jeżeli mają posłanego fsa (Z MOONA A NIE Z PLANETY) to nie zostaną zniszczeni.

KOLEJNY DURNY PRZYKŁAD Z TWOJEJ STRONY...

 

W tej sprawie napisz do Tygrys55 i poproś by opowiedział ci jakim cudem utrzymał flotę robiąc FSy z planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj neriel neriel :)

rozmawiamy w temacie o podstawce z banku, wydaniu bilionów deuteru naraz w celu zniszczenia floty - nie złapałem tego przykładu (zmiana tematu), zrozumiałem trochę inaczej :)

jeżeli wlatuje w planetę, gdzie obrońca uciekł z surką bądź ją wydał -> nic nie tracę. zwykłe realia gry

 

jak widzisz neriel, podstawka z banku nie była, nie jest i nie będzie tolerowana przez graczy a nie noobów :)

 

do żadnego tygrysa nie muszę pisać, już wiele razy tłumaczyłem, że znam mechanikę tej gry i wiem że da się i wiem jak uchować flotę latającą z planety ;)

tyle tylko że nooby co chcą banku nie wiedzą nawet co to fs ;) stawiają flotę, idą gdzieś, wracają a tutaj floty nie ma i wielka niesprawiedliwość na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.