Skocz do zawartości

Uniwersum Privo - Dalszy etap rozwoju NOWE PROPOZYCJE


Rekomendowane odpowiedzi

No prawda zakładka demontownia powinna wylecieć całkowicie z gry lub zostawić tylko demontaż obrony. Jest bardzo nadużywana i psuje grę. Z urlopami podobnie, powinny być jakieś limity czasowe np. 7 dni po czym samoczynnie ściągane a dłuższe na zgłoszenie.

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Hej,

wtrącę moje 3 grosze, choć gram niecały tydzień... (grałem tu kilka lat temu, dlatego wróciłem).

Na start władowałem parę złociszy, tak żeby się zmotywować do gry. Jak zwykle poszedłem w eco, rozbudowałem 26 planet, czego efektem jest miesięczne wydobycie z wszystkich planet na poziomie połowy dnia farmienia z nieaktywnych kont.

Zatem wniosek jest taki, że zmiany poszły w złym kierunku - misje nie mają sensu, wydobycie na własnych planetach nie ma sensu, myślę, że jedyne co mogę teraz robić, to inwestować max surowców w tryt i robić badania.

 

Niestety, mamy 21 wiek, teraz dominują gry z powtarzającymi się nowymi serwerami (bywają i takie, które otwierają nowy server co 3 dni mają już po 1000+), nie da się zmotywować nowych graczy do grania na kilkuletnim serwerze, gdzie karty są już dawno rozdane, każdy nowy gracz chce mieć szansę być "najlepszy".

 

Propozycja - powrót do korzeni, wskrzeszenie wydobycia i zadań, nowe serwery (np. co miesiąc lub 3 miesiące na start) + wielkie czerwone napisy (START NOWEGO SERWERA KIEDYŚ TAM).

Nowości typu wydobycie na nieaktywnych kontach x2 powinny być dodawane systematycznie, po np. 3-6 miesiącach od startu serwera, dla podtrzymania jego żywotności (nie na wszystkich na raz).

 

Oczywiście z czasem stare serwery będą umierać, ale z każdym kolejnym ilość graczy będzie wzrastać, konkurencja wzrośnie (zyski co oczywiste również).

 

Tymczasem zgadzam się, że skoro to wydobycie wzrosło już 5 krotnie na nieaktywnych kontach, trzeba iść dalej w tym kierunku (dałeś palec...).

 

Ps. Przykro, że teraz gra nudzi się tak szybko, zwykle jak wracałem po przerwie, to miałem motywację, żeby pograć parę tygodni, miesięcy :(

A już mi się nie chce pisać, miłej lektury ;)

Edytowane przez Blara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że dla nowych graczy nagrody za zadania powinny być x10. I tak dużo z nich wykonałem, więc już po. Na razie mam 23 planet, 67 metal, 62 deut, 36 laby. Napadanie idlerów słabo, bo mało mają. Wydaję mi sie, ze wpadłem w zastój po dwóch tygodniach (ale ja dosyć wolno gram).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako gracz który jest na tym uni już kila miesięcy nie mam nic przeciwko aby nowym dać więcej choć te zadania, które są podane w propozycjach napędzały by grę (zadania za budowe floty/obrony itp. INFO W PIERWSZYM POSCIE W TEMACIE.

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ja również gram od niedawna na uni One. Tam sytuacja jest jeszcze gorsza. Może na całe uni jest z 15 aktywnych osób. Większość układów w galaktykach jest pusta. Nie ma nawet zabardzo co farmić. 

Przydała by się jakaś lepsza reklama gry i ciekawe eventy zachęcające do zostania na dłużej.  Tylko czy administracja jeszcze  chce cokolwiek robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybaczcie moją nieobecność, ale wcześniej skupiałem się nad czymś innym równolegle (jest to związane z tą grą, ale jeszcze za wcześnie na ujawnianie jakichkolwiek szczegółów). Niestety, miałem od ponad 2 tygodni inny kryzys, o którym nie będę się z wami dzielił (życie prywatne). Poza tym, jestem w tej sprawie sam. Mój miły kolega Leo (pozdrawiam) nie może mnie wesprzeć w sprawach programistycznych, a jedynie administracyjnych. Takie rzeczy, jak grzebanie w kodzie, zajmują sporo czasu. Konstruowanie czegoś, aby działało i nie wywalało błędów, wymaga również sporo czasu, którego także nie mam wiele. Praca (tak, pracuję, i to nie tylko 8 godzin dziennie) i rodzina to podstawa.

Miło by było, gdyby ktoś z was zrobił listę wszystkich waszych pomysłów. Zrobimy krótkie głosowanie, co ma jaki priorytet i czy w ogóle się nadaje, a ja punkt po punkcie będę je odrabiał.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy głosowanie nad podanymi pomysłami:

Nie będę tego od nowa opisywał. Wszystko już jest wyjaśnione na czym miałoby polegać w tym temacie.

1. Czy wprowadzić nowe ZADANIA z większymi nagrodami? - ZADANIA MIESIĘCZNE (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

2. Czy zwiększyć wydobycie trytu w AERII? x10 (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

3. Czy zwiększyć pojemność magazynów w grze minimum x5? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

4. Czy zwiększyć liczbę szperaczy mogących brać udział w misji Ekspedycje? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

5. Czy powinny pojawiać się BOT FLOTY? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

6. Czy zwiększyć liczbę poziomowania w RESORTACH? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

7. Czy usunąć zakładkę DEMONTOWNIA?
Tak

Nie

8. Czy usuwać/zdejmować urlop po 14 dniach nieaktywności?

Tak

Nie

9. Czy pierwszego dnia miesiąca wrzucać większą liczbę surowców na losową planetę na nieaktywne/bot konto? - 5.000.000.000.000 Dexu

Tak

Nie

10. Czy wprowadzić częstsze rabaty na ASTATY?

Tak

Nie

11. Czy ustawić pracę vacubulatorów na równy czas 3h?

Tak

Nie

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vantage napisał:

To może zróbmy głosowanie nad podanymi pomysłami:

Nie będę tego od nowa opisywał. Wszystko już jest wyjaśnione na czym miałoby polegać w tym temacie.

1. Czy wprowadzić nowe ZADANIA z większymi nagrodami? - ZADANIA MIESIĘCZNE (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

2. Czy zwiększyć wydobycie trytu w AERII? x10 (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

3. Czy zwiększyć pojemność magazynów w grze minimum x5? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

4. Czy zwiększyć liczbę szperaczy mogących brać udział w misji Ekspedycje? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

5. Czy powinny pojawiać się BOT FLOTY? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

6. Czy zwiększyć liczbę poziomowania w RESORTACH? (patrz post 1 w temacie)
Tak

Nie

7. Czy usunąć zakładkę DEMONTOWNIA?
Tak

Nie

8. Czy usuwać/zdejmować urlop po 14 dniach nieaktywności?

Tak

Nie

9. Czy pierwszego dnia miesiąca wrzucać większą liczbę surowców na losową planetę na nieaktywne/bot konto? - 5.000.000.000.000 Dexu

Tak

Nie

10. Czy wprowadzić częstsze rabaty na ASTATY?

Tak

Nie

11. Czy ustawić pracę vacubulatorów na równy czas 3h?

Tak

Nie

Dobra robota ... o takie coś chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.