Skocz do zawartości

Uniwersum Privo - Dalszy etap rozwoju NOWE PROPOZYCJE


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecznysen, gra też powinna na siebie zarobić. Tu nie chodzi o 'dej dej dej' tylko o sensowną ofertę :) A klient będzie. Lepiej sprzedać 50 x XX niż 1-2 razy XXX w skali miesiąca. Promki na astaty x5 są spoko.

Fajnie, że się przekonujesz do pomysłu i piszesz o swoich spostrzeżeniach. Na pewno gdyby miało dojść do jakiś zmian to należałoby to zawrzeć w ogłoszeniu na podglądzie kilka dni wcześniej. Niech będzie sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

6 minut temu, wiecznysen napisał:

Najlepszym rozwiązaniem jest zwiększenie magazynów chociaż na 2/3 BLN surowców idlakom to będzie wystarczające patrząc na to że jest 250 kont BOT plus chyba maja po 20 planet więc to chore surowce są wtedy.
Dodatkowo częstrze eventy ze szperaczami i będzie ok

Bot floty uważam za kompletny bez sens u20 funkcjonowało tak chyba 1,5 roku i dalej to nie zmieniło nic tylko to że finalnie Necro zezłomował sobie każdego i ma teraz takie pkt że musiałby nie grać i nie korzystać z tego żeby inni mogli mu zagrozić. Oczywiście zawsze wchodzi przelew żeby zezłomować top i wtedy szef uni się zmienia :P

Pamiętam nawet że był event gdzie na każdym uni wszyscy dostali 10MLD LM i po 10BLN surowców na każdej planecie po 3dniach nie było nic a dodatkowo nikt flot nie postawił.Prawda jest taka że aktywnych flociarzy na ogam jest 4/5 którzy może coś ogarniają reszta jest do jednej bramki dostanie złoma i skończy grę.

Naprawdę farmienie nie aktywnych graczy sprawia satysfakcję ?? to tak jak by się całować przez szybę 🤪 mój pomysł to krok do ruszenia potężnych banków o wybudowanie floty a co za tym idzie aktywniejszej gry w celu jej utrzymania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Necro321 napisał:

Naprawdę farmienie nie aktywnych graczy sprawia satysfakcję ?? to tak jak by się całować przez szybę 🤪 mój pomysł to krok do ruszenia potężnych banków o wybudowanie floty a co za tym idzie aktywniejszej gry w celu jej utrzymania

A czym się rożni farmienie botów od farmienia botów z flotą to to samo, na u8 po zezłomowaniu gracza Top1 wegetowałeś w sumie kolejne 2 lata :D  a bot konta złomowało bardzo dużo osób i jedyne w co inwestowali to budynki i badania na dodatek demontowali floty. Ciekawiej by było gdyby te boty robiły Fsy i trzeba by było wyliczać zawrócone floty wtedy każdy wielki flociarz mógłby się wykazać co umie ;) 

@vantageco do eventu astatyx5 niech będzie ale nie może być tak że w ciągu roku masz to co miesiąc czasem co 2 tygodnie a event ze szperaczami 3/4 na rok :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wiecznysen napisał:

A czym się rożni farmienie botów od farmienia botów z flotą to to samo, na u8 po zezłomowaniu gracza Top1 wegetowałeś w sumie kolejne 2 lata :D  a bot konta złomowało bardzo dużo osób i jedyne w co inwestowali to budynki i badania na dodatek demontowali floty. Ciekawiej by było gdyby te boty robiły Fsy i trzeba by było wyliczać zawrócone floty wtedy każdy wielki flociarz mógłby się wykazać co umie ;) 

@vantageco do eventu astatyx5 niech będzie ale nie może być tak że w ciągu roku masz to co miesiąc czasem co 2 tygodnie a event ze szperaczami 3/4 na rok :D
 

Tym się różni że trzeba wybudować mocną flotę a że potem demontaż można by go znieść to taka decyzja bez odwołania a farmy wystarczy trochę UT i po robocie , a jeśli chodzi o moje osiągnięcia Rw wklejałem jakieś 10 % aż finalnie nie było co złomować ... Cieszy mnie zainteresowanie tematem ale w grze jak na forum aktywne jakieś 5 osób 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecznysen. Ja nie dobieram 'przelicznika tempa rozwoju' pod gracza Necro, tylko dobieram przelicznik pod koszty jakie gra na rozwiniętym uni wymaga. Nie będe się powtarzał o jakie chodzi, dodam też tylko iż do badań trytu na prawdę trzeba sporo.

 

Sory, że pomysł taki płytki ale skuteczny i przez wielu wyczekiwany. W innych wątkach były bardziej zaawansowane pomysły ale też trudniejsze do wprowadzenia, nie wnikam czemu nie jestem właścicielem gry. Więc skupiam się teraz na tym prostym pomyśle. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Necro321 napisał:

Tym się różni że trzeba wybudować mocną flotę a że potem demontaż można by go znieść to taka decyzja bez odwołania a farmy wystarczy trochę UT i po robocie , a jeśli chodzi o moje osiągnięcia Rw wklejałem jakieś 10 % aż finalnie nie było co złomować ... Cieszy mnie zainteresowanie tematem ale w grze jak na forum aktywne jakieś 5 osób 🙁

Dlatego uważam że żadna zmiana i tak nie zwiększy ilości graczy 10/15 lat temu może i tak teraz to już tylko wegetacja.Gry przeglądarkowe wypadły z obiegu i mnie to wcale nie dziwi, nawet na zwykłym ogame na starcie nowego uni gra jakieś 150 osób a po miesiącu 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecznysen, dziękiuuejmy za twoją ekspercką analizę. Jednakowoż nałukowcy nie som jeszcze zgodni i nie osiomgneli porozumienia.

Skupmy się na tym czego gracze oczekują. A będziesz wiedział jak im pomóc :) czasaai pomoc doraźna ratuje życie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO TYLKO PROPOZYCJE DO OMÓWIENIA, PROSZĘ O WSPÓLNE OMÓWIENIE

 

Propozycja 1.

ZADANIA MIESIĘCZNE:

Zadania z utrzymaniem floty - solidnie nagradzane na pewno zachęcą do budowy statków. A to motor napędowy dla gry.

 

FLOTA:

1.  250.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 5.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

2.  350.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 15.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

3.  450.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 25.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

4.  550.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 50.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

5.  2.000.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 100.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

6.  5.000.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 200.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

7.  8.000.000.000.000.000 Zbuduj flotę o wartości 500.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

 

OBRONA:

1.  15.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 3.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

2.  25.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 5.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

3.  35.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 7.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

4.  55.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 10.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

5.  150.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 20.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

6.  250.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 100.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

7.  550.000.000.000.000 Zbuduj obronę o wartości 200.000.000.000.000 punktów i utrzymaj ją przez 2 tygodnie.

 

 

Propozycja 2.

Aeria/Tryt - Pozwalający szybciej się dorobić docenią gracze nowi oraz chcący podgonić/odrobić straty po złomie

1. Ustawienie czasu pracy vacubulatora na 3h po czym samoczynnie się wyłącza

2. Zwiększenie wydobycia trytu x 10 - 15 z vacubulatora - duże floty potrzebują dużo dexu na FS, dodatkowo dalszy byłby możliwy rozwój technologii na wyższe poziomy.

 

Propozycja 3.

Idlaki - To doceni każdy :D (można wykorzystać obecne konta) jest ich sporo, ukłon dla Ekonomów

1. Administrator zwiększył wydobycie x5

2. Zwiększenie pojemności magazynów x5 lub no limit

 

Propozycja 4.

Więcej szperaczy - Też każdy doceni a poza tym wymusi dla osób chcących go zbierać budowę większej ilości (co wiąże się z ich bronieniem), być może przez budowę obrony lub w razie 'W' - floty

1. Zwiększyć ich ilość w ekspedycji do 150.000.000.000

 

Propozycja 5.

Bot Floty - pomysł też spoko, może by się jakieś ACSy zaczęły

 

Nie wiem jak to od strony technicznej wygląda ale jakby były jakieś losowe technologie albo różne floty (raz pancerniki innym razem bombowce, gś) to było by spoko

1.  x 3 dziennie ukazuję się flota warta 2.000.000.000.000 pkt flot

2. x 2 dziennie 15.000.000.000.000 pkt flot

3. x 1 w tygodniu 200.000.000.000.000 pkt flot

4. x 1 w miesiącu 1.000.000.000.000.000 pkt flot 

 

Propozycja 6.

Resorty:

1. Możliwość osiągania kolejnych poziomów, (może też skrócenie czasu ich 'badania') tak aby można było te 70lvl wyciągać w krótszym czasie niż rok

Edytowane przez vantage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vantage zmienił tytuł na Uniwersum Privo - Dalszy etap rozwoju NOWE PROPOZYCJE

No to ja proponuję dwie rzeczy które jeszcze można wprowadzić i to by wystarczyło , dać częściej rabaty na astraty do zakupu , oraz wrzucić by idlerowcy nie mieli magazynów tzn by to mogło lecieć bo zwiększenie fajnie ja się cieszę ale oni nadal mają 427.000.000 met deut i kryształ. Gdyby chociaż im zwiększyć magazyny albo dać brak limitu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sienna111 napisał:

No to ja proponuję dwie rzeczy które jeszcze można wprowadzić i to by wystarczyło , dać częściej rabaty na astraty do zakupu , oraz wrzucić by idlerowcy nie mieli magazynów tzn by to mogło lecieć bo zwiększenie fajnie ja się cieszę ale oni nadal mają 427.000.000 met deut i kryształ. Gdyby chociaż im zwiększyć magazyny albo dać brak limitu 

Popieram ...☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie podpisze, oraz czas wypłaty własnie jest, i promocja astratów np X10 X12 mogła by wpaść mysle ze podniosło by to rowniez budrzet firmy kirosa oraz te magazyny no bo nie ma jak to sie zbierac , i  dla mnie kanada :) a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili ... na pewno coś trzeba zrobić, aby grało się ciekawiej i lepiej, aby przyciągnąć potencjalnych graczy.

Zmian powinno być kilka, na pewno magazyny powiększone albo bez limitu, promki na astaty również mile widziane. Co do zadań tygodniowych i miesięcznych to powiew świeżości by się przydał. Zwiększenie liczby szperaczy to też fajna propozycja. Jakieś eventy by się przydały jak kiedyś (zrzut w każdej gali na nieaktywnego po np 100.000.000.000.000 dexu)

p.s. porządek z wydobyciem trytu i ustawienie na 3h do wyłączenia też dobra sprawa ... dużo ludzi pracuje i faktycznie logować się co chwilę żeby włączyć to trochę upierdliwe

Edytowane przez LadyDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy. Gram od dwóch tygodni. Pierwszy tydzień grałem na UNI ONE, potem zmieniłem na UNI PRIVO. Jest taka stara lista TOP50 gry w internecie. Z przyzwyczajenia kiedy szukałem właśnie prywatnych serwerów (nagle sobie przypomniałem), to właśnie tam wszedłem, ale nie znalazłem ogam tylko jakieś różne dziwne. Dopiero kiedy wpisałem w google ogame x100 znalazłem ogam. Więc pewnie jest wielu takich ludzi, jak ja, którzy mogą mieć problem ze znalezieniem tej strony.

Teraz gram sobie, uczę się tej gry, mam na razie 20 planet na Uni PRIVO, wszedłem do TOP 100, trochę łupię, ale graczy powyżej TOP 100 nawet nie skanuję, bo oni wszyscy mają max surki 500kk. Dopiero niebieskich graczy lub brązowych/brunatnych, czyli przedział TOPKI 50-100, bo wtedy można trafić na 2.5kkk. Kupiłem oczywiście Astaty, bo to zawsze wsparcie twórcy, nawet na tym nie aktywnym już UNI ONE.

Dla mnie ułatwieniem byłoby gdyby Tryt (maszyny) uruchamiały się właśnie raz na 3 godziny. Bawiłem się w robienia moona powyżej 6k i na razie koszt dla mnie był ogromny (chociaż się udało). W badaniach wiadomo, nigdy nie dogonię nikogo, ale taki urok gry.

 

Edytowane przez Rob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 10:17, vantage napisał:

 

Propozycja 4.

Więcej szperaczy - Też każdy doceni a poza tym wymusi dla osób chcących go zbierać budowę większej ilości (co wiąże się z ich bronieniem), być może przez budowę obrony lub w razie 'W' - floty

1. Zwiększyć ich ilość w ekspedycji do 150.000.000.000

 

Szefunciu ... nie da się tego wprowadzić w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to musi głośno i wyraźnie powiedzieć ... a że jestem kobietą nie będzie z tym problemu:

DLACZEGO ADMINISTRACJA, OSTATNICH I NIELICZNYCH UŻYTKOWNIKÓW GRY MA GŁĘBOKO W POWAŻANIU, ŻEBY NIE NAZWAĆ TEGO DOSADNIEJ???

No to jest skandal, nie dosyć że gra i forum od kilkudziesięciu miesięcy "umiera" to jeszcze nie jest robione nic aby tą sytuację odwrócić.

Pomysły graczy są po prostu olewane, sama prowadzę swój biznes i podejście do klienta jest najważniejsze.

Gdybym prowadziła swój "interes" na wzór tutejszy ... to już dawno bym na bezrobociu zarejestrowana w UP była.

Kiros tak nie może być ... na forum kilku ludków się udziela, w grze kilku ludków gra ... za chwil kilka nie będzie nikogo ... no chyba że tak ma być i do tego zmierza ta gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LadyDeath popieram ciebie ze administrator ma nas tych skromnych graczy gdzieś w poważaniu a przede wszystkim nie szanuje tej skromnej grupy ludzi co idzie policzyć ile tu gra aktywnych.

Kiros wesołych świat i dobrego lanego poniedziałku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowwnież sie wypowiem, powoli nudzi mi sie wyciaganie z graczy banków by budowali floty, niszczeniem monow i farmieniem w wolnych chwilach jak co jeden i drugi wybuduje i zdemontuje , pomijam ten fakt, rowniez pomoge nowemu graczowi, aczkolwiek ostatnio nawet eventy umarly, fakt nie ma sensu co klucic sie, ale czas pomyslec o kilku zmianach badz bonusach dla aktywnych jak np te astaty, np przez tydzien pz z obrony, przez tydzien kilka flot , albo przez tydzien 90% wieksza szansa na zniszczenie gs itp itd jest wiele oraz rowniez to podniesienie magazynow dla idlerow bo podniesienie im 5* wydobycia spoko ale by to sens mialo to pasuje podniesc magazyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.