Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odwieczny temat, czyli likwidacja surowców za astaty.

Niemalże każdy gracz by tego chciał, lecz póki co nie było to możliwe. Ostatnimi dniami deusx zadeklarował, że chce odbudować projekt nie dla zarobku, tylko dla graczy. Oznacza to, że jedyne pieniądze jakie są potrzebne, to te na utrzymanie serwera - nic poza tym. Myślę, że w tych okolicznościach główny postulat może zostać zrealizowany - likwidacja surowców w sklepie (na nowym uni). Ale trzeba by coś zrobić, aby zwiększyć nieco wpływy, aby na pewno starczyło na serwer.

 

 

 

Propozycje są już zawarte w innych tematach, ale tutaj je podsumuję:

 

- oczywiście standardowe pakiety oficerów, które są dostępne już teraz

 

- technologie sojuszowe wymagały by używania astatów

http://forum.ogam.online/topic/21508-sojusz-proponowane-zmiany/?p=143401

 

- możliwość czasowego powiększenia banku o 25, 50 lub 100% za pewną ilość astatów

http://forum.ogam.online/topic/21521-bank/

 

- czasowe przyspieszenie stoczni

http://forum.ogam.online/topic/21524-stocznia/

 

- lepsze możliwości okupacji planety

http://forum.ogam.online/topic/21525-okupacja/

 

- użycie demontowni wymagałoby niewielkiej opłaty

 

- podniesienie procentu odzysku w demontowni do 75%, przy czym za każde zdemontowane np. 1 000 000 000 000 surowca płaciłoby się 1 astat (cena do ustalenia)

 

- inne propozycje, które może się pojawią ;) pod warunkiem, że nie będzie dostępnych surowców w sklepie

 

 

post regularnie aktualizowany

27.08.2017, 21:55

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że astaty i surowce zawsze szły  w parze i zawsze każdy się na to skarżył.

Sam widziałem deklarację deusxa, że robi zmiany dla nas - dlatego postaram się zabrać możliwość zakupienia surowców za astaty.

 

W zamian, pojawią się inne mikro płatności ułatwiające inne dziedziny gry - tutaj musicie być tego świadomi.

Co jak co ale kilka złotówek musi trafić do kieszeni deusxa - Nie może być inaczej i musimy poszukać optymalnych rozwiązań.

 

Jednak mogę was zapewnić - że będę mocno wspierał wasz pomysł

 

BRAK SUROWCÓW ZA ASTATY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrodami w ewentach i konkursach nie koniecznie muszą byc astaty. W tej kwestii jest wiele innych możliwości nagradzania uczestników.

 

Sam mogę jakąś nagrodę rzeczową ufundować ;) myszkę czy grę, albo skrzynkę browca  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nebu a jak np trzeba bedzie cos z zrobisz w sojuszu za astaty to zrobisz przelew ? Konkursy i ewenty musza byc dla ambitnych i aktywnych graczy tacy którzy nie beda robic przelewów. Ja osobiscie jesli dla mnie gra nie bedzie normalna bo gdzies trzeba bedzie zainwestowac w astaty NIE mowie o dodatkach to nie zagram .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobrą i złą wiadomość.

 

Zacznę od dobrej, ponieważ na tego posta czekało dużo osób i to bardzo długo :)

Na nowym uniwersum nie będzie możliwości zakupu surowców za astaty.

 

 

Jednak muszę powiedzieć też o złej wiadomości - serwer sam się nie utrzyma a dla naszej przyjemności, jednostka nie może opłacać wszystkich.

Dlatego też, musimy zmodyfikować mikro płatności na nowym uniwersum. Waszych pomysłów jest kilka jak to zrobić, jednak trzeba to jeszcze wszystko policzyć i sprawdzić czy się kasa zgadza.

 

Nie chodzi tutaj o pakowanie pieniędzy do jednej kieszeni a o zapewnienie wpływów, które będą co miesiąc pokrywać koszt + cukierki :P

 

 

Koszt nie jest mały, jednak z powiększającą się ilością graczy, koszt jest rozbijany na kolejne osoby.

Myślimy o kilku oryginalnych pomysłach jak również o podniesieniu "ceny" tego co już jest.

 

Postaram się w miarę szybko omówić sprawy $ z deusem i w bardzo krótkim czasie zdradzimy co się zmieni. Jednak na każdym etapie będziecie nam potrzebni, by naprowadzać nas na właściwe tory abyśmy znowu nie polecieli za daleko :)

 

Tyle ogłoszeń parafialnych na późny wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.