Skocz do zawartości

Informacje ogólne o zarządzaniu


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Już popajacowaliście? Fenrir nie wiesz jak było z rangą więc milcz a nie gadasz jak troll. Nie szukam żadnej atencji, a jakbym szukał to na pewno nie na forum gry o kosmosie :D Już nie uważajcie się za takich ważnych bo jesteście tylko nickami w jakiejś przeglądarkowej grze :cojest:

Sram na tą grę i cały ten portal.Z powodu nadmiaru wolnego czasu wpadam zrobic tu bajzel. Niech ktoś to później sprząta. :oO:

 

Krótko mówiąc, jest jeszcze gorzej, niż myślałem.  :troll: Widzisz, różnica między nami jest taka, że jak ja oddałem swoje konta na Ogam (bo mnie polityka deusa wkurzyła), to napisałem jeden temat informujący o tym i jednocześnie krytykujący pracę admina i ówczesnego teamu. Ty zaś, jak sam przyznałeś, wystawiasz sobie wizytówkę gówniarza, który nie dość, że głośno krzyczy, to jeszcze bałagan robi, "żeby ktoś to posprzątał". Chłopie, serio, kończ, bo jesteś zarówno nudny, jak i śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SonGoku był cierpliwy więc wszyscy powinni czekać miesiąc na obsługę. On się wychował jakoś tam i teraz jest to bezapelacyjny wzór wychowanego, kulturalnego człowieka.

Fenrir napisze raz i kończy... chwila ile to on postów odnośnie IWNF napisał? Raz.. dwaaaa.. "czszy"... no nie ważne, pewnie ja jestem za głupi żeby coś zauważyć - jego również należy naśladować.

 

Ktoś chciałby mnie nauczyć jak się wstrzymywać od komentowania? Tylko po takie wpisy jeszcze tutaj warto zaglądać, współczesne kabarety nie są nawet w połowie takie śmieszne :P

Heeej, może ktoś podrzuci jakimś kabareciarzom ten temat i go "zekranizują"? :D

 

 

PS: mam nadzieję, że BeeBee mnie właściwie nauczył i to co pisaliście to nie była ironia..

Jasny gwint to na pewno jest forum gry? Mnisi mnie lepiej od was nie nauczą jak żyć! xD

Nadaję wam ksywkę zbiorową - Troskliwe Misie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SonGoku był cierpliwy więc wszyscy powinni czekać miesiąc na obsługę. On się wychował jakoś tam i teraz jest to bezapelacyjny wzór wychowanego, kulturalnego człowieka.

Fenrir napisze raz i kończy... chwila ile to on postów odnośnie IWNF napisał? Raz.. dwaaaa.. "czszy"... no nie ważne, pewnie ja jestem za głupi żeby coś zauważyć - jego również należy naśladować.

 

Ktoś chciałby mnie nauczyć jak się wstrzymywać od komentowania? Tylko po takie wpisy jeszcze tutaj warto zaglądać, współczesne kabarety nie są nawet w połowie takie śmieszne :P

Heeej, może ktoś podrzuci jakimś kabareciarzom ten temat i go "zekranizują"? :D

 

 

PS: mam nadzieję, że BeeBee mnie właściwie nauczył i to co pisaliście to nie była ironia..

Jasny gwint to na pewno jest forum gry? Mnisi mnie lepiej od was nie nauczą jak żyć! xD

Nadaję wam ksywkę zbiorową - Troskliwe Misie!

Źle mnie odebrałeś - albo jesteś cierpliwy i co jakiś czas się przypominasz, albo olewasz sprawę. Nie wiem ile masz lat, ale jeśli w pracy naciskasz na podwyżkę i nie możesz się na nią doczekać od ponad roku (tak jak ja), to albo zmieniasz pracę, albo czekasz i naciskasz dalej lub ewentualnie czekasz w spokoju. Ja czekam póki co, bo przypominanie co miesiąc przez wiele miesięcy nic nie dało. Pracy nie zmienię, bo nie mam nic innego na oku, ale jak się nadarzy okazja, to z chęcią ucieknę do innego zakładu pracy za godziwe wynagrodzenie i na normalne warunki pracy (godziwe wynagrodzenie tzn. jakieś 1500zł+ na rękę, zaś normalne warunki, tj. 8h pracy, minimum 15min przerwy w godzinach pracy, ubranie robocze w pierwszych dniach pracy a nie po ponad pół roku pracy, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, Neriel, jesteś za głupi, żeby zrozumieć, że ja napisałem o temacie kończącym grę, a nie o "kończeniu wypowiadania się w tym wątku". W pełni się z tobą ten jeden raz zgodzę.

 

Skoro skończyłeś gre ponad rok temu to po kiego grzyba tu zaglądasz i piszesz posty? Mi właśnie twoje zachowanie wygląda na typowego gowniarza ktory nie potrafi raz a dobrze powiedziec koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

destiny, pewnie ponieważ jest tutaj zabawnie :)

 

SonGoku, stawiasz się w odwrotnej sytuacji - tutaj to my jesteśmy pracodawcą, który nie może się doczekać wykonania pracy przez pracownika. Nie dosłownie ale wiadomo o co chodzi.

Ponadto... nikomu tutaj nie przeszkadza, że to trwa miesiące (no przynajmniej mi to już wisi). Problemem jest słowność administratora.

 

Fenrir.. i w tym właśnie momencie osiągnąłeś absolutny szczyt hipokryzji. WYLECIAŁEŚ ZA ORBITĘ ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie odróżniacie "rzucam wszystko" od "kończę grę"? No cóż, zatem pozostaje mi życzyć dalszych owocnych ekspresji, a w międzyczasie nauki czytania ze zrozumieniem. Dla potwierdzenia:

http://forum.ogam.online/topic/18449-podsumowanie-9-miesi%C4%99cy-czyli-folwark-zwierz%C4%99cy/

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy człowieku? ;D

Mówisz kiedy ktoś może pisać, ale kiedy ktoś sie dobiera do Ciebie to następuje zwrot o 180° i nagle jak to tak, że ktoś pisać zabrania?

 

BTW, czy IWNF pisał, że rzuca wszystko, czy że kończy współpracę z deusem? Czyżby kolejna granica hipokryzji została przekroczona w przeciągu 4 minut? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel - bynajmniej to nie jest tak, że gdyby mi internet nie chciał wrócić do normy przez miesiąc, to dalej byłbym spokojny i w spokoju czekał aż się "sam naprawi". Bardziej mi chodzi o to, że pieniactwem niewiele się zdziała, choć i bywają takie momenty, że i takowe podejście należy zastosować wobec swojego "przeciwnika". Internet by mnie wkurzał, ale nie zrypałbym dostawcy, tylko grzecznie i z klasą poszedłbym do ich siedziby i grzecznie podziękował ewentualnie argumentując, że dziękuję po prawie 10 latach współpracy za wasze usługi, ale nie mam zamiaru dalej korzystać z tych waszych awaryjnych łączy.

 

Co do deusa - jest to bardzo irytujące, że czekasz nie wiadomo na co tak naprawdę. Ktoś czeka na bana czy tam unbana, ale jako że nie ma szefa, to nikt tego zrobić nie może. Problemy się nawarstwiają tak, że w pewnym momencie potrzeba będzie dziesiątek godzin by to ogarnąć.

 

Nie bronię deusa, a jedynie uważam, że roszczeniowe podejście jest niewłaściwe. Mnie też irytuje to, że deus po raz kolejny coś obiecuje, obwieszcza poprawę, a po kilku dniach widać, że jest tak samo jak było. Dlaczego nie chce sprzedać tego żmijce? tego nie wiem. Widocznie chce, by ogam padło raz na zawsze i tyle. Szkoda, bo trupa już raczej nie obudzi - z takim słomianym zapałem jaki on prezentuje od xxxx czasu, to jestem tego bardziej pewny niż w 100%tach. Padnie ogam, to padnie - nie pierwsza i nie ostatnia gra, która kiedyś powstała i kiedyś upadła. Można jedynie pomstować, że deus zachowuje się jak pies ogrodnika, który sam nie weźmie/nie zje, ale i komuś nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udostępniony wieczorem będzie całościowy http://track.ogam.online który zawiera mnóstwo informacji o wdrożeniach, poprawkach planowanych, bieżących, prawdopodobnych, pomysłach itd wraz z postępem o opisem postępów prac.

 

Track zawiera daty, postępy a nawet godziny wraz z punktualnością, przypomnieniami oraz notatkami do poszczególnych zadań i projektów. Dotyczy to wszystkiego co związane z grą, tzn konkursy, bugi, błędy, pomysły, organizacje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naturalna kolej rzeczy, że kiedy ktoś nam coś obiecuje to po złamaniu obietnicy nasze podejście jest roszczeniowe.

 

Opowiem Ci mój przykład, otóż kiedy dostawca neta się obijał i odsyłał do czekania 48h przez miesiąc to go zrypałem, obiecano przysłanie technika następnego dnia ale przybył już tego samego... i naprawił (wina po stronie dostawcy oczywiście).

Także no rozumiesz.. ten akurat przykład z netem do mnie jakoś nie przemówił.

Tak samo jak ten z podwórkowym wychowaniemm które jakoś nijak ma się do cierpliwości w moim przypadku. To zależy od sytuacji, nie tylko od wychowania, a sytuacja jest wiesz jaka.

Stąd się przyczepić musiałem - po co to przekonywać do swojej postawy kogoś, kto swoje przeżył i ma swoje powody by zachowywać się tak, a nie inaczej.

Możesz, ale wtedy oczekuj, że i inni wpadną ze swoimi "mądrościami" :)

 

Ja wiem, że moje mądrości nie muszą być takie mądre dla innych ale mam niezły ubaw gdy ktoś ma siebie za mądrego no i czasem się wtrącę.

Spójrz na Fenrira, do głowy mu nie przyszło, że zachowuje się w cudzych oczach identycznie jak ten kogo obraża. No nie wystarczyło mi śmiechnąc pod nosem, musiałem skomentować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udostępniony wieczorem będzie całościowy http://track.ogam.online który zawiera mnóstwo informacji o wdrożeniach, poprawkach planowanych, bieżących, prawdopodobnych, pomysłach itd wraz z postępem o opisem postępów prac.

 

Track zawiera daty, postępy a nawet godziny wraz z punktualnością, przypomnieniami oraz notatkami do poszczególnych zadań i projektów. Dotyczy to wszystkiego co związane z grą, tzn konkursy, bugi, błędy, pomysły, organizacje itp

 

 

taa.... dałbyś sobie spokój już z tymi obetnicami bo to już przestaje być nawet zabawne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naturalna kolej rzeczy, że kiedy ktoś nam coś obiecuje to po złamaniu obietnicy nasze podejście jest roszczeniowe.

 

Opowiem Ci mój przykład, otóż kiedy dostawca neta się obijał i odsyłał do czekania 48h przez miesiąc to go zrypałem, obiecano przysłanie technika następnego dnia ale przybył już tego samego... i naprawił (wina po stronie dostawcy oczywiście).

Także no rozumiesz.. ten akurat przykład z netem do mnie jakoś nie przemówił.

Tak samo jak ten z podwórkowym wychowaniemm które jakoś nijak ma się do cierpliwości w moim przypadku. To zależy od sytuacji, nie tylko od wychowania, a sytuacja jest wiesz jaka.

Stąd się przyczepić musiałem - po co to przekonywać do swojej postawy kogoś, kto swoje przeżył i ma swoje powody by zachowywać się tak, a nie inaczej.

Możesz, ale wtedy oczekuj, że i inni wpadną ze swoimi "mądrościami" :)

 

Ja wiem, że moje mądrości nie muszą być takie mądre dla innych ale mam niezły ubaw gdy ktoś ma siebie za mądrego no i czasem się wtrącę.

Spójrz na Fenrira, do głowy mu nie przyszło, że zachowuje się w cudzych oczach identycznie jak ten kogo obraża. No nie wystarczyło mi śmiechnąc pod nosem, musiałem skomentować :D

Kiedyś słyszałem/przeczytałem gdzieś, że tylko głupiec uważa się za mądrego. Ja w odróżnieniu od takich ludzi ("mądrych") nie uważam się zarówno za głupiego jak i za mądrego. Po prostu - jestem jaki jestem. Pozwolę sobie sparafrazować fragment ciekawej myśli z jednej książki - człowiek po latach doświadczeń oddaje je tak, jak mury oddają ciepło. Sam coś doświadczyłem, więc podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami. No i oczywiście, że rozumiem sytuację na ogam z deusem - a ona niestety jest momentami strofująca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udostępniony wieczorem będzie całościowy http://track.ogam.online który zawiera mnóstwo informacji o wdrożeniach, poprawkach planowanych, bieżących, prawdopodobnych, pomysłach itd wraz z postępem o opisem postępów prac.

 

Track zawiera daty, postępy a nawet godziny wraz z punktualnością, przypomnieniami oraz notatkami do poszczególnych zadań i projektów. Dotyczy to wszystkiego co związane z grą, tzn konkursy, bugi, błędy, pomysły, organizacje itp

 

 

Brawo deus , tak trzymaj ! 

 

Drobne sprawy i zgłoszenia opóźniły start tracka, za kilka chwil napiszę o tym nowy temat.

 

 

Są dnii... są chwile... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mijają dwa tygodnie od momentu kiedy deusx złożył nam pewne obietnice :)

Dwa tygodnie temy było jeszcze w sumie lato, było ciepło i milutko i wielu mogło doszukiwać się urlopu administratora :troll:

 

Jednak teraz jest zimno i nieprzyjemnie a obietnice dalej są w czarnej du*** .....

Kto jeszcze ma złudzenia i myśli, że deusx coś wprowadzi - zmieni ? :)

 

DEUSX PRZEKRACZASZ KOLEJNĄ GRANICĘ ROBIENIA Z LUDZI DEBILI.....

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx w końcu coś napisał :)

Dokładnie napisał to co zrobi :troll:

 

Jak widzę ten post to podejrzewam, że dłużej deusx pisał post niż nad tymi poprawkami siedział...

Tak więc:

 

2 września:

-wypełnianie dalsze track.ogam.online oraz przygotowywanie pod wgląd użytkowników (TO JUŻ DAWNO MIAŁO CHODZIĆ I MIELIŚMY MIEĆ DO TEGO DOSTĘPY ! mija 16 dni od momentu kiedy obiecałeś, że będzie to już działać)

-poprawka czasu serwera - synchronizacja automatyczna z ntp (realny czas, sprawdzany i korygowany) ( zrobiłes to w 2 minuty jak byłeś na SB. Tym nie powinieneś się chwalić bo to był pryszcz.....)

-aktualizowanie oprogramowania serwera do najnowszych wersji (w tym baza danych maria.db). Wielbimy Cię za to !! Tylko co to jest ? Po co to nam ?

3 września:

-poprawka floten1 przed sql injection (planeta, system, galaktyka, typ) Hmmm każdy z nas jest programistą :) Jakieś konkrety ? Co dokładnie zmienia poprawka floten1 ? Jakiś opis?

-zmiana panelu administracyjnego (odświeżony i bardziej ergonomiczny wygląd z drobnymi poprawkami oraz powiadomieniami, które będą uruchomione dzisiaj lub 4 września) - Dziś lub 4 września ? Jest 10 września i dalej nikt nie słyszał aby coś było wprowadzone....

-uruchomienie rekrutacji do teamu - hahahahahah :) 30 sek pracy.....

-dodano losowanie lotto stars - Dodałeś losowanie a ludzie czekają kilka dni na rozstrzygnięcie losowania - olałeś lotto a wielu się ono na prawdę podoba....

-poprawiono zakładkę kontakt - Kontakt to powinien być z Tobą na forum ! Bo przez Ciebie nawet SB zdechło.... masz 19 wpisów na dobę na SB !! Nie widzisz tego ?

-poprawiono system sygnatur (obecnie wyłączonych) - Poprawiłeś i nie uruchomiłeś ? Znaczy się nie zrobiłeś....

4 września:

prace związane z backup (sprawdzenie archiwalnych danych) i zwroty w niektórych podaniach

5 września:

naprawa crontab - ##$%^^%$####$$#$%^^ - tyle z tego wiemy.....
poprawka pliku przeliczania statystyk i ogólnych zadań cyklicznych - No podliczenia działają tak, że raz na 3 dni coś sie podliczy.....

6 września:
Stworzenie i konfiguracja nowego adresu mailowego, dzięki któremu lepiej i łatwiej będziemy zarządzać projektem

konfiguracja domen, dns i serwerów imap, smtp... - Jako laik potrafię to zrobić w 3 - 5 min..... Deusx nie ośmieszaj się....

7/8 września - "l4", wykonane drobne tylko prace i odpowiedzi w zgłoszeniach - L4 !! JEDYNA PRAWDZIWA INFORMACJA W TYM CO ROBIŁEŚ !!!! - ZNACZY SIĘ NIC NIE ROBIŁEŚ !!

9 września:

wdrożenie pomoc@ogam.online do ogólnego użytku - Taa...... Czyli mamy 4-ty e-mail gdzie możemy wysyłać prośby abyś się odezwał.... A ty i tak nas olejesz bo nie widzisz, że są rzeczy ważniejsze....

konfiguracja serwera bazy danych mariadb, optymalizacja i analiza slow query (query digest) - ##$%^^%$####$$#$%^^ - tyle z tego wiemy.....

 

Jednym słowem nie zrobiłeś nic.......

Twoja obecność na forum wygląda następująco

6 września - 5 min

7 września - 3 min

8 września - brak

9 września - 5 min....

 

Na 4 dni byłeś max 15min. Nawet jak byłeś na swoim L4 mogłeś ruszyć du** i wejść na forum....

W sumie olewaj ten serwis dalej.... Będziesz wtedy na wiecznym L4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.