Skocz do zawartości

Informacje ogólne o zarządzaniu


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Ostatnie wydarzenia zobowiązują do napisania wyjaśnienia oraz przyszłości projektu.

Czasami w życiu człowieka dzieją się rzeczy, przez które wszystko inne traci na dany moment sens, nie będę się rozpisywał nad tym, bo to osobiste sprawy lecz chciałbym poinformować, że udało się wszystko poukładać i przyszedł czas na ogam.online

 

Razem z teamem, który wyraził chęć dalszej współpracy chcę prowadzić dalej ten projekt ku górze.

Przepraszam najmocniej za zaniedbania i wynikłe z tego straty, które będzie bardzo ciężko odbudować lecz dobra wola, chęci i siła walki pomału napędzą wszystko na nowo.

 

Uruchomiony został ponownie test serwer, na którym od jutra będą się pojawiać nowości oraz fixy. Dodatkowo jeszcze dzisiaj (w nocy) zostanie uruchomiony specjalny portal do zarządzania, gdzie wszystkie pracę będą opisane wraz z postępem.

 

Tym razem żadnych terminów, obietnic - tylko przeprosiny i rzetelna praca.

Wszelkie zgłoszenia, małe błędy itd są rozpatrzone, wszelkie kolejne będą rozpatrywane na bieżąco.

 

Szczególne przeprosiny należą się członkom teamu, bo to oni zbierali przez cały ten czas wszelkie skargi i oburzenia, jednocześnie prowadzać projekt dalej mimo wszystko. Dziękuje wam bardzo i mam u was wielki dług, który będę się starał rzetelnie odpracować.

 

Już jutro w portalu zarządzania (powstanie temat o nim, linki wgląd itd) pojawią się informację co i w jakim etapie będzie wdrażane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już jutro w portalu zarządzania

 

 

Deus miło czytac wkoncu to ... ale co do powyzszego cytatu. Miało nie byc terminów . Wiesz, że jesli jutro nie pojawi sie to to gracze stracą resztki szacunku do Ciebie .

 

Mam nadzieje ze wkoncu sie opamietasz i ogarniecie to ...

 

 

Szacun dla resztek teamu za to ze zostali ;)) Czekamy na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Ja chcę tylko zauważyć, że gdy kiedyś był już taki kryzys z nieobecnościami deusa to deus obiecywał ten portal co obiecuje teraz, obiecywał te same rzeczy i również tłumaczył się problemami osobistymi. Kropka w kropkę. Ludzie z teamu mogą pogrzebać w Internalu i sprawdzić, że deus znów nawija makaron na uszy i mówi tą samą bajkę słowo w słowo.

Nie rozumiem, to jakaś sprawdzona bajka na litość po której każdy Cię poklepie po ramieniu i powie ,,Wybaczamy Ci stary, trzymaj się. Będzie dobrze."

Po drugie... Każdy ma problemy, każdy mający tu konto ma jakieś problemy i jakoś chodzimy do pracy/szkoły/na studia/zajmujemy się obowiązkami. Ponieważ Panie Marcinie są rzeczy które należy robić niezależnie od tego, czy Cię żona zostawiła czy Ci pies zdechł. Jesteś facetem, i zobowiązuje Cię to do posiadania zasad i trzymania się ich.

I umówmy się, pewne jest, że jeśli raz oszukałeś i złamałeś obietnice to zrobisz to kolejny raz. Jak nie jutro, jak nie za tydzień to za miesiąc. Ale zrobisz to znów, nawet jeszcze o tym teraz nie wiedząc.

Dopóki mi nie zbanujesz konta na co czekam będę obserwował jak wypełniasz kolejne obietnice, lub jak tego nie robisz i w odpowiednim momencie przypomnę ten dzień.

Ps. Deus jestem chamski ale to nie ja spieprzyłem nasze relacje które były dobre.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo szczerej niechęci do admina to z problemami osobistymi też olałbym grę. Jednak jak najbardziej zasłużone jest wielkie poruszenie ludu. Każdy patrzy z własnej perspektywy. Umrze Ci ktoś z bliskiej rodziny, stracisz rękę czy coś innego i naprawdę nie masz nawet ochoty myśleć, żeby się zająć jakąś grą. A skoro już tak kiedyś tłumaczył no to...niestabilny emocjonalnie jak panienka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że admin jak najbardziej miał czas wchodzić do gry i robić promocję "kup astaty za min 10zł i weź udział w losowaniu 1000 astatów", ale nie miał już czasu NIC INNEGO ZROBIĆ, czasem tylko kogoś zbanował.

Więc bez głodnych kawałków, że sytuacja życiowa sprawiła, że nie miał ochoty myśleć, żeby zająć się jakąś grą, bo miał ochotę myśleć, jak z naiwniaków więcej PLN wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Skuzi to nie ,,jakaś gra" tylko biznes deusa na którym deus zarabia gruby szmal. Popytaj graczy na ile kasy szły przelewy. Na pewno słyszeliście wiele wersji. Ja słyszałem o przelewie na ponad 2tys zł w samym lipcu od jednego gracza. A ile jest innych którzy płacą 30-50 zł miesięcznie?

Słyszałem też kiedyś o większych sumach. Więc to nie jakaś gra, a maszynka na łatwą kase dla deusa.

I tak jak mówi przedmówca, na ciągłe promocje był czas, a dla graczy i Teamu nagle zabrakło.

Czyli sprawa prosta:

Kasa jest ważniejsza niż ludzie. Ktoś ma wątpliwości? Z chęcią podejmę dyskusję na temat moralności administratora jeśli macie zamiar go bronić.

Nie wiem co musi zrobić deus by niektórzy to zauważyli że tu liczy się tylko hajs z astatów a dla takiego hajsu jest w stanie mydlić Wam oczy najróżniejszymi bajkami. Ile jeszcze? rok/dwa/10lat. Abyście tylko zasilali portfel. Mały nakład pracy admina/ogromny wpływ do portfela.

 

Deus czy ja nie mówię prawdy? ;>

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kasa jest ważniejsza niż ludzie. Ktoś ma wątpliwości? Z chęcią podejmę dyskusję na temat moralności administratora jeśli macie zamiar go bronić.
Nie wiem co musi zrobić deus by niektórzy to zauważyli że tu liczy się tylko hajs z astatów a dla takiego hajsu jest w stanie mydlić Wam oczy najróżniejszymi bajkami. Ile jeszcze? rok/dwa/10lat. Abyście tylko zasilali portfel. Mały nakład pracy admina/ogromny wpływ do portfela.

A co was obchodzą jego dochody? Wiesz na co te pieniądze przeznaczał? NIE, i tutaj wasze spekulacje powinny się zakończyć. Może potrzebował pieniędzy? Może ktoś z rodziny? Może ktoś choruje na coś i potrzebne są pieniądze na operacje? Was to nie powinno obchodzić, sprawa osobista, nie wtrącajmy się i nie drążmy tematu. Kto chciał to wpłacał. Jego wola, czemu wy rozdrapujecie ten temat, czując się odpowiedzialni, żeby komuś to zrekompensować?

 

Nawet jeśli to co tu piszecie jest prawdą, to z racji, że mam duuuużo czasu na taką pierdołę jak siedzenie tutaj (co i większość z was ma, ciągle pisząc jakieś bzdury), to będę ostatnim kto stąd odejdzie i jeszcze zbanuje przy tym kogoś. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wydarzyło się to co przepowiadaliśmy tydzień temu.

Deusx napisał o problemach rodzinnych o których notabene nie chce mówić....

Przeprosił was i złożył kolejne obietnice. I już PRAWDZIWE DUPOLIZY klaszczą brawo bo się admin odezwał i już się będzie nimi troszczył.

 

Mi osobiście deusx złożył takich obietnic dużo więcej, ani razu nie wywiązał się z nich.

Tak jak IWNF pisał, ponownie będzie was czekało rozczarowanie, bo deusx znowu zniknie :)

 

Henio trafnie zauważył, że deusx pojawia się wtedy kiedy chce od was złotówek.

Promocje są systematycznie wznawiane i czerwony rażący w ryja napis razi przez kilka dni.

Deusx ma gdzieś was, ma gdzieś forum, ma gdzieś "BIAŁYCH MURZYNÓW" bo wie, że i tak złotówki będą spływały.

 

Ja mu nie mam za złe, że chce zarabiać - bo każdy z was chce mieć kasę.

Sam prowadzę działalność gospodarczą i zatrudniam pracowników, więc go rozumiem, jednak nie rozumiem jego stylu życia i TO WŁAŚNIE CHCIAŁEM ZMIENIĆ W NIM !

 

Chciałem razem z IWNF aby był częściej na forum, chciałem byście to WY mieli z nim więcej kontaktu.

Niestety część osób z byłego już teamu okazała się najgorszym ścierwem, bo jedno mówili, drugie czynili a na koniec wykręcili kota ogonem.....

 

Dlatego z tego miejsca chcę podziękować IWNF za słuszną akcję protestacyjną jaką wykonaliśmy - cieszę się z tego, że więcej osób brało udział w rozmowach na temat zmian.

Przepraszam graczy oraz deusxa za akcję z lotto ( w końcu to mój upór pozwolił to uruchomić), nie było tego w scenariuszu i nie chcieliśmy ingerować w serwery.

 

Na koniec chcę tylko napisać do byłego teamu...

 

Godziliście się na odejście i jak jeden mówiliście, że idziemy razem z tym do końca....

Szkoda, że nie pokazaliście że macie jaja i dalej siedzicie tam gdzie siedzicie - miałem o was inne zdanie....

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWNF, strasznie mi się nie podoba pisanie w drugiej osobie liczby mnogiej w sprawach zasilania portfela administratora. Trzecia osoba byłaby naprawdę dużo bardziej właściwa, nie miałem jak zauważyć tych promocji bo nie gram, jedynie forum jest ciekawe i wydaje mi się, że tutaj warto zaglądać.

Snejku... Zmienić styl życia komuś chciałeś, bo nie odpisywał na grze ? Wiesz jak to zabawnie brzmi ? 

 

Ogólnie to akcje zrobiliście dobrą, poruszyła małą społeczność ogam i co z tego wyszło ? Współpracowaliście z paprakami, którzy w zaparte trzymają się kolorków. A nie będę gorszy - przyłączę się do akcji, po czy, jednak stwierdzają, że nie warto tracić 'rozpoznawalności' na grze. 

 

Trzeba adminowi przyznać, że umiał dobrać pomoc. Adminami forum zostali ludzie z własną inicjatywą a operatorami ludzie-klawisze. Uwielbiają 'pilnować porządku'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Snejku... Zmienić styl życia komuś chciałeś, bo nie odpisywał na grze ? Wiesz jak to zabawnie brzmi ?

 

Nie napisałem, że chcę zmienić jego styl życia ogólnie.

Chodzi tu o podejście do własnego biznesu, chcieliśmy aby zrozumiał że wiele osób często czeka aż on sam się wypowie w ich tematach.

Deusx nie zdaje sobie sprawy, że poświęcając minimum 1h dziennie na sprawy forum ożywiłby cały serwis.

Dla niego jest to zbędne, a dla całej społeczności byłoby to mega wzmocnienie.... Jak tylko pojawi się czerwony nick na forum, od razu loguje się kilka osób więcej i wysyła na SB teksty typu "deusx jesteś", "deusx mam pytanie......"

Szkoda, że nie udało się nam tego wywalczyć i nie żałuję swojego stanowiska bo co to za statek, gdzie kapitan kieruje go ku zatonięciu.....

Nie ukrywam że z przyjemnością siedziałem na forum i chętnie pomagałem innym, szkoda że zostaliśmy tak potraktowani ale co zrobić.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ktoś tam wyżej napisał. Nieważne co go [deusxa] w życiu ostatnio spotkało, zawsze mógł znaleźć 2 minuty, żeby kogokolwiek poinformować o wymuszonej nieobecności. Z tego co wiem, nie zrobił tego i teraz sam jasno mówi, że nie ma zamiaru tego tłumaczyć, bo to "sprawy rodzinne, czy inne "osobiste".

I_Will_Never_Forget- nie ukrywam, nie lubię Cię, wiesz o tym dobrze, ale za to co piszesz i za to jaką utrzymujesz postawę- masz u mnie ogromnego plusa. A reszta ciamciaków -z jakimś Daggerem na czele, który nawet nie wiem skąd się tu nagle wziął i zachowuje jak swojego czasu Adam Hoffmann względem Jarosława Kaczyńskiego ( pan prezes nie puścił bąka, tylko oczyścił swoje jelita i wpłynął na chwilową zmianę składu powietrza w jego najblizszym otoczeniu. Pan prezes potrzebuje pieniądze na operację członka rodziny, aż wreszcie cos bardziej przyziemnego- pan prezes [deusx] ma prawo mieć wszystkich w tyłku, wypinać się na ludzi, dzięki którym zarabia, bo to prawo prezesa i nikogo to nie powinno obchodzić)- zachowuje się jak banda przedszkolaków, którym po chwilowym buncie, pani wychowawczyni obiecuje cukierka i grzecznie z uśmieszkiem siadają na swoich miejscach.

 

My, zwykli grajkowie tej gry, którzy dość rzadko bywają na forum, może jakoś niespecjalnie odczują zmiany w tej grze, których praktycznie nie ma, ale Ci, którzy na tym forum siedzą godzinami naprawdę mogą i zapewne czują się urażeni i zniesmaczeni, że jeden nieodpowiedzialny "ktoś", kto zarządza tą grą, ma ją generalnie gdzieś.

Edytowane przez remas777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w pełni się zgadzam z IWNF i hhsnake0.

Jedno co trzeba przyznać deusxowi - naprawdę inteligentny z niego facet i (z jego perspektywy) nieźle podszedł do sprawy - poczekał tydzień, aż wszystko ucichnie i emocje opadną, dopiero wtedy dał komunikat bo wiedział że część teamu będzie chciała zostać ze względu na kolorek ;) Gdyby to zrobił od razu, to by prawdopodobnie wszyscy odeszli. A tak to większość została. Gratuluję zdolności przewidywania szefie ;) Psychologię masz opanowaną nieźle.

Jak widać na OGam nic się nie zmieni :)

A tak poza tym...

 

 


Uruchomiony został ponownie test serwer, na którym od jutra będą się pojawiać nowości oraz fixy. Dodatkowo jeszcze dzisiaj (w nocy) zostanie uruchomiony specjalny portal do zarządzania, gdzie wszystkie pracę będą opisane wraz z postępem.

...to gdzie te nowości oraz portal? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro w portalu zarządzania (powstanie temat o nim, linki wgląd itd) pojawią się informację co i w jakim etapie będzie wdrażane.

Jeszcze trzy i półgodziny i kolejna obietnica jest gó**o warta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie musieliśmy czekać na to by deusx nie dotrzymał obietnicy.

Tak będzie dalej, szkoda że reszta teamu nie wypowiada się tutaj dlaczego pozostali w tym projekcie....

Dalej macie klapki na oczach ?

Dalej jesteście przekonani, że deusx będzie z wami współpracował?

 

Jedynym wyjściem jest pozostawienie go samemu sobie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to przeczytasz Deusx i może w końcu coś  DOTRZE DO TWOJEJ GŁOWY.

 

 

Obiecać to znaczy dać komuś słowo i zrobić to, co się powiedziało
Obietnica to znaczy, że ktoś zobowiązuje się dotrzymać danego słowa
Obietnica to dotrzymanie słowa komuś bliskiemu, np.:, że nie powiem kolegi tajemnicy
Obietnica jest to składnie słownych obietnic, obietnic o lepszej przyszłości, np..: można dużo takich obietnic w kampaniach wyborczych
Obietnica to jest coś takiego, że się nikomu nie powie, bo to jest największa tajemnica i kolega wyznał ci ją

Edytowane przez BeeBee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

To po co tam jestes Paulina? Po co Tam są GO? Za czarnuchów dalej chcecie robić?

To jakis przywilej być w teamie? Bo dla mnie w tej chwili to ujma na honorze.

Olać deusa jak ona ma nas w du*** i niech sobie sam prowadzi serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.