Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 12


Rekomendowane odpowiedzi

Kalkulator zostanie dzisiaj przeanalizowany, wstępnie niestety nie udało się wykryć błędu.

Dodatkowo rzeczywiście niektóre rzeczy w 12 edycji miały być zmienione i te faktycznie będą, zabawa zostanie rozłożona jeszcze na drugi etap, użytkownicy będą musieli dosłać drugi, mniejszy skład. Szczegóły niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, nie gadaj, przecież błąd może być jedynie w danych które wprowadziłeś do liczenia, tj. W cenach statków, tam musi być błąd. Gdzieś zamiast np. 21000 wpisałeś 22000 i tyle. no chyba ze Twój serwer nie umie dodawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nowości dotyczące konkursu (w skrócie):
-każdy, kto wysłał skład, będzie mógł (musiał aby zając sensowne miejsce) dosłać poboczną flotę o wartości 2,7 bln (poboczna flota nie jest łączona z główną jako jedna)

-walki będą się odbywać bez i z pomocą flot pobocznych

-floty poboczne będą miały dodatkowo jako bonus osobny turniej

-floty poboczne będą nas punktować w walkach, dzięki czemu będziemy mogli zdobyć większe nagrody.

 

Pełny opis pojawi się niebawem, koniec zapisów jest przewidziany około 10 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy !

 

Już dzisiaj będzie druga faza zapisów do Zabawy w złomowanie !

Etap polega na dosłaniu drugiego składu, wartego 2,7 bln deuteru !

 

Szczegóły pojawią się na forum wraz ze zmianą linku w podglądzie.

To ostatni czas na zapisanie się do konkursu.

 

Na samym początku, zanim zostanie zmieniony link w podglądzie proszę o aktualna listę z zapisanymi graczami. Przez całe to zamieszanie nie jestem pewnien czy moja flota którą zgłaszałem jest poprawnie zapisana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uaktualniona, link do zapisów ogólnych będzie działał jeszcze 24 godziny, natomiast link do dosłania drugiego składu do 12 października (niedługo będzie dostępny). System sam wykryje który link ma nam wyświetlić.

 

Dodatkowo będzie możliwość wyświetlenia swojej floty oraz zamiany składu na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z pełnym opisem dla floty pobocznej?

 

Nie rozumiem stwierdzenia, że walka może się odbyć z pomocą pobocznej floty skoro niby nie będą one łączone.

To jaką formę pomocy będzie nieść, skoro nie weźmie udziału w walce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza walka : agresor v obrońca 
Druga walka : pierwsza opcja jest taka, jeśli w pierwszej walce przegra agresor to druga walka wygląda następująco agresor i pomoc v obrońca lub też obrońca i pomoc v agresor to zależy kto wygra pierwszą walkę 
​Trzecia walka : jeśli w drugiej walce wygra agresor i pomoc to walka wygląda następująco agresor i pomoc v obrońca i pomoc jeśli natomiast w drugiej walce przegra agresor i pomoc to obrońca zyskuje 2 pkt a jak dojdzie do trzeciej walki to zwycięzca otrzymuje 1 pkt 

Ja to tak rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed tym konkursem, bawilem sie ustawieniami i zmienilem nick z Marcin (uni8) na DarthVader nie wiedzac ze ta zmiana nastapi dopiero po 10 dniach. Z tego co wiem, wyslalem ankiete z pierwsza flota majac nick Marcin lecz 6 pazdziernika moj nick zmienil sie na DarthVader. Dzisiaj doslalem dodatkowa flote wiec bedzie pod nickiem DarthVader. Prosilbym o aktualizacje, dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostaw co się przejmujesz

MrWhite powiedz gdzie tu nie ma błędu zamiast zabawy irytacja: lagi , coś samo zawraca, coś źle liczy, zwroty flot (kilkukrotne) - wybrańcom , komunikacja admina z graczami przez innych graczy   .....

Mi się kończy cierpliwość wczoraj się pożegnałem z sojusznikami -choć piszą żebym nie wariował i odpuścił ale mam wątpliwości czy to ma sens.

 

Czekam na kolejną wiadomość od admina co wymyśli tym razem i chyba poproszę o zwrot kasy (te drobne na bank i jeszcze troszkę na inne cele )  jak nie dostarcza usługi którą deklaruje to czy jest sens marnować czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.