Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 12


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie, ze w 3. kolumnie zielony jest jak wygrasz bez problemu, a czerwony jak wygrasz z flotą poboczną :) ale niech Elektronik sie wypowie.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bedzie nastepna faza w godzinach wieczornych.

Zwyciezca jest na zielono, w nastepnej (4) fazie beda walczyc kolejno osoby, ktore od gory sa zielone czyli

arab vs karwi

Neriel vs morves

Itd.

 

Floty poboczne beda mialy osobny turniej, o ile faktycznie czasami dzieki niej przejdziemy dalej, to punktacja nie ma znaczenia, wiele osob nie zglosila drugiej floty, a punkty i tak byloby po kolei od 1 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te walki z flotami pobocznymi, czy nie?

Dobrałem flotę by wygrała turniej główny, jakbym wiedział, że flota poboczna nie bierze udziału w walkach głównych to bym dał inny skład...

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaglądałem ostatnio z racji braku czasu jedyny wolny poświęciłem na symulację dla "Was" nie rozumiem wcześniejszych bulwersacji ....
symulacje zostały przeprowadzone do końca stąd kolorki na końcu udostępnionej fazy (gdybym wiedział pozostawiłbym na biało co fazę a tak to widać już kolejny mecz kto wygrywa :)


sam jak widać odpadłem w 2 fazie przyznam że minimalnie jednak przegrałem.
Co do kolejnych zabaw w tym stylu mogę się zobowiązać aby nie brać w nich udziału (mogę przeprowadzić symulację)

Na koniec dodam, że śmiech mnie ogarnia gdy czytam kto powinien pomagać... gadać każdy potrafi że coś nie pasuje aby ktoś się ruszył ale poświęcić własny czas i pomóc.
I jeszcze jedno -> To że nie posiadam wielu postów na forum nie oznacza że nie czytam forum i nie jetem "starszym" graczem. Po prostu nie wrzucam postów aby tylko było i nabijać liczniki.
Obecnie jestem top 33 na Uni 8 to też chyba nie aż taki anonimowy gracz z psiej d... odbytu.


PS. to jest 8 posta mam do jutra nabić tyle ile Wy posiadacie aby być bardziej zaufaną osobą ? czy wystarczy że jestem osobą poważna i uczciwą z chęciami do pomagania

Pozdrawiam maruderów


Neriel jeszcze dla rozdmuchania Twoich wątpliwości symulację zostały przeprowadzone wraz z pobocznymi flotami tak jak w regulaminie 1 skład na 1 skład następnie 1 skład na 1 i 2 skład przegranego oraz trzecia symulacja 1 i 2 skład na 1 i 2 skład oczywiście trzeci w wypadku gdy po 2 jest remis w starciach czyli w większości przypadków

 

 

/Połączono posty + ostrzeżenie za spam i dubleposting.

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już zależy nie ode mnie ... mogę tylko powiedzieć że to zależy tylko od deusx kiedy stwierdzi że nie będzie was trzymać dłużej w niepewności :) 

 

dziś w nocy pewnie wrócę z delegacji to na jutro wieczór lub jak będą siedzieć w biurze odliczając do weekendu czas to popołudniu powstanie symulacja walk flot pobocznych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Deusx nie rozumiem . Ja osobiscie nie moglem zglosic floty pobocznej jak wiele innych osob a Pan robi symulacje z flota pobaczna ??!! Nie kumem tego . Duzo osob pisalo ze nie mozna tej floty pobocznej wgrac ale widze wszystko na latwizne . Prosze mi to wytlumaczyc

deusx
Admin / programista
Napisano wczoraj, 17:31
 
Floty poboczne beda mialy osobny turniej, o ile faktycznie czasami dzieki niej przejdziemy dalej, 
to punktacja nie ma znaczenia, ((!! wiele osob nie zglosila drugiej floty !!)), a punkty i tak byloby po kolei od 1 miejsca. 
 
deusx
Admin / programista
 
Napisano dziś, 00:32
Walki są symulowane z flotami pobocznymi, tak jak jest napisane w pierwszym poście. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy flotę mógł zgłosić, czasu było dużo. Jeżeli ktoś jej nie zgłosił a walczy z osobą która posiada drugi skład musi liczyć się z tym, że przeciwnik użyje drugiego składu jeżeli przegra pierwszą walkę.

 

Piąta faza została udostępniona, półfinał jutro w południe a finał już wieczorem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy ktoś się pogubił :

 

Tworzony jest losowy harmonogram walk ze wszystkich zgłoszonych flot (1 vs 1).

Floty będą walczyć w następujący sposób:
Pierwsza walka odbywa się w tylko ze składu pierwszego.

Druga walka (w tej samej fazie konkursu) będzie rewanżem jednak przegrana osoba użyje dodatkowo zapasowego składu, jeżeli nie da rady, odpada a wygrany otrzymuje 2 punkty i przechodzi do kolejnej fazy.

 

W pierwszej walce walczyłem z Parsey , w drugiej walce ( ten rewanż ) Aro --- jaki to rewnaż bo się pogubiłem ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie skumałeś - ten "rewanż", jak to nazwałeś, to zupełnie inny turniej, walki flot pobocznych, a rewanże itp odbyły się bez ujawniania ich w normalnych walkach na tej 1 liście.

 

Szkoda, że tak to zrobiono bo ja bym był zainteresowany czy w 2 czy w 3 walkach ktoś przeszedł.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.