Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 12


Rekomendowane odpowiedzi

pw masz zawalone to tez tu się zgłaszam do pomocy bo gadać każdy może, a robić nie ma komu :)

 

 

 

 

Przyjęty do pomocy, dzisiaj użytkownik dostanie wszelkie narzędzia do administrowania konkursem (tworzeniem symulacji).

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 25 październik 2014 - 10:51

 

pw masz zawalone to tez tu się zgłaszam do pomocy bo gadać każdy może, a robić nie ma komu :)

 

 

 

Przyjęty do pomocy, dzisiaj użytkownik dostanie wszelkie narzędzia do administrowania konkursem (tworzeniem symulacji).

 

Użytkownik I_Will_Never_Forget edytował ten post dziś, 17:31

 

z całym szacunkiem do tego gracza ale  jak ma przeprowadzać symulacje ktoś kto ma na forum konto od tygodnia i napisał łącznie 6 (słownie sześć) postów na forum?!?!?! Sorry ale mojego zaufania ten gracz niema...

 

Elektronik (u8) vs Wiosnaa (u8)      i do tego jeszcze bierze udział w ZWZ

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze zdzisiem.

Juz lepiej IWNF by to robił, albo dagger, który ma stołek JA a żadnej jego aktywności chyba od pół roku nie widziałem.  Jak nie ma czasu to niech odda stołek komuś innemu ;) Cat, Mig, mało ludzi w teamie? Neriel?

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widze powody do obaw(i nie tylko ja) wyrywkowo to mozesz sprawdzać bułki na teśmie czy sa odpowiednio dopieczone. Równie dobrze moge załozyć se osobne konto z netbooka pograc tydzien, napisać 6 postów i starać sie o jakieś funkcje...Rozumiem jakby była to osoba znana i poważana ale to jest chłop z łapanki( sorry kolego nic do Ciebie nie mam), totalna niewiadoma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu się nie podoba może jak kila osób wyżej dobrowolnie zrezygnować z zabawy (MrWhite,Avenger) wszelkie dalsze posty o tym, że konkurs jest nieuczciwy będą skutkowały BANEM.

Wasz kolega poświęca swój czas aby przeprowadzić symulację, a wy się awanturujecie, wstyd, typowo krajowe zachowanie, wszędzie spisek i oszustwo.

 

zdzisLG, osobą jak to napisałeś "znaną i zaufaną" byłeś np kiedyś ty i jak się wykazałeś? (pytanie retoryczne)

 

Symulację są już wykonane, nie ma potrzebny aktualnie na pomoc przy konkursie.

Elektronik przygotował specjalny harmonogram graficzny, który zostanie udostępniony dzisiaj (pierwsza faza i druga), następnie na dniach reszta.

 

Pojawiły się delikatne kolizje jak multi zgłoszenia, jednakże zbiegiem okoliczności osoby odpadają w pierwszych fazach, więc nie został naruszony harmonogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczek no wlasnie nie jest. Zobacz sobie chociazby na mnie. Dwa razy na zielono i potem na czerwono mimo ze wygralem

 

 

//Edit Cofam to co powiedzialem, zwyciezcza rzeczywiscie jest na zielono :P

Edytowane przez Sarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł z tym drzewem starć :piwo:

 

 

 


Floty będą walczyć w następujący sposób:
Pierwsza walka odbywa się w tylko ze składu pierwszego.

Druga walka (w tej samej fazie konkursu) będzie rewanżem jednak przegrana osoba użyje dodatkowo zapasowego składu, jeżeli nie da rady, odpada a wygrany otrzymuje 2 punkty i przechodzi do kolejnej fazy.



W momencie, kiedy dodatkowy skład spełni rolę i osoba przegrana w drugiej walce wygra, rozpoczyna się trzecia walka, w której udział biorą wszystkie floty (agresor i pomoc vs obrońca i pomoc). Wygrany otrzymuje jeden punkt i przechodzi dalej.

 

A wracając do tego co napisał deusx, co z przyznawanymi punktami? Nie powinny być dodatne do schematu walk w pierwszym poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.