Skocz do zawartości

Nowy harmonogram prac i zmian


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Zdaje sobie sprawę, że poprzedni harmonogram prac i zmian okazał się małym kłębkiem nerwów i niedomówień.
Przepraszam za terminy których nie mogłem dotrzymać. W tamtym okresie wynikło mi kilka kłopotów osobistych, które tak długo musiałem rozwiązywać.

Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby przedstawić nowy harmonogram, który liczę ułożycie razem ze mną.

 

Co chcecie, aby zostało zrobione ? Cokolwiek, podawać propozycję swoje, z działu pomysły lub rzeczy, które miały być wcześniej zrealizowane.

 

Ja przedstawiam tutaj wstępny harmonogram:

 

7.03 - nagrody za aktywność, zapisy do ZWZ

8.03 - Poprawa zakładki imperium (zrobione BETA, tylko na u2)

9.03 - (wewnętrzne prace, pojawiła się też propozycja speed uni)

10.03 - dokończenie prac nad nowym podglądem (m.in. samo odświeżające się floty) (zrobione BETA, tylko na u2)

11.03 - nowy support dla użytkowników (po prostu jedno miejsce, w którym załatwimy wszystko łatwo i szybko)

 

reszta dat będzie ustalona po waszych propozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd dotyczący sond szpiegowskich i ich ręcznego wysyłania. W dziale błędy o tym pisałem.

Liczymy na dodanie jeszcze jakiś pakiecików za tryt.

Resort wydobycia do 10 lvl miał być. Oraz była mowa o resorcie spalinowym czy coś w tym stylu.

Zaplanować jakiś dzień farmera.

Jeszcze kwestia zabierania dexu przez ut, dt i mt przy misji napadaj

ZWZ na tych samych zasadach będzie czy coś innego w sensie liczba surowców do budowy floty czy coś.

Edytowane przez Zybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram MrWhite zdecydowanie

 

można by również pomyśleć nad dodaniem 30% skrócenia czasu badań oraz skrócenia o 20 dni, dużo graczy zaznaczyło tą opcję w ankiecie 

 

Dzień farmera też bardzo dobry pomysł 

Edytowane przez DarkPassenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lepsza widoczność symulatora tworzenia księżyca oraz dodana opcja szukania ilości LM dla wpisanej wielkości.

2. Dodanie daty ukończenia badania w "Badaniach", aktualnie jest tylko na planecie na której się załączyło badanie - nie można by tego przerzucić na podgląd tam, gdzie jest obecnie informacja o rodzaju aktualnego badania?

3. Naprawienie opcji "zamień floty miejscami" w symulatorze, która USUWA to co było wpisane, a wpisuje to co aktulnie znajduje się na planecie.

4. Sortowanie planet w zakładce floty przy wybieraniu celu. Planety posortowane wg miejsca (galaktyk, układów i pól) lub wg nazwy po lewej stronie a moony tych planet po prawej.
5. Przycisk MAX dla Szperaczy w zakładce floty albo modyfikowany przez gracza albo z ustawioną wartością 150.000.000 dla posiadanych >150kk lub aktualną ilością dla posiadanych

6. Legendy głoszą, że miała być jakaś poprawka wyglądu Imperium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś przypomnę/zaproponuję

1. sumowanie surowców w historii lotów , tak samo jak przy dniu farmnienia

 http://forum.ogam.online/topic/16947-historia-lot%C3%B3w-sumowanie-surowc%C3%B3w/

 

2. nawigowanie po galaktyce strzałeczkami z klawiatury ( wciąż oczekujemy na odpowiedz czy da się to zrobić )

http://forum.ogam.online/topic/16847-ma%C5%82a-modyfikacja-nawigacji-po-galaktyce/

 

3. błąd przy wyburzaniu

http://forum.ogam.online/topic/17074-b%C5%82%C4%85d-przy-kolejce-wyburzania/

wyburzanie ciągle kosztuje tyle co budowa następnego poiomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resort od wczoraj można badań do 10 poziomu (surowce), na sobotę zostanie zrobiona zakładka imperium.

Co do poprawy opisów, aby się nimi zająć muszę one być gotowe. Na maila dostałem niedawno wszystkie nowe, super opisy. Co z tego, jak był to plagiat.

Jeżeli ktoś ma ochotę się tym zająć to proszę, nagroda za poświęcony na to czas jest gwarantowana.

 

 

Czekam na więcej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy są już na pewno poprawne. Ponad 80 godzin na pierwszym poziomie to poprawny czas, nie trzeba nic poprawiać.

Nagrody za aktywność zostały zrobione:

 

1 dzień - rozpoczęcie aktywności
3 dni -  3.000.000.000 każdego surowca
7 dni -  7.000.000.000 każdego surowca
10 dni - 1.000.000.000.000 deuteru
30 dni - 3.000.000.000.000 każdego surowca + geolog+ 14 dni

 

Rozpoczęcie aktywności jest natychmiast, zostanie dorobiony w najbliższym czasie podgląd aktywności wg. skryptu.

Natomiast jeżeli chodzi o ZWZ, zgubiłem pliki z poprzedniej wersji, a zapisy przez maila są problematyczne, dajcie czas do jutra :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.