Skocz do zawartości

Jescze raz urlop vs badania


MrWhite

Badania a urlop  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeiem pauzowania badań podczas urlopu



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako iż ostatnio na u7 o mało nie dostałem zawału serca jak zobaczyłem że po urlopie anulowano mi badania proponuje wprowadzić następujące zmiany:

I wprowadzić pauzowanie badań podczas urlopu

  1. Wprowadzić informację w podglądzie, iż ma się załączony urlop
  2. Umożliwić przejście na urlop w czasie trwania badań, pauzując je a nie jak jest do tej pory anulując
  3. Wprowadzić możliwość zejścia z urlopu po 7godzinach, przy czym ograniczyć możliwość załączania urlopu raz na 5 dni (opcję wprowadzić dopiero po ewentualnym wprowadzeniu resortu paliwowego, gdzie zaproponuje obniżenie ceny Fs)
  4. W przypadku odrzucenia punktu drugiego proszę o dopisanie stosownej informacji – jak to ma miejsce w przypadku budynków czyli:


UWAGA, naciśnięcie powyższego linku spowoduje usunięcie z kolejek budowania wszelkich elementów oraz załączenie urlopu.

brak informacji w w/w UWADZE o wyłączeniu badań doprowadził do straty 250k trytu i około 40 dni badań ;/ Nie będę jednak żądał zwrotu bo i tak wiem ze to jest niemożliwe….. na tym serwerze

 

Absolutnym priorytetem jest wprowadzenie pauzowania badań podczas wciśnięcia ikonki urlopu i temu poświęcam ankietę, a wszelkie inne propozycje Wasze czy moje proszę drogi Adminie potraktować jako podpowiedzi co można ewentualnie zmienić.

Jednocześnie przypominam iż ostatnio w/w propozycja została odrzucona ze względu na podzielone zdanie wiec proszę mieć to na uwadze bo wątpię aby komuś ta zmiana przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo badania albo urlop. Nie za łatwo ? Teraz przynajmniej myśli się 10 razy zanim dasz urlop i anulujesz badanie a nie, że boisz się o flotę to urlop.

 

Jestem na Nie.

urlop daje w ostateczności nigdy nawet przez myśl mi nie przeszli aby uciec na urlop bo sie boje o flotę, uważam że każdy powinien mieć możliwość załączenia urlopu i odpoczęcia od gry bez obaw o utratę badania które np twa już 4 miesiące.

Nie chcecie to nie ja bez tej opcji po prostu nie widzę dalszej gry tutaj, zejdę z urlopu, gra znudzi mi się za 3miesiące, będę chciał odpocząć to co mam demont robić czy dać sie zezłomować ? nie tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może z racji noobostwa nie jestem najlepszą osobą, która powinna się udzielać w tym temacie ( nie bić plz :P ) .. jednakże widzę, że nie było tu ,, oficjalnego" głosu poparcia .. Tak więc.. Mr zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o pauzy w badaniach w czasie urlopu. Różne są sytuacje życiowe i czasami po prostu ktoś nie może/ nie chce zaprzątać sobie głowy giereczką. 

 

Nie widzę tutaj ,, ułatwiania sobie" - przecież pauza jest ,, zatrzymaniem akcji". Nic nie przyspiesza, nic nie opóźnia, po prostu ,, zawieszenie", i tak też w moim mniemaniu powinien wyglądać urlop. A kto aż tak przeżywa giereczkę , że z obawy przed przegraniem idzie na urlop - to po 1 mu współczuje , że nie czerpie z tego, że gra radości tylko szeroko rozumiany strach ( WTF:D ) po 2 i tak w czasie urlopu nie zrobi mu się to badanie, więc jeśli chce je skończyć - to musi ,, wrócić" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrWhite jak chcesz odpoczać od gry zawsze możesz załączyć sobie urlop jak skończy CI się badać badanie xD nie no żartuje.....

 

 

Gra powinna być dodatkiem do życia a nie całym życiem i alunowanie badania a nie wstrzymanie uniemozliwia to. Oczywiście jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram pomysł, a jeżeli ktoś ma jakiś sprzeciw, to zawsze można wprowadzić jakąś opłatę - oczywiście w postaci trytu  - za zatrzymanie badania podczas urlopu, jednorazową lub za każdy dzień na urlopie, żeby nie było za kolorowo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce odpocząć od gry to demontuje flote i wydobycie 0% ustawia, jestem za tym aby pozostało tak jak jest czyli załączenie urlopu oznacza anulowanie badania.

 

 I co Ci to daje? To, że i tak musisz wchodzić na konto sprawdzić czy Ci moony nie lecą. Urlop do jest urlop!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co widze głos ludu mówi - anulować badania jak idziemy na urlop - tak samo jak było do tej pory.

 

Dlaczego tylko badania mają zostać ? a budowa teleportera na 12 poziom 90 dni ma zostać anulowana ? niech też zostanie !!

 

Ale nie, ja jestem za tym ze jak idziemy na urlop anuluje sie wszystko i tyle. A jak patrzysz codziennie czy Ci ktoś kulek nie strącił to proponuje Ci ich nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem "ZA" zwłaszcza ze badania buduja sie nie po 1/2 dni tylko po 20 a nawet wiecej wiec czasem z przyczyn naprawde nie zaleznych od nas trzeba wlaczyc urlop...i prawda jest taka ze wszystko ch... strzeli....

 

Edytuje jeszcze sobie...

 

a jak to nie wypali to poprostu trzeba zmienic czas budowy Badan...

Edytowane przez Avenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Problem z badaniami i urlopem dotyczy jedynie PTE na 29 i 30 poziom, reszta badań robi się stosunkowo szybko, w max. 2 miesiące, tyle bez urlopu można wytrzymać, albo zacząć badanie jeszcze raz. Nie powiem, chętnie bym odpalił urlop, ale jestem w połowie długiego badania i szkoda mi tracić 6 miesięcy, ale jak nie włącze urlopu to nie umrę.

 

Problem długich badań dotyczy chyba tylko ekowców, a Ci mogą wyłaczyć wydobycie, i też nikt nie będzie atakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tak naprawdę tkwi problem, tak jak napisał Alwego powyżej, flota na długi FS lub demont, ustawiamy wydobycie 0% i mamy urlop który nie przerywa badań. Sam badam Ekspedycje na 29 poziom i kilka razy musiałem wyjechać na ponad tydzień. Wyłączenie wydobycia wystarczyło aby nikt mnie nie atakował a badania były kontynuowane pomimo mojej nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tak naprawdę tkwi problem, tak jak napisał Alwego powyżej, flota na długi FS lub demont, ustawiamy wydobycie 0% i mamy urlop który nie przerywa badań. Sam badam Ekspedycje na 29 poziom i kilka razy musiałem wyjechać na ponad tydzień. Wyłączenie wydobycia wystarczyło aby nikt mnie nie atakował a badania były kontynuowane pomimo mojej nieobecności.

 

 

no to widac ze nie masz floty...bo skoro na democie moge odzyskac ile? 50? czy 80% wartosci floty to jestem tu stratny a zeby nadrobic pozostale % trzeba troche sie nalatac... wiec robienie demota jest tu dla mnie bezsensowne... bo nie odzyskuje 100% tego co wydalem.... 

 

moze byc tak jak mowicie... wydobycie 0 i jest urlop..

ale zrobcie w takim razie 100% zwrotu za flote... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tak naprawdę tkwi problem, tak jak napisał Alwego powyżej, flota na długi FS lub demont, ustawiamy wydobycie 0% i mamy urlop który nie przerywa badań. Sam badam Ekspedycje na 29 poziom i kilka razy musiałem wyjechać na ponad tydzień. Wyłączenie wydobycia wystarczyło aby nikt mnie nie atakował a badania były kontynuowane pomimo mojej nieobecności.

 

lot z 1 gali do 11 trwa 110:48:48 h przy napędzie na 32 lvl więc jest to możliwe grając eko (urlop na tydzień). Nie widzę konstruktywnych wypowiedzi na nie, jeśli glosy nie zmienia się mam nadzieję że wystarczy to Deusowi do wprowadzenia zmiany tak jak kiedyś to obiecał. 

 

kolejny argument to fakt iż podczas urlopu resorty sie badają wiec czemu badania mają sie nie pauzować :D

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To byłoby zbyt duże ułatwienie oraz cios dla graczy badających lata swoje technologię bez urlopu.

W obecnej formie jestem zdecydowanie na nie.

 

Wprowadził bym dodatkowe sankcje dla tego typu działania. Przejście na urlop podczas badania kosztowałoby równowartość tego badania oraz każdy dzień postoju byłby ponownie dodawany.

 

Czyli aby przejść na urlop musimy zapłacić ponownie za badanie. Do końca pozostaje nam 10 dni. Po 10 dniach przerwy wyłączamy urlop i czas badania wynosi 20 dni.

 

Jeżeli to miałby być drugi urlop, to cena razy dwa oraz dzień przestoju = 2 dni do czasu badania.

Trzeci raz byłby niemożliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To byłoby zbyt duże ułatwienie oraz cios dla graczy badających lata swoje technologię bez urlopu.

W obecnej formie jestem zdecydowanie na nie.

 

Wprowadził bym dodatkowe sankcje dla tego typu działania. Przejście na urlop podczas badania kosztowałoby równowartość tego badania oraz każdy dzień postoju byłby ponownie dodawany.

 

Czyli aby przejść na urlop musimy zapłacić ponownie za badanie. Do końca pozostaje nam 10 dni. Po 10 dniach przerwy wyłączamy urlop i czas badania wynosi 20 dni.

 

Jeżeli to miałby być drugi urlop, to cena razy dwa oraz dzień przestoju = 2 dni do czasu badania.

Trzeci raz byłby niemożliwy.

 

 

Bezsensu.... urlop to urlop.... wszystko powinno być wstrzymane a nie anulowane lub dodatkowo mamy płacic za to... sam dobrze wiesz, że każdy ma swoje życie prywatne i z tego co pamiętam to sam olałes serwer z problemów osobistych. Skoro wróciłeś do świata wirtualnej gry to wszystko zaczynałeś od początku czy kontunuowałeś wcześniejsze pomysły i propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robiło Ci się badanie i wykonano 50 dni na 100 i bierzesz urlop to powinno być tak że każdy dzien urlopu to cofniecie badania o 1 dzien

 

czyli po 1 dniu urlopu masz 49 dni wykonanych na 100 itd... tak jak deusx pisze, drugi urlop razy 2 dzien... nie ma nic za darmo, za duże ułatwienie, ja nie poto robie badania po kilka miesiecy i nie moge na urlop uciec zeby mi teraz ktoś sobie brał kiedy chce, albo tracisz albo nie idziesz na urlop. Mnie twoje problemy zyciowe, tez ja mam. Demontuj flote i masz spokój ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.