Skocz do zawartości

mała modyfikacja nawigacji po galaktyce


pydys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałem zaproponować wprowadzenie ułatwienia nawigowania po galaktyce .

W obecnej chwili gdy przeglądamy galaktykę aby przejść do następnego układu należy albo wpisać jego numer , albo najechać kursorem myszy na "" i kliknąć LPM to samo przy zmianie galaktyki.

Mój pomysł jest taki aby po galaktyce dało się nawigować także kursorami na klawiaturze czy strzałeczki lewo , prawo zmiana układu , a góra dół zmiana galaktyki.

Jeśli była by taka możliwość było by to znaczne ułatwienie dla farmerów którzy przeczesują codziennie ogromne połacie galaktyki i takie klikanie myszką zabiera trochę czasu i jest troszeczkę niewygodne

 

CO o tym myśli szanowna Administracja i Wy Gracze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, damy taki klawisz, później damy klawisz który będzie sam układ skanował, później galaktykę, a na końcu który będzie skanował tylko planety bądź moony z flotą ;) .. Myślę że jest dobrze tak jak jest i lepiej w sumie żeby tak zostało ;) 

To tylko moja subiektywna odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Baaardzo zły pomysł. Deusx, nie zgadzaj się na kolejne ułatwienie gry !

 

Dlaczego ? Otwieramy galę. Dajemy 1:1, wciskamy ctrl+f - tam wpisujemy nazwę gracza. I teraz klawiszami lewo/prawo przeskakujemy sobie na 1:2, 1:3 itd, a klawiszem myszki klikamy 'następne' w okienku wyszukiwania. W ten sposób nasz czas poświęcony na znalezienie planet danego gracza jest krótszy. Pamiętajmy też że niektórzy mają planetę na 15 pozycji, która  jest widoczna przy określonej rozdzielczości ekranu, inaczej trzeba przewijać stronę. Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam czasem znika ta 16 i 15 pozycja ale tylko wtedy gdy pełny układ jest ,a że jak korzystam z komputera to często jestem od niego znacznie oddalony więc mimo że mam dużą rozdzielczość to muszę "powiększać" okno przeglądarki i dlatego te pozycje nie są wyświetlane i trzeba przewijać

U kolegi pewnie podobny problem występuje i dlatego też klikanie na klawiaturze w celu zmiany systemu powinno być w takim przypatku także udogodnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wątpię żeby ktokolwiek jeszcze miał tak małą rozdzielczosc że nie widzi tej 15. Nawet komórce ja widzę.

Obecnie najpopularniejszą rozdzielczością jest 1366 x 768 (23,40%), 10,99% używa full hd.

W sumie około 85% osób korzysta z rozdzielczości ok. 1350 x 800 (1200x1000, 1400x800, 1300x700, 1200x800 itd).

 

Ja korzystam z rozdzielczości najpopularniejszej 1366 x 768 i przy zapełnionym układzie widzę do 11 pozycji a tak to średnio do 13.

 

Dane z ostatniego miesiąca. Więc kto ma full hd, ten szczęśliwcem jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.