Skocz do zawartości

Prędkość flot uniwersum 7


deusx

Prędkośc floty uniwersum 7  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz prędkość, która wg. Ciebie będzie najlepsza

    • prawie 4 minuty w układzie (OW)
    • prawie 2 minuty w układzie (OW)
    • prawie 1 minuta w układzie (OW)
    • pół minuty w układzie (OW) - obecna prędkość na każdym uniwersum


Rekomendowane odpowiedzi

mi sie predkosc na u7 podoba... teraz mamy ankiete z 4 opcjami i mozna zle to interpretowac.

 

Proponuje zrobic ankiete tylko z 2 opcjami:

a) zostawic predkosc tak jak jest (50x)

b) przywrocic predkosc tak jak na innych uni (100x)

 

aktualna ankieta za duzo nie mowi... mamy 4 opcje...

42% glosow (na dzien dzisiejszy) jest za (100x) a reszta czyli 58% chce zostawic jak jest (50x) lub jeszcze bardziej zwlonic.. (co za bardzo nie ma sensu jezeli mowimy o "prywatnym ogame", bo tutaj chodzi o speed!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak, latacie tyle co i nic, są 4-5 osób które latają reszta klepie eko i się wypowiadają, największą bolączką teraz są GS i Recki.

Nie dość że moony są twarde i żeby osiągnąć 100% zniszczenia moona 3k trzeba miec z 10kk gś.. I weźcie pod uwagę że gracz ma 20 moonów ^.^ Śmieszne co ? zmniejszać prędkość to zmniejszyć też liczbę planet zeby to jakoś mozna było latać... Recki tak samo, 80 układów lecą 10minut, gsy 45minut w jedna strone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zwlaszcza rozwalenie moona 6.5k~ juz staje sie baaaaaardzo ryzykowne, a potrzeba do niego na prawde niewiele. Chodzi mi o to ze aby wyciagnac flote przeciwnika trzeba znac poprostu go na wylot, wiedziec skad puszcza fsa. Bo zdjecie (solo) 4 moonow to ponad 4h roboty, a jak cos nie spadnie to dodatkowa godzina w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

of fazi przestan plakac... moze nie wiesz ale kazdy glos sie liczy ... jezeli tego nie rozumiesz lub nie akceptujesz to moze powinienes przemyslec czy wgl sie wypowiadac w tym temacie.

 

o moonach byla wielka dyskusja, zostale omowione plusy i minusy... napewno tak jak bylo kiedys byla lipa... kulki padaly jak nic...

teraz sa twarde, fakt, ale duzy moon to tez ogromny koszt, nie zapominajac ze zawsze jest tylko 20%.

 

co do predkosci to teraz moim zdaniem jest dobrze... 50x jest "dobra" opcja, choc jezeli zostanie ona zmieniona tak jak na starych uni (100x) to tez bedzie ok... mi to nie przeszkadza... poprostu wystarczy zrobic ankiete z 2 opcjami i sie okaze co chce "wiekszosc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna ankieta za duzo nie mowi...

 

mówi wszystko co chcemy wiedzieć.."wygrała" opcja nr 4...

 

jak są wybory prezydenckie i jeden kandydat dostanie 40% głosów a pozostali dwaj po 30% to tez nie wybierzemy tego co miał najwięcej bo tamci dwaj mieli razem 60%..??

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak są wybory prezydenckie i jeden kandydat dostanie 40% głosów a pozostali dwaj po 30% to tez nie wybierzemy tego co miał najwięcej bo tamci dwaj mieli razem 60%..??

 

 

Jeśli tych dwóch jest jedną osobą...

Jakie porównanie taka odpowiedź - bez sensu.

 

lepiej grac na starszych uni bo jest wiecej osob ktore lataja ;/

 

 

u2 1% floty TOP1 obejmuje 8 graczy z czego 63% na urlopie.

u6 1% floty TOP1 obejmuje 26 graczy z czego 58% na urlopie.

u7 1% floty TOP1 obejmuje 35 graczy z czego 9% na urlopie.

Dobra ściema nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


u2 1% floty TOP1 obejmuje 8 graczy z czego 63% na urlopie.

u6 1% floty TOP1 obejmuje 26 graczy z czego 58% na urlopie.

u7 1% floty TOP1 obejmuje 35 graczy z czego 9% na urlopie.

Dobra ściema nie jest zła.

 

Bo większość z nich przyszła na u7, bo chcieli zacząć znowu od początku :) tylko że raczej oczekiwali na normalną prędkość.

No cóż, pozostaje nam tylko czekać na ankietę deusa i jej wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to proponuję rzucić monetą bo jak będzie ankieta to kolejne kłótnie, zasady proste i wszystkim znane orzeł wracamy do standardu 30s reszka zostajemy przy minucie. Z minutą da się żyć, do 30 wszyscy przyzwyczajeni są raczej. Proste i los zadecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ankieta powinna być na początku tylko z dwiema opcjami:

 

1) 30 sekund

2) minuta lub więcej

 

Jeśli wypadnie opcja 2), to dopiero wtedy głosowanie czy minuta, dwie, czy cztery. Żeby później nie było tak jak teraz, że niby skoro 41% chce starej, to 59% chce spowolnienia. Tą ankietę teraz możecie sobie interpretować jak chcecie, dlatego są nieporozumienia. Dwie opcje i tyle! 30s lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem 1 stronę i ostatnią tego tematu, na 90% jest to spam wymiany zdan "ja chce 30" "ja chce co innego" tu właśnie nei masz sensu, tak czy siak komuś będzie nie dobrze nie oszukujmy sie. Mi obojętne czy minuta czy 30s ja się już dostosowałęm na ta 1min, jak trzeba to na 30s się przestawię ale napewno nie więcej.
To tylko prosty sposób na rozwiązanie tego "konfliktu" bo póki co to jest jak wtaczanie głazu przez Syzyfa, i tak się zacznie od nowa- w tym wypadku spór. Każdy broni swojego zdania i tak zostanie. Los Los Los Lossss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 są w ankiecie 4 różne mozliwosci i wygrała ostatnia... Tyle w temacie..

 

 

Zapomniałeś dopisać na końcu "(...) mam do powiedzenia."

Więc słuchaj teraz ludzi który mają do powiedzenia nieco więcej i myślą co piszą, a przede wszystkim nie wmawiają swojej wersji.

 

Tą ankietę teraz możecie sobie interpretować jak chcecie, dlatego są nieporozumienia.

 

 

Admin robi ankietę i jasno napisał, że są to 2 ankiety w jednej. Przecież ankieta nie jest dla ludzi tylko dla deusa. Propozycja innej jest ok, ale wmawianie wyniku to co innego.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 31 maj 2013 - 20:22

Witam !

 

Przeprowadzamy ankietę na temat prędkości flot na nowym uniwersum 7, które startuje już jutro tj. 1 czerwca.

Do wyboru mamy 4 opcję jak w ankiecie, na zdjęciu przedstawia się to tak:

post-2-0-27370000-1370024473_thumb.jpg

 

Prędkości pokazane są na Okręcie wojennym, lot w układzie (tj. np. 1:1:1 na 1:1:2), technologie na poziomie 20.

 

Opcja 4 jest obecną prędkością na uniwersum 7, jeżeli nie chcesz zmian wybierz opcję 4.

Przedstawiona ankieta ukazuje 4 opcję, skrócenie o 300%, 200%, 100% i 0%.

 

Prosimy o jak najwięcej głosów.

 

 

 


Admin robi ankietę i jasno napisał, że są to 2 ankiety w jednej

noo jasno napisane widzisz tu gdzieś kawałek o 2 ankietach w jednej???

 

Jesteś zaślepiony cyferkami i tyle....To ,ze jesteś dobrym matematykiem nie oznacza ,ze potrafisz latać a pewnie nie potrafisz...

A ta ankieta dotyczy lotników (głównie) więc Twoje "cyferki" kompletnie do mnie nie przemawiają jak i do większości lotników. Lepiej sobie dalej coś poobliczaj a losy gry (flotowej) zostaw innym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy głos oddany inaczej niż na obecną prędkość jest traktowany jako głos za tym, aby zmniejszyć prędkość.

Opcję 1,2 i 4 minuty są dodatkowymi atutami, takie dwie ankiety w jednym.

 

 

 

Możemy na tym cytacie zakończyć spam?

 

Co do powyższego, pamiętam fajny tekst który moim zdaniem ma sens: "Dobry trener nie musi być od razu zawodowym graczem."

 

@DOWN

Brak słów... 1000 stron powtarzania tego samego i nie dociera... -.-

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ankieta - jeśli jesteś za zmianami - wybierz opcję 1-3. Jeśli chcesz by zostało tak jak było - wybierz opcję 4.

2 ankieta - jeśli jesteś za zmianami i wybierasz zmniejszenie prędkości, to która opcja by ci najbardziej odpowiadała (1-3)?

 

Więc % z opcji 1-3 się sumuje, a skoro na 4 głosowało mniej niż 50%, to chyba opcja przywrócenia nie wygrała. Gdyby były dwie opcje to gracze, którzy zagłosowali na 1-3, po zrobieniu ankiety z dwoma opcjami, zagłosowaliby na opcję za zmniejszeniem, która aktualnie wygrywa nad pozostawieniem starej prędkości. Wygrało ogólne zmniejszenie, w którym postanowiono o zmniejszeniu do 1 minuty w układzie... 

 

Po co robić dwa tematy, jak można jeden? Pierwsze trzy opcje to jedna opcja za zmniejszeniem (ale różnią się tylko parametrami). Tutaj nie można dawać takich przykładów, bo kandydata na prezydenta nie rozbijesz na 3 części (może na trzy jego wizje przyszłości, do których będzie dążył? Ale po co, skoro to wybory ludzi a nie ich przyszłościowe planowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowej ankiety i tak nic nie b edzie wynikalo tak jak z tej. powinny byc dwie ankiety, jedna po drugiej. Pierwsza: Czy szybkosc flot powinna zostac taka jaka jest teraz - lub Czy szybkosc floty/ lub czesci statkow powinna zostac zwiekszona? Jesli A to koniec tematu, jesli B to kolejne rozwiazania, czy tylko recki/gsy/aurory/niszczyciele czy wszystkie statki. I wtedy wszystko byloby klarowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby 3 polityków z PO i 1 z PiSu startowali w wyborach prezydenckich, i wygrałby któryś z trójki, tylko dlatego że sumując było więcej głosów na PO niż na PiS... ale zwała 

 

Z tego wnika, że wygrało PO, bo ludzie głosujący bardziej woleli kogoś od nich niż od PiSu. Więc teraz wybrali tego, kto miał największe poparcie głosujących z kandydatów PO. Pisałem, że nie można tak porównywać, bo wiadomo na logikę, że wygra PiS, bo najwięcej głosów, czyli musielibyśmy zrobić głosowanie nad partią wygraną, PO (zmiana) czy PIS (zostawienie), a potem na kandydata, a wiadomo, że tak nie jest w rzeczywistości, dlatego analogicznie nijak ma się ten przykład.

 

PS: Też wcześniej myślałem o identycznym przykładzie z PO i PiSem, ale po analizie stwierdziłem, że z tego głupoty wychodzą a nie porównanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.