Skocz do zawartości

Prędkość flot uniwersum 7


deusx

Prędkośc floty uniwersum 7  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz prędkość, która wg. Ciebie będzie najlepsza

    • prawie 4 minuty w układzie (OW)
    • prawie 2 minuty w układzie (OW)
    • prawie 1 minuta w układzie (OW)
    • pół minuty w układzie (OW) - obecna prędkość na każdym uniwersum


Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem jednego, statystycznie ankieta jest na równo. po co kombinować i zmieniać..

 

Po drugie, zauwazylem ze na stałą prędkość klikają osoby doświadczone które są tu od dawna, osoby które mają po kilka postów są za zmianami. prócz administracji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję powtórzyć ankietę po utworzeniu u7 gdyby prędkość miała zostać.

Najlepiej w grze w jakimś widocznym miejscu bo ktoś niezadowolony z takiej prędkości na pewno nie wpadnie na pomysł szukania na forum możliwości zwalniania prędkości flot.

 

Nie zdziwię się jeśli troszeczkę proporcje głosów od siebie odlecą.

 

@UP

linq, Sammy, Attyrda, TheWWarrir, Wholam, Lexijean, zen, CrAcKOne, Trol, Sunzi, MArkuss, GasaiYuno.

To połowa. Powiedziałbym, że jest po równo, więc kompletnie bezpodstawnie taki wniosek wyciągnąłeś.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, zauwazylem ze na stałą prędkość klikają osoby doświadczone które są tu od dawna, osoby które mają po kilka postów są za zmianami. prócz administracji  :D

 

Fazi szczerze rzecz biorąc nie ważne czy na chwilę obecną jestem w administracji. czy bym nie był tutaj na tym stanowisku na którym jestem i tak bym zagłosował tak samo.

nie spamując zbytnio zagłosowałem zagłosowałem na opcję ok.2 min, gdyż zdaję mi się ona całkiem wyważona, można iśc za 'krótką' potrzebą, bez jakichś większych awarii, ani również nie trzeba klikać na bieżąco podglądu, a również dla flociarzy nie jest to jakiś ogrom czasu (jednakże przychylam się do propozycji Neriela który mówił o dostosowaniu prędkości GŚ do nowo wprowadzonej (o ile taka zmiana będzie) prędkości. Jeśli prędkość powiedzmy mnożyć przez 2,5 to myślę że dla Gś ten współczynnik powinien być ok. 1,75. (ale to tak na oko :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda że nie będzie 4 min w układzie ... Ludzie mieliby duże floty + ciężej było by ich dopaść, lecz jak widać krzykacze forumowi jak zwykle zaczną trollować i za wszelką cenę będą stawiać na swoim, choć ich argumenty są absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx - moje zdanie znasz. Minuta w układzie jest jak najbardziej OK, natomiast na cztery się nie godzę bo to absurd. 

 

Proponuję zrobić ankietę (4 min, 2 min, 1 min) i zobaczyć co wybierze społeczeństwo... chociaż po tej ankiecie nie widzę wielkich szans na wprowadzenie dwukrotnej prędkości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty stanowczo za dużo, mowa tu tylko o układzie, a ile czasu będzie lecieć przez galaktykę? 2 minuty ok i tu zagłosowałem, nie ustawiajmy prędkości uniwersum pod kogoś, kto chce się wysikać...

 

Chcę się wysikać to wysyłam fs-a, chociaż na własne pz, bo i tak żadne gś mi nie zdąży strącić moona za ten czas. Więcej od tego całego spowalniania dało by przyuczenie jak tu grać, może jakiś obowiązkowy szybki samouczek itp. Są poradniki co prawda, ale nie każdy zarejestrowany na forum je czyta, a co ważniejsze, wielu graczy (może i większość) w ogóle nie rejestruje się na forum, więc nie wiele te poradniki dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 min w układzie OW tj 8x wolniej ,wychodzi  na to że lot GS poza układem to bedzie około 2h,

a Fsy to już będą robione na 800h  i każdy bedzie miał flote  zawsze w locie , fajnie sie bedzie grało nie ma co.

 

Wiem że to nie jest Ogame.pl, ale tam floty latają dłużej i nie ma problemu z zrobieniem udanego wjazdu, a tutaj masz problem bo będzie AŻ 8x SZYBCIEJ. Uważam że 4 min to dobry wybór, ponieważ nie każdy ma czas siedzieć 24h na dobę i ciągle klikać ... Teraz możecie hejtować :D

 

Tylko mam nadzieję że nie będą wprowadzane surowce i flota za astaty (po miesiącu)... od razu kończę grę w takim razie, jak i pewnie większość graczy...

 

Surowce i flota za astaty - mnie i moich ludzi tutaj nie ma :)

Edytowane przez Vander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wiem że to nie jest Ogame.pl, ale tam floty latają dłużej i nie ma problemu z zrobieniem udanego wjazdu, a tutaj masz problem bo będzie AŻ 8x SZYBCIEJ. Uważam że 4 min to dobry wybór, ponieważ nie każdy ma czas siedzieć 24h na dobę i ciągle klikać ... Teraz możecie hejtować :D

 

Ciekawe  czy tam fs zrobisz na 800h  gra będzie wolniejsza niż na ogame , wtedy chyba nie potrzębny bedzie statek fleet slov.

 a  może będzie ?

grać będą gracze co logują sie raz na dzień na 3 min by wpłacić surke i znowu egzystencja 10 dni az do następnego Fs.

A po złomie i tak oleją gre krzykacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam a za co chcecie utrzymac serwer ? moze abonament by wam pasowal np 30zl co miecha ? to wszystko kosztuje ktos w jakis sposob za to placi

 

 

Nie znasz się na dochodach to się nie wypowiadaj...

Edytowane przez Callel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe  czy tam fs zrobisz na 800h  gra będzie wolniejsza niż na ogame , wtedy chyba nie potrzębny bedzie statek fleet slov.

 a  może będzie ?

grać będą gracze co logują sie raz na dzień na 3 min by wpłacić surke i znowu egzystencja 10 dni az do następnego Fs.

A po złomie i tak oleją gre krzykacze

 

No dobrze, nie będę tutaj podawał swoich kontrargumentów, ponieważ nie ma to sensu i żadnego wpływu na ten temat. Jedynie wyraziłem swoją skromną opinię. Jednakże 8x wolniej to nie jest jeszcze tak bardzo dużo. Nie mogę spędzać całego dnia grając w ogam. :) Odpowiadają mi wszystkie współczynniki serwera, dlatego wybrałem ten serwer i chcę tutaj pograć. A to że chciałbym aby było tylko trochę wolniej jest przyzwyczajeniem z ogame.pl, także nie miej mi za złe że staram się to jakoś wam uzmysłowić. :)

 

przepraszam a za co chcecie utrzymac serwer ? moze abonament by wam pasowal np 30zl co miecha ? to wszystko kosztuje ktos w jakis sposob za to placi

 

Na to pytanie Ci nie odpowiem, musisz się zapytać Admina czy hajs mu się zgadza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.