Skocz do zawartości

Prędkość flot uniwersum 7


deusx

Prędkośc floty uniwersum 7  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz prędkość, która wg. Ciebie będzie najlepsza

    • prawie 4 minuty w układzie (OW)
    • prawie 2 minuty w układzie (OW)
    • prawie 1 minuta w układzie (OW)
    • pół minuty w układzie (OW) - obecna prędkość na każdym uniwersum


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jest kompromis, głosy są prawie równe.

Proponuję zatem zmienić prędkość o 2 razy, czyli minuta w układzie (zmiana praktycznie żadna, ale jest zauważalna i na acs'y, podstawki daje dużo więcej czasu).

 

Bingo! Jestem jak najbardziej ZA tym pomysłem :) Niemniej jednak proponuję zmniejszenie prędkości GŚ o 1.5x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo! Jestem jak najbardziej ZA tym pomysłem :) Niemniej jednak proponuję zmniejszenie prędkości GŚ o 1.5x

Dlaczego masz w sygnaturze mój podpis (obrazek?) przecież to było moje konto.

 

 

//a co to ma do tematu ? Zapytaj się przez pw / shoutbox.

//warn za spam

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na razie jest kompromis, głosy są prawie równe.

Proponuję zatem zmienić prędkość o 2 razy, czyli minuta w układzie (zmiana praktycznie żadna, ale jest zauważalna i na acs'y, podstawki daje dużo więcej czasu).

 

To jeśli chodzi tu o loty w układzie by zwolnić zatem może pozostawić szybkośc fleet slov i Gs,

zmiana praktycznie żadna :) bo 4 min w układzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak najpoważniejsze decyzje podejmować chwilę przed startem. Czy jeżeli dojdzie do zmniejszenia prędkości będą do niej dodane jakieś zmiany coś typu usunięcia robienia moona samemu sobie ? A może po prostu obniżamy na pałę po wyniku ankiety ? Jestem za obniżeniem prędkości, kilka razy już widziałem na sb chwyt taktyczny, szybkie i krótkie zagadanie na gg aby kolega mógł błyskawiczny atak puścić. Dawno to widziałem, ale dalej może byś skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W późniejszej fazie UNI, czy dziś ?

 

(12 głosów [13.33%])

 

najlepsze jest to ze najmniej głosów a wygrała ta opcja :D

 

Fazie nie o to chodzi że ma najmniej głosów i wygrała, tylko wszystkie głosu za zmiana prędkości zostały podliczone i wyszło na to że jest ich więcej. Dlatego też deus postanowił zmienić na 1 min w układzie, aby zadowolić tych którzy chcą coś zmienić i tych którzy są za pozostaniemy przy starych prędkościach. Po prostu jest zrobione tak żeby wszyscy byli w miarę zadowoleni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdania nie zmienię.

Jeśli  kierowcy chcą jeździć setką w mieście ale powinni jeździć bezpieczniej 50 to czy ograniczenie do 75 jest odpowiednie?

 

Lepiej zostawić już starą prędkość by chociaż połowa była zadowolona niż zmienić tyle co nic a i tak poirytować połowę.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta wygląda gorzej niż wybory w naszym kraju, frekwencja  żenująco niska i na jej podstawie chcecie dokonywać zmian. Ciekawe jest to że nie biorą W NIEJ UDZIAŁU OSOBY KTÓRE MAJĄ DZIĘKI REKLAMIE ZACZĄĆ GRĘ na U7. Zagłosowało 100 osób , interesuje mnie jak wielu nie oddało głosu bo nie ma konta na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta wygląda gorzej niż wybory w naszym kraju, frekwencja  żenująco niska i na jej podstawie chcecie dokonywać zmian. Ciekawe jest to że nie biorą W NIEJ UDZIAŁU OSOBY KTÓRE MAJĄ DZIĘKI REKLAMIE ZACZĄĆ GRĘ na U7. Zagłosowało 100 osób , interesuje mnie jak wielu nie oddało głosu bo nie ma konta na forum.

 

No ale o co Ci chodzi mistrzu? Admin ma namawiać każdego z osobna aby założył konto na forum? To chyba logiczne, że jak chce się brać udział w życiu gry to trzeba mieć konto na forum, a skoro go nie mają to nie będzie im to przeszkadzało jaką prędkość mają floty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No ale o co Ci chodzi mistrzu? Admin ma namawiać każdego z osobna aby założył konto na forum? To chyba logiczne, że jak chce się brać udział w życiu gry to trzeba mieć konto na forum, a skoro go nie mają to nie będzie im to przeszkadzało jaką prędkość mają floty. :)

 

 

Bzdury opowiadasz, gdyby Deusxowi zależało na faktycznym rozłożeniu głosów to zrobiłby ankietę analogicznie do tego co miało miejsce w przypadku przenosin z U2 na U3, czyli masz obowiązek oddania głosu po zalogowaniu się na swoje konto na UNI, a tak to można sobie z fusów wróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury opowiadasz, gdyby Deusxowi zależało na faktycznym rozłożeniu głosów to zrobiłby ankietę analogicznie do tego co miało miejsce w przypadku przenosin z U2 na U3, czyli masz obowiązek oddania głosu po zalogowaniu się na swoje konto na UNI, a tak to można sobie z fusów wróżyć.

 

A to przepraszam bardzo, nie wiedziałem że jest taka możliwość, lecz z drugiej strony nie każdy chce grać na nowym uni, więc co go obchodzi jaka będzie prędkość flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A to przepraszam bardzo, nie wiedziałem że jest taka możliwość, lecz z drugiej strony nie każdy chce grać na nowym uni, więc co go obchodzi jaka będzie prędkość flot.

 

No to przecież ma możliwość oddania głosu że prędkość bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież ma możliwość oddania głosu że prędkość bez zmian.

 

W takim razie ten głos jest niesprawiedliwy :) Pomaga tym, którzy chcą, aby zostały stare prędkości. Są też tacy którzy chcą zmienić to i wtedy powiedzą : a po co głosowałeś skoro i tak tutaj nie grasz?

 

@UP Chyba że w ankiecie można by było oddać głos Nie obchodzi mnie to :D

Edytowane przez Vander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne, że jak chce się brać udział w życiu gry to trzeba mieć konto na forum, a skoro go nie mają to nie będzie im to przeszkadzało jaką prędkość mają floty. :)

 

Vander, nie jest to logiczne. Serio, co ma zmienić w moim zdaniu na temat prędkości posiadanie konta na forum? "Prędkość się zmieniła ale spoko - konto na forum jest więc się nie martwię" ?

Oni po prostu nie mają prawa głosu, bo jeszcze tu nawet nie przyszli. Jeszcze nie wiedzą czy zostaną na dłużej, więc po jaką cholerę im konto na forum.

 

Dlatego proponowałem w innym temacie chyba ponowić ankietę po starcie u7 np. tydzień - miesiąc i umieścić ją w grze ;D

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Neriel tez proponuje nową ankietę...bo ankieta ankietą a rzeczywistość przywala!!

Jak ja mam leciec fletem 8 minut na moona albo recami 20 minut 100 okładów to ja chyba podziękuje...:/

Skusiła mnie do graniu tu prędkość a jak zobaczyłem jak to jest w rzeczywistości na nowym uni to grac mi sie odechciało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.