Skocz do zawartości

Prędkość flot uniwersum 7


deusx

Prędkośc floty uniwersum 7  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz prędkość, która wg. Ciebie będzie najlepsza

    • prawie 4 minuty w układzie (OW)
    • prawie 2 minuty w układzie (OW)
    • prawie 1 minuta w układzie (OW)
    • pół minuty w układzie (OW) - obecna prędkość na każdym uniwersum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Przeprowadzamy ankietę na temat prędkości flot na nowym uniwersum 7, które startuje już jutro tj. 1 czerwca.

Do wyboru mamy 4 opcję jak w ankiecie, na zdjęciu przedstawia się to tak:

loty.jpg

 

Prędkości pokazane są na Okręcie wojennym, lot w układzie (tj. np. 1:1:1 na 1:1:2), technologie na poziomie 20.

 

Opcja 4 jest obecną prędkością na uniwersum 7, jeżeli nie chcesz zmian wybierz opcję 4.

Przedstawiona ankieta ukazuje 4 opcję, skrócenie o 300%, 200%, 100% i 0%.

 

Prosimy o jak najwięcej głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie , Ja wybieram kazdą opcje oprócz ......4 czyli tej bez zmian

Chyba sami dobrzy flociarze głosuja na najszybszą predkosc, a to sie mija z celem gry ,zapraszacie po całym internecie znajomych a jak zaczna im floty spadać co chwila odechce im sie grac a zadnej innej opcji miec nie bedą

Edytowane przez Krisu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to nie fair. Skoro na zmiane mamy trzy opcje, a na zostawienie jedna, mozna glosowac wielokrotnie, to kazdy glos na zmiane mozna sobie policzyc potrojnie i wtedy na pewno wejdzie zmiana. Patrzmy na to pod wzgledem tego, ktora opcja wygrywa,a nie zmiana czy nie, bo nie taka jest ankieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, ciężko by było inaczej :P

 

Ci co chcieli wolniej posłuchali waszych rad i sobie poszli, więc kto ma za nich teraz zagłosować.

.

 

to znaczy Nariel że wmyśl waszej demokracji ten co jest za zwiększeniem czasu dolotu w układzie ma więcej głosów niż ten co chce przy tej prędkości pozostać

tzn mój głos jest liczony jako jeden a twój jako 3 a deuxsa jako też 3?

 

to jest ta wasza demokracja? to będziesz nam wszystkim wmawiał przez kolejny rok: " chcieliście zmiejszyć prędkość i została zmiejszona?" masz nas za głupków? swoją miarą ludzi uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% chce zostawić, czy 40% to większość? Nie. Więc zwalniamy.

Teraz o ile zwalniamy? Najwięcej głosów jest za opcją1 więc wchodzi opcja 1.

 

Ktoś w necie dał fajny pomysł, by w głosowaniach na prezydenta itp robić test IQ, bo ludzie inteligentni czują się oburzeni tym, że ich głos liczy się tak samo jak "McKierownika" czy menela spod biedry.

Moim zdaniem byłyby to jak najbardziej słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba Nariel czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

masz z tym jakiś problem?

wiesz jak to jest z tobą... że ty dopasowujesz fakty do własnych decyzji

nie umiesz pojąć że rzeczywistość jest zupełnie inna...

dlatego ss się stąd wycofuje, dlatego zaginie kiedyś AlieN,,,, tylko że ja AlieN postaram się przenieś gdzieś gdzie ludzie rozumieją co to znaczy "WŁASNE ZDANIE"  A NIE OSZUKANE ZDANIE !!

 

wasz wynik ze względu na wielo wyborowość należy dzielić przez 3

a więc

(11+10+6)/3 = 9

co jest oczywiście mniejsze od 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

a więc!! 33 % za nową prędkością, A 67%(bo zaokrągla się w górę :P ) JEST ZA POZOSTANIEM ZA STARĄ PRĘDKOŚCIĄ!!

 

 

//po pierwsze nie krzycz, po drugie nie obrażaj, po trzecie nie wmawiaj komuś czegoś

//ile razy mam Ciebie dzisiaj jeszcze upominać?

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi, ja mam dość sprowadzania mnie na poziom idioty. Mam odpowiedź na ten błazeński post ale już odpowiadałem dość razy.

Jak się zastanowisz nad tym co właśnie napisałeś albo podrośniesz 5-10 lat zrozumiesz jakim jesteś...

 

Ja już napisałem na SB, z powodu prędkości odeszło po stokroć więcej niż obecnie tu gra i oni już nie zagłosują.

 

Ale widzisz różnica między nami jest taka, że ja nagnę rzeczywistość by udowodnić swoje racje, a Ty spróbujesz wcisnąć ściemę tak słabą i żałosną, że aż niegodną odpowiedzi.

Bezczelnie krzycząc, że do kumpli podzwonisz by przegłosowali ankietę.Idź sąsiadów namawiaj by konta porobili.

 

 

//a co to ma wspólnego z tym tematem ?

//nie spamuj i nie obrażaj

//deusx

 

@EDIT

No..  to niech już ma coś wspólnego.. odpowiem na temat.

Głosów powtórzyło się 3 : mój, deusa i Goldiego.

Odejmując te 3 głosy... 25 : 23

Stąd moje zdanie na temat inteligencji pewnych osób, które dzielenie z odejmowaniem mylą.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, to jest zwyczajna ankieta (ważna, ale to w dalszym ciągu ankieta), chcemy poznać wasze głosy. Wasze zdanie również, ale przedstawianie go spamem, krzykiem, obrażaniem i absurdem mija się z celem (jak i naszą poważną uwagą). Na szczęście mamy nowy mod, który blokuje wyznaczonym osobom dostęp do tematu, obym nie musiał go użyć od tej chwili.

 

Po co te krzyki, groźby i udowadnianie swojej racji ? To naprawdę nic nie wnosi.

 

Jedno jest pewne w tej ankiecie, ktoś nie będzie z niej zadowolony - i ta grupa graczy powinna to honorem zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tu zawsze ktoś robi pod górkę, Deusx ja wiem ze co raz mniej osób gra na uni ale ty robisz wszystko aby grało jeszcze mniej, ta ankieta ma na celu sprawdzenie kto gra (jaka jest frekwencja) bo nie rozumie, chyba ze przeczytałes kasiazke jak być dobrym marketingowcem ;) bo to tak wyglada dużo dymu! Ale to jest dobry sposób na frekwencję na u7.

 

 

Mam nadzieje ze juz wiecej nie będzie ankiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tu zawsze ktoś robi pod górkę, Deusx ja wiem ze co raz mniej osób gra na uni ale ty robisz wszystko aby grało jeszcze mniej, ta ankieta ma na celu sprawdzenie kto gra (jaka jest frekwencja) bo nie rozumie, chyba ze przeczytałes kasiazke jak być dobrym marketingowcem ;) bo to tak wyglada dużo dymu! Ale to jest dobry sposób na frekwencję na u7.

 

 

Mam nadzieje ze juz wiecej nie będzie ankiet :)

Ankieta ma na celu sprawdzenie opinii graczy co do prędkości flot. Nie pomyślałem, aby dać powód jej stworzenia oprócz tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.