Skocz do zawartości

Prędkość flot uniwersum 7


deusx

Prędkośc floty uniwersum 7  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz prędkość, która wg. Ciebie będzie najlepsza

    • prawie 4 minuty w układzie (OW)
    • prawie 2 minuty w układzie (OW)
    • prawie 1 minuta w układzie (OW)
    • pół minuty w układzie (OW) - obecna prędkość na każdym uniwersum


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem sobie nad jeszcze jedną opcją, tylko że wprowadziłaby ona trochę więcej zamieszania.

 

Może by zmienić wartości prędkości tylko niektórych jednostek? Np. te najszybsze (ow i pancki) zwolnić, a resztę zostawić tak jak było?

 

Moja propozycja jest taka.

Na początku zrobić ankietę w grze z trzema opcjami:

1) spowolnienie prędkości wszystkich jednostek we flocie

2) stara prędkość (jak na wcześniejszych uni)

3) zmienić prędkość tylko niektórych jednostek.

 

Wybierzemy opcję, która ma największą ilość głosów.

Jeśli opcja 1), to później zrobi się drugą ankietę o ile spowolnić;

Jeśli opcja 2), przywrócimy starą prędkość

Jeśli opcja 3), wybierzemy które jednostki spowolnić o okreslony procent (np. 50%).

 

Co myślicie o takim czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście prędkości głównej floty są na u7 jak dla mnie ok, bo jako obrońca mam czas żeby zareagować.

 

Niemniej jednak, irytują mnie pewne typy jednostek:

a) recyklery - im możnaby przywrócić prędkość z porpzednich uniwersów - dużo roboty nie będzie, a ułatwi zbieranie złomu

b) sondy - ciężko mi się przestawić na opóźnianie, gdy sonda leci mi 8 galaktyk przez 10sekund! gdyby przywrócić jej prędkości z innych uni byłoby to dla mnie fajne rozwiązanie

c) (opcjonalnie) fleet slov :) czysto kosmetycznie, dziwnie mi wyglada fleet slov lecący 8 minut na moona :) ale to taka dodatkowa tylko drobnostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up właśnie o to mi chodziło. :)

tylko jeszcze niszczyciele bym też dał normalne, bo mi teraz przez 40 układów lecą 4 minuty, co jest po prostu bezsensowne, bo zanim one dolecą to każdy ucieknie czy się podstawi. Nie mówiąc o atakach na 100 układów. :) bo 40 to jeszcze jest w miarę blisko. Dodatkowo opcja lotki przy obecnej prędkości również jest niepotrzebna, bo sam kolonizator poleci tam z 8 minut, flota na lotkę 3-4 minuty, na gracza kolejną minutę, co łącznie daje nam aż 13 minut od czasu wyszpiegowania, a raczej żaden aktywny gracz nie będzie przez 13 minut stał bezczynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się fazik nie zgodzę, niszczarki są mocne jedynie na pancerniki, tak to OW je wypierają całkowicie.

GŚ nadają się tylko na moony i bunkry.

Aurory? To jest coś dziwnego dla mnie, moim zdaniem nieopłacalne, jedynie duże ilości coś potrafią zrobić. Nadają się tylko na remisowanie dzięki dużej powłoce, ewentualnie bunkry na kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Aurory? To jest coś dziwnego dla mnie, moim zdaniem nieopłacalne, jedynie duże ilości coś potrafią zrobić. Nadają się tylko na remisowanie dzięki dużej powłoce, ewentualnie bunkry na kilka razy.

 

Doprawdy? To zrób sobie symulację Aurory vs Niszczyciele oraz cokolwiek innego zamiast Auror vs Niszczyciele powiedzmy 1kkk niszczarek a potem daj znać ile wydałeś na te Aurory oraz inne stateczki aby straty po twojej stronie wynosiły 0%. Zapewniam cię że w takim starciu Aurory są niezastąpione i w dodatku o wiele tańsze. (techy ustaw dla obu stron takie same)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem już takie wyliczenia nie jeden raz, kolego. :)

weź pod uwagę jeszcze złom i to, że w aurorach jest mnóstwo deuteru, który na złom niestety nie idzie.

_____________________________________________________________________________

 

Bujasz w obłokach chyba przyjacielu :D Na zniszczenie 1.000.000.000 Niszczycieli bez strat przy techach 30/30/30 dla obu stron potrzeba;

 

Krążownik - 40.000.000.000 - 420.000.000.000.000 Deuteru

Okręt wojenny - 10.000.000.000 - 187.500.000.000.000 Deuteru

Niszczyciel - 4.000.000.000 - 220.000.000.000.000 Deuteru

Gwiazda Śmierci - 50.000.000 - 212.500.000.000.000 Deuteru

Aurora - 250.000.000 - 150.000.000.000.000 Deuteru

 

A deuter o którym wspomniałeś nie ma tu nic do rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z tą ankietą? (:

 

@up:

oczywiście, że deuter ma bardzo wiele do rzeczy.

i takie pytanie, po co niszczyć bez strat? takie walki są baaardzo rzadko.

odnośnie deuteru: rzeczywisty zysk się mierzy włączając w to zbiórkę złomu, a deuter na złom przeciez nie idze.

Polecam:

http://img525.imageshack.us/img525/1736/tabelawalk2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z tą ankietą? (:

 

@up:

oczywiście, że deuter ma bardzo wiele do rzeczy.

i takie pytanie, po co niszczyć bez strat? takie walki są baaardzo rzadko.

odnośnie deuteru: rzeczywisty zysk się mierzy włączając w to zbiórkę złomu, a deuter na złom przeciez nie idze.

Polecam:

http://img525.imageshack.us/img525/1736/tabelawalk2.jpg

 

 

 

 

Mylisz dwa różne pojęcia, ja piszę o rzeczywistej sile rażenia statków i ich realnym koszcie zakupu w przeliczeniu na deutera Ty z uporem maniaka wciąż o tym samym czyli deuter nie idzie w debris.

Przeczytaj moje posty ze zrozumieniem jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.