Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 7 - harmonogram walk


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Sphinx! ;D Równy z ciebie przeciwnik i wyrównana walka. Dziękuje za zabawę wszystkim którzy mnie wspierali, a także przeciwnikom i deusx'owi za napięcie w finale. :troll:

 

A więc.

 

1 miejsce: Sphinx

2 miejsce: Dagger157

3 miejsce: Neriel

4 miejsce: KarolRadom

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem o co chodzi z tym "na żywo". I przez przypadek wpadłem na to w momencie ogłaszania wyniku. LOL :D

Gratuluję Sphinx! ;D Równy z ciebie przeciwnik i wyrównana walka. Dziękuje za zabawę wszystkim którzy mnie wspierali, a także przeciwnikom i deusx'owi za napięcie w finale. :troll:

 

A więc.

 

1 miejsce: Sphinx

2 miejsce: Dagger157

3 miejsce: Neriel

4 miejsce: KarolRadom

 

Gratulacje!

 

Dzięki.

Rewanż w następnej edycji mamy :P

Edytowane przez Sphinx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe nagrody w postaci astatów na konto o wartości 30 zł otrzyma każda trójka najlepszych graczy z danego uniwersum z wyłączeniem osób, które znalazły się na podium, gdyż nagrody nie sumują się.

Oznacza to, że oprócz pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną rozdane nagrody również dla 12 innych graczy, którzy zajdą najwyżej ze swojego Uni.

 

czyli lista powinna chyba wyglądać tak:

U2::

Karwi

Y2K

Olo / MJroli / StoProCent

 

U3:

Cat

caterham

Vequris / SNIPERS / Ruby

 

U4:

Czarny93

Sroka

zorg

 

U5:

KarolRadom

BumblEe

Marc0

 

U6:

ARAB

Matka

cichy

 

jako że zwycięzcy byli z u2, u3 i u6 usunąłęm ich a na ich miejsce dałem innytch graczy którzy doszli najwyżej. a jak widać na u2 i u3 na 3 miejscu znalazło sie aż po 3 graczy, bo oni doszli do kolejnej fazy i stąd już dawno zadane przeze mnie pytanie:

a co w przypadku jak np gracz A i B dojdą z danego uniwersum do IV rundy, a C, D i E do III i będą to osoby które zaszły najdalej z człego uni (reszta poodpadała niżej a i zwycięzców -którzy i tak by sie nie liczyli w dodatkowych nagrodach- nie będzie z tego uni, peszek).

i teraz pytanie, nagrody dodatkowe dostaną:

a) A, B, C, D, E ?

b) A i B a między C, D, E będą symulacje w celu znalezienia najlepszego i ten najlepszy dostanie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus a powiedz mi czego nie rozumiem w

z wyłączeniem osób, które znalazły się na podium, gdyż nagrody nie sumują się.

oraz

Oznacza to, że oprócz pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną rozdane nagrody również dla 12 innych graczy, którzy zajdą najwyżej ze swojego Uni.

 

i nie żebym miał coś przeciwko daniu Nerielowi, Daggerowi czy Sphinxowi tych astatów, ale chodzi mi o zasady, tym bardziej że skoro od początku regulamin zabawy mówi tak a Ty piszesz że od pocztku było dawane inaczej to coś jest chyba nie tak...

ale jak piszesz faktycznie może ja coś źle rozumiem, niech sie może więcej osób opowie jeszcze bo może faktycznie tylko ja to źle rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus a powiedz mi czego nie rozumiem w

 

oraz

 

 

i nie żebym miał coś przeciwko daniu Nerielowi, Daggerowi czy Sphinxowi tych astatów, ale chodzi mi o zasady, tym bardziej że skoro od początku regulamin zabawy mówi tak a Ty piszesz że od pocztku było dawane inaczej to coś jest chyba nie tak...

ale jak piszesz faktycznie może ja coś źle rozumiem, niech sie może więcej osób opowie jeszcze bo może faktycznie tylko ja to źle rozumiem

Ja Ci to wyjaśnię. Mamy 5 universów - U2, U3, U4, U5, U6. Czyli jak podium mieści 3 miejsca to mamy 3x5=15. Czyli nagrody dla 15 osób. Ale jeśli chodzi o nagrody pocieszenia w postaci 30zł to od tego trzeba odjąć trójkę najlepszych w całej edycji - czyli 15-3=12. Dlatego jest mowa o "12 innych graczach" bo trójka najlepszych dostanie swoje nagrody, bez nagród pocieszenia w postaci 30zł - dlatego jest napisane, że "nagrody nie sumują się". Przeczytaj dwa razy to co napisałem, a zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lista powinna chyba wyglądać tak:

U2::

Karwi

Y2K

Olo / MJroli / StoProCent

 

U3:

Cat

caterham

Vequris / SNIPERS / Ruby

 

U4:

Czarny93

Sroka

zorg

 

U5:

KarolRadom

BumblEe

Marc0

 

U6:

ARAB

Matka

cichy

 

jako że zwycięzcy byli z u2, u3 i u6 usunąłęm ich a na ich miejsce dałem innytch graczy którzy doszli najwyżej. a jak widać na u2 i u3 na 3 miejscu znalazło sie aż po 3 graczy, bo oni doszli do kolejnej fazy i stąd już dawno zadane przeze mnie pytanie:

 

I ja dokładnie w taki sposób rozumiem Regulamin Złomowania.

Nie potrafię pojąć tego co jest w pierwszym poście w wynikach końcowych gdzie trójka zwycięzców 1,2 i trzecie miejsce otrzymuje również "nagrody pocieszenia" to jakieś wielkie nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.