Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 7 - harmonogram walk


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Policzyłęm kilka podstawowych wskaźników: min. wskaźnik korelacji oraz zrobiłem analize wartości względnych (marginalnych) z zastosowaniem teorii alokacji środków. Nie chciało mi się liczyć tego przy pomocy tablicy simplex'owej (metoda simplex) więc tym razem odpuściłem sobie opracowanie modelu ekonometrycznego.

Wrzuciłem dane "na szybko" do arkusza kalkulacyjnego i wklepałem kilka formuł... Tak jak wcześniej pisałem: nie liczyłem że przetrwam chociaż pierwszą turę... a tu niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trzech teamowców w czołówce, podejrzane <_ nie mniej tak si sprawy potoczy w sobot kolejna symulacj fina niedziele wiecz>

Potraficie budować napięcie :P wczoraj specjalnie później na balangę poszedłem bo czekałem na wyniki a tu du**. Dzisiaj wyników nadal brak, ciekawe kto wygrał bo jak sądzę już we czwartek zrobiłeś symulacje do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sphinks moze troche kultury ? Kazdy ma swoje przekonanie i ja nie luczyłem ze wyjdziesz z I fazy , i mnie tez obrazisz ?

 

Dagger Dajesz , pozamiataj :D

Chamstwo ze strony Marco to też kultura -,- bałem się I i II rundy bo mogły mnie totalnie zdeklasować same aurory w składzie. W dalszej fazie turnieju wyliczenia rządzą

i Ciebie nie obrażę bo mnie chamsko nie zjechałeś tak jak Marco tym 4 miesjcem

Edytowane przez Sphinx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej odbij człowieku. [wymoderowano] Ja po prostu obstawiałem na finały o 1 miejsce Neriel - Karol, a o 3 miejsce dagger i Ty. I tak strzelałem, że Neriel wygra, Karol 2 miejsce, Dagger 3 i Ty na 4 miejscu. A wyszło odwrotnie. Więc jakbym się z kimś zakładał to trochę kasy bym wtopił.

 

P.S. Ciekaw jestem czy pobiłbym któryś skład z top4 swoim, który odpadł.

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem Neriela. Nie wierze. Dzięki za doping i bez spin proszę.

Teraz wygra ten co będzie miał szczęście, różnie bywa. Powodzenia Sphinx. Cieszmy się, że już mamy 2 miejsce. ;)

Skrycie liczyłem na finał ale patrząc realnie myślałem o najlepszej 8 o ile nie pierwszej rundzie :D Powodzenia

 

 

Ej odbij człowieku. Po...ny jesteś czy co ? Ja po prostu obstawiałem na finały o 1 miejsce Neriel - Karol, a o 3 miejsce dagger i Ty. I tak strzelałem, że Neriel wygra, Karol 2 miejsce, Dagger 3 i Ty na 4 miejscu. A wyszło odwrotnie. Więc jakbym się z kimś zakładał to trochę kasy bym wtopił.

 

P.S. Ciekaw jestem czy pobiłbym któryś skład z top4 swoim, który odpadł.

Jeśli chcesz to po walce Ci podeśle na PW mój skład to sobie sprawdzisz

 

 

 

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.