Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 7 - harmonogram walk


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to się stało ale jestem w IV fazie... zgłoszenie wysłane "na szybko" nie policzyłem nawet wszystkich wskaźników :(

Wklepałem na szybko dane do arkusza kalkulacyjnego, kilka wykresów i poszło zgłoszenie... Nawet całego limitu 10kkkk deuteru nie wykorzystałem :)

A tu prosze... jestem na podium jeśli chodzi o u5 :)

 

Pożyjemy - zobaczymy :)

Powodzenia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 faza jutro czy pojutrze ?

Między fazami jest dzień odstępu czyli IV runda będzie w czwartek.

 

A tu prosze... jestem na podium jeśli chodzi o u5

Gratuluje Karol. ;D Ja męczyłem skład od poprzedniej zabawy, ale tylko jak miałem chęci. No i zaszedłem daleko, tylko jestem ciekaw kto mnie pokona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Daggera trochę nie sprawiedliwe, bo dwa razy pod rząd musi pokonać dwóch przeciwników. Ale cóż, powodzenia życzę Arab i Dagger :)

Dzięki. Trójki zawsze będą, bo się trafi nieparzysta ilość i cóż zrobić. Mnie to nie przeszkadza, ale głupio wtedy jak wygrało się 1 walkę, a ktoś wygrał 2 i przeszedł, bo wtedy sam na sam mielibyśmy szansę. ;)

 

W tej rundzie mam dopiero problem, ale zobaczymy kto będzie miał farta. Powodzenia Czarny i ARAB. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzenia Neriel. I tak już zaszliśmy daleko.

 

A teraz nerwy, czy pokonam maniaka exela? :troll: Twój skład to na % pewnie wyliczony. ;>

ha ha innej opcji nie było, żebym nie zaszedł tak daleko, tylko 1 i 2 rundy się obawiałem :D Śmiejesz się, że KarolRadom robił skład z pomocą excela i zobacz gdzie zaszedł. Zresztą i ja skład po analizie excelowskiej ustaliłem i po symulacjach z moim składem z poprzedniej zabawy.

A właśnie. Zanim się spotkasz z KarolRadom musisz pokonać Neriela, a KarolRadom mnie. No chyba, że masz na myśli Wasz pojedynek o trzecie miejsce :D a tak na serio to coś mi się wydaje, że jak na złość to ja z Nerielem spotkam się w pojedynku o 3. miejsce ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha innej opcji nie było, żebym nie zaszedł tak daleko, tylko 1 i 2 rundy się obawiałem Śmiejesz się, że KarolRadom robił skład z pomocą excela i zobacz gdzie zaszedł. Zresztą i ja skład po analizie excelowskiej ustaliłem i po symulacjach z moim składem z poprzedniej zabawy.

A właśnie. Zanim się spotkasz z KarolRadom musisz pokonać Neriela, a KarolRadom mnie. No chyba, że masz na myśli Wasz pojedynek o trzecie miejsce

Mi chodziło o Neriela... Przecież z nim teraz walczę. Karol chyba nie robił składu w exelu. :D

Jego się nie obawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Matka :D

 

żebyś to wygrał to nie będe miał wstydu przynajmniej że przegrałem z zwycięzcą :D

 

No coz, nie wyszlo, raz na wozie raz pod....

Dzieki za graty Bumble. Na pocieche powiem Ci, ze moj sklad juz wygrywal ta zabawe, a dwa inne zajmowaly trzecie miejsce :D

Zycze powodzenia pozostalym graczom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.