Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 7 - harmonogram walk


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma floty, która wszystkich pokona... zależy na co trafisz, także 90 % to szczęście, a 10 % umiejętności :)

Racja to co piszesz. Ale tylko w pierwszej. max w 2 rundzie. Potem liczy się wyliczenie floty. Nie chce mi się tłumaczyć ale jest tak jak mówię

 

Neriel -> tym razem widzimy się w półfinale czy znowu runde wcześniej przed naszą konfrontacją w grze odpadamy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy, nie mam zamiaru paść przed przynajmniej półfinałem ale różnie bywa.

 

Jak przejdzie się już te 2-3 rundy to mała jest szansa, że jakiś nietypowy skład, który akurat ze mną wygra, dostanie się dalej i jeszcze trafi na mnie.

Jest tak gdyż zazwyczaj takie składy nie wygrywają z przeciętnymi kombinacjami. Np. pancki mogłyby nieźle pocisnąć czyjąś flotę z OW ale czy panckami pokonam 3 przeciwników? Wystarczy, że jeden będzie miał mało OW.

 

Ostatnio miałem mega pecha i jakiś chory skład jakby idealnie na mnie wyliczony przeszedł te kila rund.. więc nie ma tak, że umiejętności znaczą tylko 10% ale i tak spora jest szansa na pechowego przeciwnika.

 

Szczęście i skill są chyba tak samo ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.