Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Gość karaluch

Jestem w kolejnej fazie konkursu :pije:

:hura::tańczę::punk::rotfl2::wiggle:

 

 

o 2 emotikony więcej od pozostałych użytkowników i problem się robi....

Najlepiej wprowadzić limit słów w poście jeszcze, bo jak jest ich zbyt dużo to też nie wygląda to zbyt estetycznie..... Tak samo błędów, przecinków, kropek itd.....

Poza tym, jeżeli JA Dagger, zna inny sposób na okazanie radości niż użycie emotikon to proszę o przedstawienie go, bardzo chętnie go poznam.

@@@

Jeśli mogę prosić nie nadużywaj emotikonów. Nie wygląda to estetycznie. Następnym razem będzie warn.

Dagger157

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ktoś tu chyba pomylił floty wygrywające z przegrywającymi.. albo może Prima Aprilis przenieśli na dziś?

 

Co to się dzieje kiedy informatyk wyjdzie z domu na 3h... więcej nie wychodzę -.-

Nie ma żadnej pomyłki i nie ma składu idealnego, zależy na kogo trafimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

 

V FAZA

 

luki44 (u2) vs Karwi (u2)

tomi6652 (u5) vs konserwator (u5)

23Wachu (u5) vs Pan_Himen (u5) vs ARAB (u2)

 

Tak poważnie to gratuluję

:brawo2:

Jednak :boxing: czas już chyba zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachu. gratulacje ode mnie. przyznam że jednak za wysoko się stawiałem :D ale szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się że tak daleko dojdę, to moja pierwsza taka zabawa w której wziąłem udział i nie żałuję. jeśli będzie następna edycja to wrócę silniejszy :) pozdr ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedzialek bedzie miał 23 h 59 min i 59 sek :D

nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie doba to 23 h 56 min 4,091 sek, a doba urzędowa to równo 24 godziny, a nie23 h 59 min i 59 sek.dzisiejszy DZIEŃ czyli poniedziałek ma 12 i pół godziny:) więc sprecyzuj co miałeś na myśli pisząc "poniedziałek". Edytowane przez luki44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.