Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

mirai, gratuluję wygranej. Widać, że sporo czasu spędziłeś nad flotą. I myślę, że dojdziesz do finału. Powodzenia. ;)

Dzięki za zabawę. ;D

 

 

PS: Mógłbym się dowiedzieć jakie poniosłem straty w tej walce z miraiem? Mam nadzieję, że mój rywal nie ma nic przeciwko aby chociaż na pw ujawnić straty. ;) Przydałoby mi się aby wiedzieć jak słabą/dobrą miałem flotę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Mógłbym się dowiedzieć jakie poniosłem straty w tej walce z miraiem? Mam nadzieję, że mój rywal nie ma nic przeciwko aby chociaż na pw ujawnić straty. ;) Przydałoby mi się aby wiedzieć jak słabą/dobrą miałem flotę. :)

 

Flotę możesz mieć świetną, a i tak mieć kolosalne straty.

 

Wynik walki mojej floty z aurorami:

13kkk : 10kkk

Po niewielkim ulepszeniu składu:

8kkk : 12kkk

 

Szczegóły są ważne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flotę możesz mieć świetną, a i tak mieć kolosalne straty.

 

Wynik walki mojej floty z aurorami:

13kkk : 10kkk

Po niewielkim ulepszeniu składu:

8kkk : 12kkk

 

Szczegóły są ważne :P

 

o kurcze.. faktycznie te aurory nieźle rozwalają..

moja flota w starciu z nimi 11,5kkk:8,6kkk

nie wziąłem ich pod uwagę przy ustalaniu składu. jeśli mój przeciwnik będzie miał znaczną ich ilość w swoim składzie to leże ale jeśli na takowego nie trafie to myślę że wysoko zajdę.. bo grunt to optymizm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulowałeś same Aurory? Należy dodać kilka (2-5%) LM do nich, wtedy w 1 rundzie tylko LM padną, a Aurory stoją nietknięte.

Jeśli takie straty miałeś z samymi Aurorami.. no to lipa :P

 

To samo tyczy się GŚ - dodać trochę LM i niekiedy sobie radzą.

 

Ja sprawdziłem wiele kombinacji i znalazłem.. tylko jedną, która by mnie pokonała. Tylko jedna i tak dokładnie musiała by być wymierzona, że jeśli damy pewnego statku 5% więcej lub mniej to wygram. Musi to być niemal idealny skład, a nie "trochę tego i trochę tego w dowolnej proporcji".

Skład ten jest dosyć nietypowy i się go kompletnie nie spodziewam u nikogo, ale nawet gdyby to szansa, że trafi się idealnie w ten przedział ~5% jest... no właśnie coś koło 5% ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulowałeś same Aurory? Należy dodać kilka (2-5%) LM do nich, wtedy w 1 rundzie tylko LM padną, a Aurory stoją nietknięte.

Jeśli takie straty miałeś z samymi Aurorami.. no to lipa :P

 

To samo tyczy się GŚ - dodać trochę LM i niekiedy sobie radzą.

 

Ja sprawdziłem wiele kombinacji i znalazłem.. tylko jedną, która by mnie pokonała. Tylko jedna i tak dokładnie musiała by być wymierzona, że jeśli damy pewnego statku 5% więcej lub mniej to wygram. Musi to być niemal idealny skład, a nie "trochę tego i trochę tego w dowolnej proporcji".

Skład ten jest dosyć nietypowy i się go kompletnie nie spodziewam u nikogo, ale nawet gdyby to szansa, że trafi się idealnie w ten przedział ~5% jest... no właśnie coś koło 5% ;D

 

powiem Ci, że na pewno więcej niż jedna flota może rozwalić Twoją. ja swoją sporządzałem trzy dni. pierwszego dnia zrobiłem skład, potem symulowałem z innymi flotami (przeróżne kombinacje, oprócz samych auror..) i ciągle wygrywałem. miałem wysłać następnego dnia ale coś mnie wzięło żeby jeszcze zrobić symulację z jakąś losową flotą. przegrałem :D udoskonaliłem swój skład i znowu to samo co dzień wcześniej, wszystko rozwalałem. trzeciego dnia tuż przed wysłaniem zrobiłem może jeszcze z 5 symulacji, i właśnie ta piąta mnie rozwaliła.. znowu dokonałem poprawek i wygrałem. ale z ciekawości zrobiłem symulację z moją pierwszą flotą jaką wyliczyłem i.. przegrałem sromotnie.. tak naprawdę z tymi symulacjami to jest tak, że jakby dać w grupie 3 floty i symulacje każdy z każdym to niczym dziwnym by nie było gdyby każda flota zaliczyła 1 wygraną i 1 porażkę. pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę póki nie zobaczę. Gadać sobie można, że na każdy skład jest kilka innych ale póki nie znasz mojego nie możesz tego powiedzieć na pewniaka.

 

Czasami jest tak, że wszyscy mówią "to niemożliwe", a później niespodzianka..

Spróbuję umożliwić niemożliwe, bo blisko jestem ^^

 

@EDIT

No i wszystko jak dla mnie jasne.

Są 2 składy - z mięsem i z siłą.

Jeśli trafimy flotą z zbyt małą ilością mięsa to polegnie na panckach, jeśli za mało siły to polegnie na OW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę póki nie zobaczę. Gadać sobie można, że na każdy skład jest kilka innych ale póki nie znasz mojego nie możesz tego powiedzieć na pewniaka.

 

Czasami jest tak, że wszyscy mówią "to niemożliwe", a później niespodzianka..

Spróbuję umożliwić niemożliwe, bo blisko jestem ^^

 

@EDIT

No i wszystko jak dla mnie jasne.

Są 2 składy - z mięsem i z siłą.

Jeśli trafimy flotą z zbyt małą ilością mięsa to polegnie na panckach, jeśli za mało siły to polegnie na OW.

jeśli nie trafię na kogoś co ma w swojej flocie >75% auror lub >50% OW to widzimy się w finale jeśli dobrze policzyłem składy następnych rund.

Edytowane przez Sphinx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi się widzi ze wyszystko wyjdzie pod koniec nie mozna byc pewnym ze dojdzie się do finalu . Tego nie da się przewidziec .Wiec takie pisanie ze iles tam% jakichs statkow jest w stanie mnie pokonac :D na kazdą flote jest inna i tyle :D

 

sam sobie odpowiedziałeś: "na każdą flotę jest inna" - a na moją wystarczy taki procent auror i OW jak napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.